Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A v5.2.8-al nagyobb sikereid lennének, a 4,2 eléggé regi (2004-es) darab…
Kézikönyv emberi nyelven a honlapon megtalálható a letöltések alatt. Egyéb értelmesen leírt kérdéssel pedig fordulj nyugodtan a fórumozókhoz….Ui: némi gyakorlás után fel lehet tenni a v9.1.1-et is, LXDE desktoppal..
A v5.2.8-al nagyobb sikereid lennének, a 4,2 eléggé regi (2004-es) darab…
Kézikönyv emberi nyelven a honlapon megtalálható a letöltések alatt. Egyéb értelmesen leírt kérdéssel pedig fordulj nyugodtan a fórumozókhoz….Ui: némi gyakorlás után fel lehet tenni a v9.1.1-et is, LXDE desktoppal..
milfer wrote:csablak wrote:Ide már leírtam, úgyhogy most csak a linkjét adnám meg.
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9121395Érdekes.
Nálam úgy működik hibátlanul az Opera, hogy (legalább) három különböző linux van a gépen de a ~/.opera mappa közös. Még úgy is ment, hogy 9.64-es és 10-es béta közös .opera mappát használt .Ez a perverzió miatta van. 🙂
Ennyi már az o/a-nak is sok!Debian Lenny(vagy nem lenni) semmi gond! ;D
milfer wrote:csablak wrote:Ide már leírtam, úgyhogy most csak a linkjét adnám meg.
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9121395Érdekes.
Nálam úgy működik hibátlanul az Opera, hogy (legalább) három különböző linux van a gépen de a ~/.opera mappa közös. Még úgy is ment, hogy 9.64-es és 10-es béta közös .opera mappát használt .Ez a perverzió miatta van. 🙂
Ennyi már az o/a-nak is sok!Debian Lenny(vagy nem lenni) semmi gond! ;D
sk-skuba wrote:szianagyon keresi a csatlakozást de hibaüzenetet ad, pedig ugyan ugy indítom mint addig
Nem lehet hogy a kábellel és (vagy) a csatlakozóval lehet a gond?
Nem nézted meg egy másik géppel,mondjuk a haver laptopjával?Miért?
Most is ír ikszpével. 🙂
A linugz hibálya az egész! ;D
Nem az hogy nem tudja megjegyezni az user, hogy milyen net kapcsolata van! 😛sk-skuba wrote:szianagyon keresi a csatlakozást de hibaüzenetet ad, pedig ugyan ugy indítom mint addig
Nem lehet hogy a kábellel és (vagy) a csatlakozóval lehet a gond?
Nem nézted meg egy másik géppel,mondjuk a haver laptopjával?Miért?
Most is ír ikszpével. 🙂
A linugz hibálya az egész! ;D
Nem az hogy nem tudja megjegyezni az user, hogy milyen net kapcsolata van! 😛Nem lep meg.. Az új verzióban lehet, hogy sok hibát javítottak, de annál többet sikerült betenni. Én továbbra sem tudom javasolni az opera-t mivel a használata folyamatosan nehézségekbe ütközik. Gyakorlatilag mindig ez volt vele a probléma… (a 10.0 egész jó volt)
Nem lep meg.. Az új verzióban lehet, hogy sok hibát javítottak, de annál többet sikerült betenni. Én továbbra sem tudom javasolni az opera-t mivel a használata folyamatosan nehézségekbe ütközik. Gyakorlatilag mindig ez volt vele a probléma… (a 10.0 egész jó volt)
salaud wrote:Nálam sem két napos a külső usb-s rack, még IDE csatolós, de! Aktív saját hűtéssel rendelkezik, és minden merevlemez megy benne. Tegnap másoltam rá ~62 gigabyte adatot, gond nélkül felment rá. Pont neked mondjam, hogy válogasd meg az eszközeidet? :rolleyes: ;DNálam ~ 500GB-os lemezek vannak benn. A Seagate-nál sípol a táp annyira terheli a házat. Van benne hűtés, de szerencsére kapcsoló is, így ki van kapcsolva, mert nem bírom elviselni a zajt. Egyébként én nem válogatom meg a cuccokat, megnézem megveszem, ha tetszik és jó megtartom, ha nem akkor kidobom… Első körben az NDAS lehetőség miatt vettem őket, de mivel az egész nyomorult NDAS használhatatlan Wifi-vel, csináltam egy, amolyan NAS szervert, így oda mennek az anyagok.
salaud wrote:Nálam sem két napos a külső usb-s rack, még IDE csatolós, de! Aktív saját hűtéssel rendelkezik, és minden merevlemez megy benne. Tegnap másoltam rá ~62 gigabyte adatot, gond nélkül felment rá. Pont neked mondjam, hogy válogasd meg az eszközeidet? :rolleyes: ;DNálam ~ 500GB-os lemezek vannak benn. A Seagate-nál sípol a táp annyira terheli a házat. Van benne hűtés, de szerencsére kapcsoló is, így ki van kapcsolva, mert nem bírom elviselni a zajt. Egyébként én nem válogatom meg a cuccokat, megnézem megveszem, ha tetszik és jó megtartom, ha nem akkor kidobom… Első körben az NDAS lehetőség miatt vettem őket, de mivel az egész nyomorult NDAS használhatatlan Wifi-vel, csináltam egy, amolyan NAS szervert, így oda mennek az anyagok.
-
SzerzőBejegyzés