admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,311-1,320 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kicad telepites Ubuntu 7.10 -re #2196392
    admin
    Adminisztrátor
      gtk wrote:

      Mi a panasza az apt-nak?

      Reading package lists… Done
      Building dependency tree     
      Reading state information… Done
      Package dpatch is not available, but is referred to by another package.
      This may mean that the package is missing, has been obsoleted, or
      is only available from another source
      E: Package dpatch has no installation candidate

      Melyik tükröt használod? Nézd a linket, ha jó a repó kell lennie dpatch csomagnak.

      https://lists.ubuntu.com/archives/ubuntu-users/2009-May/186227.html

      Hozzászólás: Kicad telepites Ubuntu 7.10 -re #2196393
      admin
      Adminisztrátor
        gtk wrote:

        Mi a panasza az apt-nak?

        Reading package lists… Done
        Building dependency tree     
        Reading state information… Done
        Package dpatch is not available, but is referred to by another package.
        This may mean that the package is missing, has been obsoleted, or
        is only available from another source
        E: Package dpatch has no installation candidate

        Melyik tükröt használod? Nézd a linket, ha jó a repó kell lennie dpatch csomagnak.

        https://lists.ubuntu.com/archives/ubuntu-users/2009-May/186227.html

        Hozzászólás: Kicad telepites Ubuntu 7.10 -re #2196386
        admin
        Adminisztrátor
          gtk wrote:
          A binarissal meg korabban is (es ujra) probalkoztam, annak ez a baja:

          /usr/local/kicad/bin/kicad: error while loading shared libraries: libgio-2.0.so.0: cannot open shared object file: No such file or directory

          Mert az a csomag a 8.10-hez van.

          gtk wrote:
          dpatch: apt-get nem telepiti.
          Probalom forrasbol..

          Mi a panasza az apt-nak?

          Hozzászólás: Kicad telepites Ubuntu 7.10 -re #2196387
          admin
          Adminisztrátor
            gtk wrote:
            A binarissal meg korabban is (es ujra) probalkoztam, annak ez a baja:

            /usr/local/kicad/bin/kicad: error while loading shared libraries: libgio-2.0.so.0: cannot open shared object file: No such file or directory

            Mert az a csomag a 8.10-hez van.

            gtk wrote:
            dpatch: apt-get nem telepiti.
            Probalom forrasbol..

            Mi a panasza az apt-nak?

            Hozzászólás: nincs hang(opensuse 11.1) #2196334
            admin
            Adminisztrátor
              zotya794 wrote:
              azt írja ki rá,hogy nincs beállítva

              Már csak annyit, hogy mi nincs beállítva?

              Akkor az alaplapi csak jó.

              Hozzászólás: nincs hang(opensuse 11.1) #2196335
              admin
              Adminisztrátor
                zotya794 wrote:
                azt írja ki rá,hogy nincs beállítva

                Már csak annyit, hogy mi nincs beállítva?

                Akkor az alaplapi csak jó.

                Hozzászólás: Kicad telepites Ubuntu 7.10 -re #2196382
                admin
                Adminisztrátor

                  Nekem úgy tűnik hogy nincs fent a dpatch csomag.

                  Hozzászólás: Kicad telepites Ubuntu 7.10 -re #2196383
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Nekem úgy tűnik hogy nincs fent a dpatch csomag.

                    Hozzászólás: Kicad telepites Ubuntu 7.10 -re #2196374
                    admin
                    Adminisztrátor

                      thumb_KiCAD.jpg <– katt

                      A jobb disztriknél ez alap program! :D)

                      Hozzászólás: Kicad telepites Ubuntu 7.10 -re #2196375
                      admin
                      Adminisztrátor

                        thumb_KiCAD.jpg <– katt

                        A jobb disztriknél ez alap program! :D)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,311-1,320 / 49,394