admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,381-1,390 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Hibás ékezetek játékoldalakon #2160497
    admin
    Adminisztrátor
      kisbetu wrote:
      Kedvesem!………….í

      Kezd „melegedni” a hangulat :D)))))))))))))))

      Hozzászólás: Hibás ékezetek játékoldalakon #2160498
      admin
      Adminisztrátor
        kisbetu wrote:
        Kedvesem!………….í

        Kezd „melegedni” a hangulat :D)))))))))))))))

        Hozzászólás: Mit, hol, hogyan, merre? #2196161
        admin
        Adminisztrátor
          aerogarcia wrote:
          Szia!
          Gaim-ot fel lehet tenni a 9.1-es blackPantherre?

          Gaim már nincs, pidgin lett belőle, és fel lehet tenni. Bár közel sem tud annyit mint a kopete, ez meg a rendszerben van.

          Hozzászólás: Mit, hol, hogyan, merre? #2196162
          admin
          Adminisztrátor
            aerogarcia wrote:
            Szia!
            Gaim-ot fel lehet tenni a 9.1-es blackPantherre?

            Gaim már nincs, pidgin lett belőle, és fel lehet tenni. Bár közel sem tud annyit mint a kopete, ez meg a rendszerben van.

            Hozzászólás: blackPanther !flam! #2196217
            admin
            Adminisztrátor
              dejo wrote:
              Szóval maguknak csinálják és akinek megfelel az használja!
              Hopp de elkanyarodtam egy kicsit. (nagyon!) Elnézést kérek érte.

              Ez valami új? Mert előtte meg a közösség volt a minden. Persze a közösség szerin… De ha ez a trendi én nem bánom, a blackPanther OS mindig emiatt készült. Lásd kisregény amit feljebb írtam:) Igaz ezért engem midig támadtak, érdekes…

              Nem azt akarom mondani ezzel, hogy használd, hanem inkább arra akartam kilyukadni, hogy garancia a jövőre nézve nincs egy disztrinél sem. Még az Ubuntu-nál sincs és ennek az egyik oka a pénz a másik a nyílt forrás.

              Hozzászólás: blackPanther !flam! #2196218
              admin
              Adminisztrátor
                dejo wrote:
                Szóval maguknak csinálják és akinek megfelel az használja!
                Hopp de elkanyarodtam egy kicsit. (nagyon!) Elnézést kérek érte.

                Ez valami új? Mert előtte meg a közösség volt a minden. Persze a közösség szerin… De ha ez a trendi én nem bánom, a blackPanther OS mindig emiatt készült. Lásd kisregény amit feljebb írtam:) Igaz ezért engem midig támadtak, érdekes…

                Nem azt akarom mondani ezzel, hogy használd, hanem inkább arra akartam kilyukadni, hogy garancia a jövőre nézve nincs egy disztrinél sem. Még az Ubuntu-nál sincs és ennek az egyik oka a pénz a másik a nyílt forrás.

                Hozzászólás: Mit, hol, hogyan, merre? #2196157
                admin
                Adminisztrátor
                  aerogarcia wrote:
                  Sajnos a gyári logót is elbarmolja lehet hogy azért mert maximalizáltam a tálcát?

                  Nem, azért mert valami olyan appletet raktál a tálcára ami összenyomja a lancelot helyét. A lancelot mikor készült nem számoltak vele, hogy lesz olyan alkalmazás ami mindenáron szorítani akar magának egy helyet. Emiatt a lancelot zsugorodik. Vedd le azt az alkalmazást amit feltettél a tálcára, vagy dobd át az asztalra. Illetve használhatsz már menüt nem fontos a lancelotot, ott van a kickoff is..

                  aerogarcia wrote:

                  Ez elég és ott is van, hogy mit hiányol..
                  Igen frissíti mert megpróbálja előszedni, de nincs ott, itt van: ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Seeker/fuse/fuseiso-20070708-4bP.i586.rpm

                  Sajnos még mindig hiányol 1 csomagot, neve: fuse-utlis ezt megtaláltam ezek után a libspectrum.so.5 csomagot kéri, amit viszon már nem találtam meg a blackPanther-es ftp-n…
                  (miért nem tudja letölteni magától?…)

