admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,391-1,400 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mit, hol, hogyan, merre? #2196153
    admin
    Adminisztrátor
      aerogarcia wrote:

      Mit jelent nálad a kicsinyítés? Nem nagyon világos, hogy mi történik. Esetleg mellékelj képet, hogy milyet akarsz és milyenné válik…

      Szia!
      Tehát az a helyzet hogy valamiért lekicsinyíti a Lancelot programindító képét minden bejelentkezésnél, de ha rányomok hogy Lancelot Programindító beállításai és utána nem csinálok semmit se, csak le okézom akkor felnagyítja úgy ahogy ki kéne nézni.
      Itt is vannak a képek:
      Kicsi: kismenu_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
      Normál állapot: normalis_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

      Jah kérem! Kicserélted a szép logot a csúnya K-ra?:)))) Szóval ez azért van mert a tálcán van még egy menü, A másikat el kell távolítani mert az „elnyomja” a lancelot menüjét. (a v10.1-ben megtalálható lancelot már nem viselkedik így)

      aerogarcia wrote:

      Meg tudnád adni, hogy milyen függőséget keres? Akkor én belinkelem, hogy hol találod….

      Sajnos csak ennyit ír:
      aceoniso_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
      És ha leokézom akkor frissítí a csomatárat és kilép.

      Ez elég és ott is van, hogy mit hiányol..
      Igen frissíti mert megpróbálja előszedni, de nincs ott, itt van: ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Seeker/fuse/fuseiso-20070708-4bP.i586.rpm

      aerogarcia wrote:

      Miről lenne szó? Egy – egy vaw-ot akarsz átkonvertálni, vagy tömegesen, esetleg teljes lemezt?

      Hát inkább az lenne a lényeg hogy minnél több fájl formátumot minnél több mindenbe. 😉 Tehát nem rippelni akarom a cd-ket mp3-ba, azt gondolom tudja a K3b

      Igen az audacity is elérhető, de a lame -hez tudok adni scriptet vagy ilyen „kattintós kiegészítést”. Ha látsz valami olyan alkalmazást ami már bevált de itt nincs meg, akkor jelezd

      Hozzászólás: Mit, hol, hogyan, merre? #2196154
      admin
      Adminisztrátor
        aerogarcia wrote:

        Mit jelent nálad a kicsinyítés? Nem nagyon világos, hogy mi történik. Esetleg mellékelj képet, hogy milyet akarsz és milyenné válik…

        Szia!
        Tehát az a helyzet hogy valamiért lekicsinyíti a Lancelot programindító képét minden bejelentkezésnél, de ha rányomok hogy Lancelot Programindító beállításai és utána nem csinálok semmit se, csak le okézom akkor felnagyítja úgy ahogy ki kéne nézni.
        Itt is vannak a képek:
        Kicsi: kismenu_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
        Normál állapot: normalis_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

        Jah kérem! Kicserélted a szép logot a csúnya K-ra?:)))) Szóval ez azért van mert a tálcán van még egy menü, A másikat el kell távolítani mert az „elnyomja” a lancelot menüjét. (a v10.1-ben megtalálható lancelot már nem viselkedik így)

        aerogarcia wrote:

        Meg tudnád adni, hogy milyen függőséget keres? Akkor én belinkelem, hogy hol találod….

        Sajnos csak ennyit ír:
        aceoniso_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
        És ha leokézom akkor frissítí a csomatárat és kilép.

        Ez elég és ott is van, hogy mit hiányol..
        Igen frissíti mert megpróbálja előszedni, de nincs ott, itt van: ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Seeker/fuse/fuseiso-20070708-4bP.i586.rpm

        aerogarcia wrote:

        Miről lenne szó? Egy – egy vaw-ot akarsz átkonvertálni, vagy tömegesen, esetleg teljes lemezt?

        Hát inkább az lenne a lényeg hogy minnél több fájl formátumot minnél több mindenbe. 😉 Tehát nem rippelni akarom a cd-ket mp3-ba, azt gondolom tudja a K3b

        Igen az audacity is elérhető, de a lame -hez tudok adni scriptet vagy ilyen „kattintós kiegészítést”. Ha látsz valami olyan alkalmazást ami már bevált de itt nincs meg, akkor jelezd

        Hozzászólás: Mit, hol, hogyan, merre? #2196151
        admin
        Adminisztrátor
          aerogarcia wrote:
          Hát inkább az lenne a lényeg hogy minnél több fájl formátumot minnél több mindenbe. 😉 Tehát nem rippelni akarom a cd-ket mp3-ba, azt gondolom tudja a K3b

          Audacity

          Hozzászólás: Mit, hol, hogyan, merre? #2196152
          admin
          Adminisztrátor
            aerogarcia wrote:
            Hát inkább az lenne a lényeg hogy minnél több fájl formátumot minnél több mindenbe. 😉 Tehát nem rippelni akarom a cd-ket mp3-ba, azt gondolom tudja a K3b

            Audacity

            Hozzászólás: Mit, hol, hogyan, merre? #2196147
            admin
            Adminisztrátor
              aerogarcia wrote:
              Sziasztok! ismét 3 kérdésem merült fel.
              1. Miért kicsinyítí minden indításkor össze a start menüt a blackpanther-be? Hogy lehet ezt megszűntetni?

