Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:Kedvesem!………….í
Kezd „melegedni” a hangulat :D)))))))))))))))
kisbetu wrote:Kedvesem!………….íKezd „melegedni” a hangulat :D)))))))))))))))
aerogarcia wrote:Szia!
Gaim-ot fel lehet tenni a 9.1-es blackPantherre?Gaim már nincs, pidgin lett belőle, és fel lehet tenni. Bár közel sem tud annyit mint a kopete, ez meg a rendszerben van.
aerogarcia wrote:Szia!
Gaim-ot fel lehet tenni a 9.1-es blackPantherre?Gaim már nincs, pidgin lett belőle, és fel lehet tenni. Bár közel sem tud annyit mint a kopete, ez meg a rendszerben van.
dejo wrote:Szóval maguknak csinálják és akinek megfelel az használja!
Hopp de elkanyarodtam egy kicsit. (nagyon!) Elnézést kérek érte.Ez valami új? Mert előtte meg a közösség volt a minden. Persze a közösség szerin… De ha ez a trendi én nem bánom, a blackPanther OS mindig emiatt készült. Lásd kisregény amit feljebb írtam:) Igaz ezért engem midig támadtak, érdekes…
Nem azt akarom mondani ezzel, hogy használd, hanem inkább arra akartam kilyukadni, hogy garancia a jövőre nézve nincs egy disztrinél sem. Még az Ubuntu-nál sincs és ennek az egyik oka a pénz a másik a nyílt forrás.
dejo wrote:Szóval maguknak csinálják és akinek megfelel az használja!
Hopp de elkanyarodtam egy kicsit. (nagyon!) Elnézést kérek érte.Ez valami új? Mert előtte meg a közösség volt a minden. Persze a közösség szerin… De ha ez a trendi én nem bánom, a blackPanther OS mindig emiatt készült. Lásd kisregény amit feljebb írtam:) Igaz ezért engem midig támadtak, érdekes…
Nem azt akarom mondani ezzel, hogy használd, hanem inkább arra akartam kilyukadni, hogy garancia a jövőre nézve nincs egy disztrinél sem. Még az Ubuntu-nál sincs és ennek az egyik oka a pénz a másik a nyílt forrás.
aerogarcia wrote:Sajnos a gyári logót is elbarmolja lehet hogy azért mert maximalizáltam a tálcát?Nem, azért mert valami olyan appletet raktál a tálcára ami összenyomja a lancelot helyét. A lancelot mikor készült nem számoltak vele, hogy lesz olyan alkalmazás ami mindenáron szorítani akar magának egy helyet. Emiatt a lancelot zsugorodik. Vedd le azt az alkalmazást amit feltettél a tálcára, vagy dobd át az asztalra. Illetve használhatsz már menüt nem fontos a lancelotot, ott van a kickoff is..
aerogarcia wrote:Ez elég és ott is van, hogy mit hiányol..
Igen frissíti mert megpróbálja előszedni, de nincs ott, itt van: ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Seeker/fuse/fuseiso-20070708-4bP.i586.rpmSajnos még mindig hiányol 1 csomagot, neve: fuse-utlis ezt megtaláltam ezek után a libspectrum.so.5 csomagot kéri, amit viszon már nem találtam meg a blackPanther-es ftp-n…
(miért nem tudja letölteni magától?…)Ez is ott van csak meg kell nézni: ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Seeker/spectrum-emulator/libspectrum5-0.4.0-1bP.i586.rpm
Azért nem tölti le magától mert pár csomag megsérült és ez a kiadás után derült ki. Pótolva lettek és bekerültek a Seeker-be.aerogarcia wrote:Igen az audacity is elérhető, de a lame -hez tudok adni scriptet vagy ilyen „kattintós kiegészítést”. Ha látsz valami olyan alkalmazást ami már bevált de itt nincs meg, akkor jelezd
utána nézek azthiszem tegnap találtam 1-et majd meglesem mi a neve…
OK
aerogarcia wrote:Sajnos a gyári logót is elbarmolja lehet hogy azért mert maximalizáltam a tálcát?Nem, azért mert valami olyan appletet raktál a tálcára ami összenyomja a lancelot helyét. A lancelot mikor készült nem számoltak vele, hogy lesz olyan alkalmazás ami mindenáron szorítani akar magának egy helyet. Emiatt a lancelot zsugorodik. Vedd le azt az alkalmazást amit feltettél a tálcára, vagy dobd át az asztalra. Illetve használhatsz már menüt nem fontos a lancelotot, ott van a kickoff is..
aerogarcia wrote:Ez elég és ott is van, hogy mit hiányol..
Igen frissíti mert megpróbálja előszedni, de nincs ott, itt van: ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Seeker/fuse/fuseiso-20070708-4bP.i586.rpmSajnos még mindig hiányol 1 csomagot, neve: fuse-utlis ezt megtaláltam ezek után a libspectrum.so.5 csomagot kéri, amit viszon már nem találtam meg a blackPanther-es ftp-n…
(miért nem tudja letölteni magától?…)Ez is ott van csak meg kell nézni: ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Seeker/spectrum-emulator/libspectrum5-0.4.0-1bP.i586.rpm
Azért nem tölti le magától mert pár csomag megsérült és ez a kiadás után derült ki. Pótolva lettek és bekerültek a Seeker-be.aerogarcia wrote:Igen az audacity is elérhető, de a lame -hez tudok adni scriptet vagy ilyen „kattintós kiegészítést”. Ha látsz valami olyan alkalmazást ami már bevált de itt nincs meg, akkor jelezd
utána nézek azthiszem tegnap találtam 1-et majd meglesem mi a neve…
OK
dejo wrote:Amúgy a legnagyobb problémám vele, hogy egyemberes projekt. Addig tart amíg Vectornak kedve van hozzá. Átmeneti időre meg nem szívesen rendezkedem be.Érdekes de szerintem életszerűtlen a gondolatmenet. Mondom is a példát: UHU
Csapata és „közössége” volt. Többszáz millós Állami szerződés és több tízmillió Ft kp mellett, és a több céges szerződéstől függetlenül is „abbahagyták”. Akkor most mivan?:))))))dejo wrote:Amúgy a legnagyobb problémám vele, hogy egyemberes projekt. Addig tart amíg Vectornak kedve van hozzá. Átmeneti időre meg nem szívesen rendezkedem be.Érdekes de szerintem életszerűtlen a gondolatmenet. Mondom is a példát: UHU
Csapata és „közössége” volt. Többszáz millós Állami szerződés és több tízmillió Ft kp mellett, és a több céges szerződéstől függetlenül is „abbahagyták”. Akkor most mivan?:)))))) -
SzerzőBejegyzés