                  Ez is ott van csak meg kell nézni: ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Seeker/spectrum-emulator/libspectrum5-0.4.0-1bP.i586.rpm
                  Azért nem tölti le magától mert pár csomag megsérült és ez a kiadás után derült ki. Pótolva lettek és bekerültek a Seeker-be.

                  aerogarcia wrote:

                  Igen az audacity is elérhető, de a lame -hez tudok adni scriptet vagy ilyen „kattintós kiegészítést”. Ha látsz valami olyan alkalmazást ami már bevált de itt nincs meg, akkor jelezd

                  utána nézek azthiszem tegnap találtam 1-et majd meglesem mi a neve…

                  OK

                  Hozzászólás: Mit, hol, hogyan, merre? #2196158
                  admin
                  Adminisztrátor
                    aerogarcia wrote:
                    Sajnos a gyári logót is elbarmolja lehet hogy azért mert maximalizáltam a tálcát?

                    Nem, azért mert valami olyan appletet raktál a tálcára ami összenyomja a lancelot helyét. A lancelot mikor készült nem számoltak vele, hogy lesz olyan alkalmazás ami mindenáron szorítani akar magának egy helyet. Emiatt a lancelot zsugorodik. Vedd le azt az alkalmazást amit feltettél a tálcára, vagy dobd át az asztalra. Illetve használhatsz már menüt nem fontos a lancelotot, ott van a kickoff is..

                    aerogarcia wrote:

                    Ez elég és ott is van, hogy mit hiányol..
                    Igen frissíti mert megpróbálja előszedni, de nincs ott, itt van: ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Seeker/fuse/fuseiso-20070708-4bP.i586.rpm

                    Sajnos még mindig hiányol 1 csomagot, neve: fuse-utlis ezt megtaláltam ezek után a libspectrum.so.5 csomagot kéri, amit viszon már nem találtam meg a blackPanther-es ftp-n…
                    (miért nem tudja letölteni magától?…)

                    Ez is ott van csak meg kell nézni: ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Seeker/spectrum-emulator/libspectrum5-0.4.0-1bP.i586.rpm
                    Azért nem tölti le magától mert pár csomag megsérült és ez a kiadás után derült ki. Pótolva lettek és bekerültek a Seeker-be.

                    aerogarcia wrote:

                    Igen az audacity is elérhető, de a lame -hez tudok adni scriptet vagy ilyen „kattintós kiegészítést”. Ha látsz valami olyan alkalmazást ami már bevált de itt nincs meg, akkor jelezd

                    utána nézek azthiszem tegnap találtam 1-et majd meglesem mi a neve…

                    OK

                    Hozzászólás: blackPanther !flam! #2196213
                    admin
                    Adminisztrátor
                      dejo wrote:
                      Amúgy a legnagyobb problémám vele, hogy egyemberes projekt. Addig tart amíg Vectornak kedve van hozzá. Átmeneti időre meg nem szívesen rendezkedem be.

                      Érdekes de szerintem életszerűtlen a gondolatmenet. Mondom is a példát: UHU
                      Csapata és „közössége” volt. Többszáz millós Állami szerződés és több tízmillió Ft kp mellett, és a több céges szerződéstől függetlenül is „abbahagyták”. Akkor most mivan?:))))))

                      Hozzászólás: blackPanther !flam! #2196214
                      admin
                      Adminisztrátor
                        dejo wrote:
                        Amúgy a legnagyobb problémám vele, hogy egyemberes projekt. Addig tart amíg Vectornak kedve van hozzá. Átmeneti időre meg nem szívesen rendezkedem be.

                        Érdekes de szerintem életszerűtlen a gondolatmenet. Mondom is a példát: UHU
                        Csapata és „közössége” volt. Többszáz millós Állami szerződés és több tízmillió Ft kp mellett, és a több céges szerződéstől függetlenül is „abbahagyták”. Akkor most mivan?:))))))

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,381-1,390 / 49,394