              Mit jelent nálad a kicsinyítés? Nem nagyon világos, hogy mi történik. Esetleg mellékelj képet, hogy milyet akarsz és milyenné válik…

              aerogarcia wrote:
              2. Függőségek miatt nem tudom feltenni a blackpanther-es ftpről letöltött Acetone iso nevű programot. Mit lehet vele csinálni hogy valahogy felkússzon?

              Meg tudnád adni, hogy milyen függőséget keres? Akkor én belinkelem, hogy hol találod….

              aerogarcia wrote:
              3. Milyen hangkonvertáló program létezik blackpanther-re. ami pl. vaw-ból csinál mp3-mat vagy wma-t, stb…?
              Előre is köszönöm a segítségeteket!
              Üdv.: AeRo GaRcIa

              Miről lenne szó? Egy – egy vaw-ot akarsz átkonvertálni, vagy tömegesen, esetleg teljes lemezt?

              Hozzászólás: Mit, hol, hogyan, merre? #2196148
              admin
              Adminisztrátor
                aerogarcia wrote:
                Sziasztok! ismét 3 kérdésem merült fel.
                1. Miért kicsinyítí minden indításkor össze a start menüt a blackpanther-be? Hogy lehet ezt megszűntetni?

                Mit jelent nálad a kicsinyítés? Nem nagyon világos, hogy mi történik. Esetleg mellékelj képet, hogy milyet akarsz és milyenné válik…

                aerogarcia wrote:
                2. Függőségek miatt nem tudom feltenni a blackpanther-es ftpről letöltött Acetone iso nevű programot. Mit lehet vele csinálni hogy valahogy felkússzon?

                Meg tudnád adni, hogy milyen függőséget keres? Akkor én belinkelem, hogy hol találod….

                aerogarcia wrote:
                3. Milyen hangkonvertáló program létezik blackpanther-re. ami pl. vaw-ból csinál mp3-mat vagy wma-t, stb…?
                Előre is köszönöm a segítségeteket!
                Üdv.: AeRo GaRcIa

                Miről lenne szó? Egy – egy vaw-ot akarsz átkonvertálni, vagy tömegesen, esetleg teljes lemezt?

                Hozzászólás: BPOS 4.2 frissítés 5.2.8-ra? #2195968
                admin
                Adminisztrátor

                  Ami furcsa, hogy Live módban még fel is lehet telepíteni, majd a telepített rendszer pont a bluetooth sornál akad el?
                  De hát nagy gond ettől még nincs, csak kellemetlen.
                  Mikor megjelenik az:
                  Üvözöljük a blackPanther OS v5.2.8


                  felirat akkor nyomd meg az „I” gombot. Ekkor a rendszer „csökkentett” módba vált és minden folyamat előtt felteszi a kérdést, hogy elindítsa-e. Gyanítom, hogy nem a bluetooth hanem az azt követő folyamatra nem tud váltani, de nem tudom mi az a folyamat ezért a bluetooth-nál és az azutáni folyamaton nyomjál „n” betűt és entert

                  Hozzászólás: BPOS 4.2 frissítés 5.2.8-ra? #2195967
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Ami furcsa, hogy Live módban még fel is lehet telepíteni, majd a telepített rendszer pont a bluetooth sornál akad el?
                    De hát nagy gond ettől még nincs, csak kellemetlen.
                    Mikor megjelenik az:
                    Üvözöljük a blackPanther OS v5.2.8


                    felirat akkor nyomd meg az „I” gombot. Ekkor a rendszer „csökkentett” módba vált és minden folyamat előtt felteszi a kérdést, hogy elindítsa-e. Gyanítom, hogy nem a bluetooth hanem az azt követő folyamatra nem tud váltani, de nem tudom mi az a folyamat ezért a bluetooth-nál és az azutáni folyamaton nyomjál „n” betűt és entert

                    Hozzászólás: blackPanther OS Devel #2194559
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Elérkezett az idő, hogy jöjjenek a javaslatok a repóból elérhető szoftverekre….
                      A következő v10.1 határozottan közelít a kiadhatóság felé, erről és a már elérhető programokról már a képek megtekinthetőek itt:
                      http://www.blackpanther.hu/modules/xcgal/thumbnails.php?album=31

                      Hozzászólás: blackPanther OS Devel #2194560
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Elérkezett az idő, hogy jöjjenek a javaslatok a repóból elérhető szoftverekre….
                        A következő v10.1 határozottan közelít a kiadhatóság felé, erről és a már elérhető programokról már a képek megtekinthetőek itt:
                        http://www.blackpanther.hu/modules/xcgal/thumbnails.php?album=31

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,391-1,400 / 49,394