admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,301-1,310 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Suse Linux 11.0 jogosultsági probléma #2196408
    admin
    Adminisztrátor

      Hogy egy kicsit lefordítsam az előző hozzászólást (is), az nem érthető pontosan mit csináltál, de az biztos hogy nem kellett volna.

      A linux-on csomagkezelőt használunk telepítésre. A codec-ekére is. Legalábbis a kezdőknek erősen ajánlott.

      Hozzászólás: Suse Linux 11.0 jogosultsági probléma #2196409
      admin
      Adminisztrátor

        Hogy egy kicsit lefordítsam az előző hozzászólást (is), az nem érthető pontosan mit csináltál, de az biztos hogy nem kellett volna.

        A linux-on csomagkezelőt használunk telepítésre. A codec-ekére is. Legalábbis a kezdőknek erősen ajánlott.

        Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191435
        admin
        Adminisztrátor

          Nos hibát nem találtam. Az általam elindított live rendszeren is jól működik. Amire gondolok, hogy esetleg valami téma módosítást csináltál és nem látszik a font az ablakban?
          Illetve még azt, hogy wav-ot akartál konvertálni és még is mp3-at próbáltál….

          Van itt egy másik program, ma összerakom, hogy ez a terület megfelelően lefedett legyen, de addig futtasd le nekem ezt a parancsot és csinálj róla egy screenshotot:

          Code:
          zenity –title ‘Audió konvertálás 0.3.1’ –list –column=Format ‘wav ogg mp3 flv’ –text ‘a kimeneti fájl kiterjesztése:’

          ha ez megint üres akkor nézd meg, hogy az ablakban vannak kattintható elemek, még ha nem is látszanak, illetve nézd meg ékezet nélkül:

          Code:
          zenity –title ‘Audio converting 0.3.1’ –list –column=Format ‘wav ogg mp3 flv’–text ‘output file extension’

          Szerk: Van itt egy link, válaszd ki a megfelelő programot és beépítem a rendszerbe:
          http://www.linuxsoft.cz/en/sw_list.php?id_kategory=13

          Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191436
          admin
          Adminisztrátor

            Nos hibát nem találtam. Az általam elindított live rendszeren is jól működik. Amire gondolok, hogy esetleg valami téma módosítást csináltál és nem látszik a font az ablakban?
            Illetve még azt, hogy wav-ot akartál konvertálni és még is mp3-at próbáltál….

            Van itt egy másik program, ma összerakom, hogy ez a terület megfelelően lefedett legyen, de addig futtasd le nekem ezt a parancsot és csinálj róla egy screenshotot:

            Code:
            zenity –title ‘Audió konvertálás 0.3.1’ –list –column=Format ‘wav ogg mp3 flv’ –text ‘a kimeneti fájl kiterjesztése:’

            ha ez megint üres akkor nézd meg, hogy az ablakban vannak kattintható elemek, még ha nem is látszanak, illetve nézd meg ékezet nélkül:

            Code:
            zenity –title ‘Audio converting 0.3.1’ –list –column=Format ‘wav ogg mp3 flv’–text ‘output file extension’

            Szerk: Van itt egy link, válaszd ki a megfelelő programot és beépítem a rendszerbe:
            http://www.linuxsoft.cz/en/sw_list.php?id_kategory=13

            Hozzászólás: Suse Linux 11.0 jogosultsági probléma #2196406
            admin
            Adminisztrátor

              Azt javaslom, hogy a háttértudásodat bővítsed és addig ne csinálj semmit, pláne ne másolj az !!USR!! /usr -be semmit!

              A problémád sokkal összetettebb és további kérdéseket vetne fel. Javaslom az olvasást vagy egy Linux kezdőknek leírást. Első lecke: a kiemelt különbségek megértése.

              Hozzászólás: Suse Linux 11.0 jogosultsági probléma #2196407
              admin
              Adminisztrátor

                Azt javaslom, hogy a háttértudásodat bővítsed és addig ne csinálj semmit, pláne ne másolj az !!USR!! /usr -be semmit!

                A problémád sokkal összetettebb és további kérdéseket vetne fel. Javaslom az olvasást vagy egy Linux kezdőknek leírást. Első lecke: a kiemelt különbségek megértése.

                Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191433
                admin
                Adminisztrátor

                  holnap átnézem a programot, hogy miért nem látja nálad a lame-t….
                  a fenti kimenetek szerint minden rendben van…. bár megnézhetted volna még, hogy root joggal nem-e működik úgy ahogy kellene

                  Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191434
                  admin
                  Adminisztrátor

                    holnap átnézem a programot, hogy miért nem látja nálad a lame-t….
                    a fenti kimenetek szerint minden rendben van…. bár megnézhetted volna még, hogy root joggal nem-e működik úgy ahogy kellene

                    Hozzászólás: Kicad telepites Ubuntu 7.10 -re #2196400
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Erre az eredményre csak annyit tudok mondani, hogy még ha a /home nem is külön partíción van, akkor is le lehet menteni egy tar-ba, és feltenni valami újabb kicad-os disztrót, majd visszatenni a /home-odat. Ha ez a gondod. Mert esélytelennek tűnik a dolog. Illetve gugli, hátha sikerült már valakinek lefordítani eztet, és volt olyan rendes hogy csinált belőle csomagot.

                      Hozzászólás: Kicad telepites Ubuntu 7.10 -re #2196401
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Erre az eredményre csak annyit tudok mondani, hogy még ha a /home nem is külön partíción van, akkor is le lehet menteni egy tar-ba, és feltenni valami újabb kicad-os disztrót, majd visszatenni a /home-odat. Ha ez a gondod. Mert esélytelennek tűnik a dolog. Illetve gugli, hátha sikerült már valakinek lefordítani eztet, és volt olyan rendes hogy csinált belőle csomagot.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,301-1,310 / 49,394