Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
bacsi2 wrote:mamutpapa wrote:2.Protokoll:PPPoE.3.Kapcsolat:optikaiv3cŧ0r wrote:Akkor ez egy ADSL típusú kapcsolat..
?
Hogy milyen kábelen kapja az ugyan mindegy. Jelszavas, pppoe, gondolom betárcsázós DSL, vagy nem?
bacsi2 wrote:mamutpapa wrote:2.Protokoll:PPPoE.3.Kapcsolat:optikaiv3cŧ0r wrote:Akkor ez egy ADSL típusú kapcsolat..?
Hogy milyen kábelen kapja az ugyan mindegy. Jelszavas, pppoe, gondolom betárcsázós DSL, vagy nem?
Akkor ez egy ADSL típusú kapcsolat..
Már csak a kapcsolódáshoz használt programokra lennék kíváncsi..Akkor ez egy ADSL típusú kapcsolat..
Már csak a kapcsolódáshoz használt programokra lennék kíváncsi..de ugyan igyjártam a fekete párduccal is
Ezt kifejtenéd? Mert ugyan többször átolvastam amit írtál, de nem nagyon értem….
Első körben azokat válaszold meg, hogy:
Pontosan ez milyen kapcsolat?
Milyen protokollon megy ?
Milyen hitelesítés van? (jelszavas/MAC/egyéb)Milyen beállításokat végeztél és melyik programmal?
de ugyan igyjártam a fekete párduccal is
Ezt kifejtenéd? Mert ugyan többször átolvastam amit írtál, de nem nagyon értem….
Első körben azokat válaszold meg, hogy:
Pontosan ez milyen kapcsolat?
Milyen protokollon megy ?
Milyen hitelesítés van? (jelszavas/MAC/egyéb)Milyen beállításokat végeztél és melyik programmal?
guardian88 wrote:v3cŧ0r wrote:Linux alatt hajlamos az USB port a „lefagyásra”, ebben az esetben is így viselkedik. Ezek a hibák minden esetben akkor jöttek elő ha el kellett indulnia a merevlemeznek, vagy ha nagyobb állományt (pl: filmet) akartál mozgatni.Hát én 150Gb-t mozgattam át egy ilyen USB-s winyóra és nekem semmi gondom nem volt openSUSE alatt, pedig eltartott egy jó darabig míg átment a cucc
Az újabb hardverek esetében nem is jellemző már. Én sem tapasztalom egy ideje. De mint ahogy mondtam, évek óta élek ilyen eszközökkel. Ami jelen esetben több mint ~10 év…
De valamiért szórja az ominózus eszköz az errorokat…
Ui: közben eszembe jutott, hogy Seagate HDD-vel az egyik ilyen ház hasonlóan viselkedik, illetve kattanik sokszor. Pont akkora Samsung lemezzel megy rendesen. Ami egyértelműen a teljesítmény igényének tudható be.
guardian88 wrote:v3cŧ0r wrote:Linux alatt hajlamos az USB port a „lefagyásra”, ebben az esetben is így viselkedik. Ezek a hibák minden esetben akkor jöttek elő ha el kellett indulnia a merevlemeznek, vagy ha nagyobb állományt (pl: filmet) akartál mozgatni.Hát én 150Gb-t mozgattam át egy ilyen USB-s winyóra és nekem semmi gondom nem volt openSUSE alatt, pedig eltartott egy jó darabig míg átment a cucc
Az újabb hardverek esetében nem is jellemző már. Én sem tapasztalom egy ideje. De mint ahogy mondtam, évek óta élek ilyen eszközökkel. Ami jelen esetben több mint ~10 év…
De valamiért szórja az ominózus eszköz az errorokat…
Ui: közben eszembe jutott, hogy Seagate HDD-vel az egyik ilyen ház hasonlóan viselkedik, illetve kattanik sokszor. Pont akkora Samsung lemezzel megy rendesen. Ami egyértelműen a teljesítmény igényének tudható be.
masterminds wrote:mamutpapa wrote:szolgáltatót felhivtam/Optanet/ segített, ment a netMit mondtak mi volt a hiba, illetve mit javítottál hogy visszajött?
mamutpapa wrote:újra nincs net, kéri a jelszót ,beírom ,nagyon keresi a csatlakozást de hibaüzenetet adMilyen hibaüzenetet ad? Adsz te is nekünk? Meg egy kis részletesebb leírást is.. milyen neted van, van-e routered stb stb..
„milyen neted van”
„szolgáltatót felhivtam/Optanet/ „
masterminds wrote:mamutpapa wrote:szolgáltatót felhivtam/Optanet/ segített, ment a netMit mondtak mi volt a hiba, illetve mit javítottál hogy visszajött?
mamutpapa wrote:újra nincs net, kéri a jelszót ,beírom ,nagyon keresi a csatlakozást de hibaüzenetet adMilyen hibaüzenetet ad? Adsz te is nekünk? Meg egy kis részletesebb leírást is.. milyen neted van, van-e routered stb stb..
„milyen neted van”
„szolgáltatót felhivtam/Optanet/ „
-
SzerzőBejegyzés