Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
[off]
Szevasz vessy! Rég láttalak!:)
[/off][off]
Szevasz vessy! Rég láttalak!:)
[/off]Halkan megjegyezném, hogy az aMSN egyes kliensektől fogadott üzeneteket „megeszi”. Ez akár félreértésekre is okot adhat két régi ismerős között…
Halkan megjegyezném, hogy az aMSN egyes kliensektől fogadott üzeneteket „megeszi”. Ez akár félreértésekre is okot adhat két régi ismerős között…
schmied wrote:Üdv, Károly!A következő csomag GPG kulcs nem megfelelő (frissítésnél jött ki):
Type:
Normal update
New version:
qbittorrent-1.4.1-1bP
Updates:
qbittorrent-1.4.0beta2-1bP
Repository:
blackPanther OSTovábbi jó munkát!
schmied
Köszi, javítva. A cache-t törölni kell mielőtt újra próbálod:
rm -f /var/cache/urpmi/rpms/*.rpmschmied wrote:Üdv, Károly!A következő csomag GPG kulcs nem megfelelő (frissítésnél jött ki):
Type:
Normal update
New version:
qbittorrent-1.4.1-1bP
Updates:
qbittorrent-1.4.0beta2-1bP
Repository:
blackPanther OSTovábbi jó munkát!
schmied
Köszi, javítva. A cache-t törölni kell mielőtt újra próbálod:
rm -f /var/cache/urpmi/rpms/*.rpmjozsef1 wrote:üdv!
Kössz hogy próbáltok segíteni !Ha winrar arhívumot töltöttem le akkor azt nem kellene kicsomagolni? ???Erre nem tudunk válaszolni mivel mi nem adtunk ki semmilyen RAR archívumot!
DVD változat ez: ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/v5.2.8(Sea)/blackPantherOS_v5.2.8(Sea)_rel45.iso
CD változat ez: ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/v5.2.8(Sea)/blackPantherOS_v5.2.8(Sea)_CDrel45.iso
USB változat ez: ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/v5.2.8(Sea)/blackPantherUSB_stick_OS(KDE)_small.tar.bz2
vagy a nagyobb ez:
ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/v5.2.8(Sea)/blackPantherUSB_stick_OS(KDE).tar.bz2A CD/DVD változatot képmás módjára kell lemezre írni, az utolsó kettőt pedig a [url url=http://ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/v5.2.8(Sea)/blackPantherUSB_stick_OS(KDE).tar.bz2.readme][leírásának][/url] megfelelően kell felmásolni a pendrive-ra.
jozsef1 wrote:üdv!
Kössz hogy próbáltok segíteni !Ha winrar arhívumot töltöttem le akkor azt nem kellene kicsomagolni? ???Erre nem tudunk válaszolni mivel mi nem adtunk ki semmilyen RAR archívumot!
DVD változat ez: ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/v5.2.8(Sea)/blackPantherOS_v5.2.8(Sea)_rel45.iso
CD változat ez: ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/v5.2.8(Sea)/blackPantherOS_v5.2.8(Sea)_CDrel45.iso
USB változat ez: ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/v5.2.8(Sea)/blackPantherUSB_stick_OS(KDE)_small.tar.bz2
vagy a nagyobb ez:
ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/v5.2.8(Sea)/blackPantherUSB_stick_OS(KDE).tar.bz2A CD/DVD változatot képmás módjára kell lemezre írni, az utolsó kettőt pedig a [url url=http://ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/v5.2.8(Sea)/blackPantherUSB_stick_OS(KDE).tar.bz2.readme][leírásának][/url] megfelelően kell felmásolni a pendrive-ra.
„nálam napi 2-3x megáll”
Milyen neted van?
Próbáld meg router nélkül és ha így is szaraxik,
ellenőríztesd a csatlakozásokat a szolgáltatóddal!„nálam napi 2-3x megáll”
Milyen neted van?
Próbáld meg router nélkül és ha így is szaraxik,
ellenőríztesd a csatlakozásokat a szolgáltatóddal! -
SzerzőBejegyzés