admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,461-1,470 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: blackpanther usb segítség kérés #2195735
    admin
    Adminisztrátor

      A v5.2.8-al nagyobb sikereid lennének, a 4,2 eléggé regi (2004-es) darab…
      Kézikönyv emberi nyelven a honlapon megtalálható a letöltések alatt. Egyéb értelmesen leírt kérdéssel pedig fordulj nyugodtan a fórumozókhoz….

      Ui: némi gyakorlás után fel lehet tenni a v9.1.1-et is, LXDE desktoppal..

      Hozzászólás: blackpanther usb segítség kérés #2195736
      admin
      Adminisztrátor

        A v5.2.8-al nagyobb sikereid lennének, a 4,2 eléggé regi (2004-es) darab…
        Kézikönyv emberi nyelven a honlapon megtalálható a letöltések alatt. Egyéb értelmesen leírt kérdéssel pedig fordulj nyugodtan a fórumozókhoz….

        Ui: némi gyakorlás után fel lehet tenni a v9.1.1-et is, LXDE desktoppal..

        Hozzászólás: linux vagy Opera hiba? #2195725
        admin
        Adminisztrátor
          milfer wrote:
          csablak wrote:
          Ide már leírtam, úgyhogy most csak a linkjét adnám meg.
          http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9121395

          Érdekes.
          Nálam úgy működik hibátlanul az Opera, hogy (legalább) három különböző linux van a gépen de a ~/.opera mappa közös. Még úgy is ment, hogy 9.64-es és 10-es béta közös .opera mappát használt .

          Ez a perverzió miatta van. 🙂
          Ennyi már az o/a-nak is sok!

          Debian Lenny(vagy nem lenni) semmi gond! ;D

          Hozzászólás: linux vagy Opera hiba? #2195726
          admin
          Adminisztrátor
            milfer wrote:
            csablak wrote:
            Ide már leírtam, úgyhogy most csak a linkjét adnám meg.
            http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9121395

            Érdekes.
            Nálam úgy működik hibátlanul az Opera, hogy (legalább) három különböző linux van a gépen de a ~/.opera mappa közös. Még úgy is ment, hogy 9.64-es és 10-es béta közös .opera mappát használt .

            Ez a perverzió miatta van. 🙂
            Ennyi már az o/a-nak is sok!

            Debian Lenny(vagy nem lenni) semmi gond! ;D

            Hozzászólás: Hálózati probléma #2195703
            admin
            Adminisztrátor
              sk-skuba wrote:
              szia

              nagyon keresi a csatlakozást de hibaüzenetet ad, pedig ugyan ugy indítom mint addig

              Nem lehet hogy a kábellel és (vagy) a csatlakozóval lehet a gond?
              Nem nézted meg egy másik géppel,mondjuk a haver laptopjával?

              Miért?

              Most is ír ikszpével. 🙂
              A linugz hibálya az egész! ;D
              Nem az hogy nem tudja megjegyezni az user, hogy milyen net kapcsolata van! 😛

              Hozzászólás: Hálózati probléma #2195704
              admin
              Adminisztrátor
                sk-skuba wrote:
                szia

                nagyon keresi a csatlakozást de hibaüzenetet ad, pedig ugyan ugy indítom mint addig

                Nem lehet hogy a kábellel és (vagy) a csatlakozóval lehet a gond?
                Nem nézted meg egy másik géppel,mondjuk a haver laptopjával?

                Miért?

                Most is ír ikszpével. 🙂
                A linugz hibálya az egész! ;D
                Nem az hogy nem tudja megjegyezni az user, hogy milyen net kapcsolata van! 😛

                Hozzászólás: linux vagy Opera hiba? #2195719
                admin
                Adminisztrátor

                  Nem lep meg.. Az új verzióban lehet, hogy sok hibát javítottak, de annál többet sikerült betenni. Én továbbra sem tudom javasolni az opera-t mivel a használata folyamatosan nehézségekbe ütközik. Gyakorlatilag mindig ez volt vele a probléma…  (a 10.0 egész jó volt)

                  Hozzászólás: linux vagy Opera hiba? #2195720
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Nem lep meg.. Az új verzióban lehet, hogy sok hibát javítottak, de annál többet sikerült betenni. Én továbbra sem tudom javasolni az opera-t mivel a használata folyamatosan nehézségekbe ütközik. Gyakorlatilag mindig ez volt vele a probléma…  (a 10.0 egész jó volt)

                    Hozzászólás: leszakadó merevlemez #2195649
                    admin
                    Adminisztrátor
                      salaud wrote:
                      Nálam sem két napos a külső usb-s rack, még IDE csatolós, de! Aktív saját hűtéssel rendelkezik, és minden merevlemez megy benne. Tegnap másoltam rá ~62 gigabyte adatot, gond nélkül felment rá. Pont neked mondjam, hogy válogasd meg az eszközeidet?  :rolleyes: ;D

                      Nálam ~ 500GB-os lemezek vannak benn. A Seagate-nál sípol a táp annyira terheli a házat. Van benne hűtés, de szerencsére kapcsoló is, így ki van kapcsolva, mert nem bírom elviselni a zajt. Egyébként én nem válogatom meg a cuccokat, megnézem megveszem, ha tetszik és jó megtartom, ha nem akkor kidobom…  Első körben az NDAS lehetőség miatt vettem őket, de mivel az egész nyomorult NDAS használhatatlan Wifi-vel, csináltam egy, amolyan NAS szervert, így oda mennek az anyagok.

                      Hozzászólás: leszakadó merevlemez #2195650
                      admin
                      Adminisztrátor
                        salaud wrote:
                        Nálam sem két napos a külső usb-s rack, még IDE csatolós, de! Aktív saját hűtéssel rendelkezik, és minden merevlemez megy benne. Tegnap másoltam rá ~62 gigabyte adatot, gond nélkül felment rá. Pont neked mondjam, hogy válogasd meg az eszközeidet?  :rolleyes: ;D

                        Nálam ~ 500GB-os lemezek vannak benn. A Seagate-nál sípol a táp annyira terheli a házat. Van benne hűtés, de szerencsére kapcsoló is, így ki van kapcsolva, mert nem bírom elviselni a zajt. Egyébként én nem válogatom meg a cuccokat, megnézem megveszem, ha tetszik és jó megtartom, ha nem akkor kidobom…  Első körben az NDAS lehetőség miatt vettem őket, de mivel az egész nyomorult NDAS használhatatlan Wifi-vel, csináltam egy, amolyan NAS szervert, így oda mennek az anyagok.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,461-1,470 / 49,394