admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 47,571-47,580 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Szkenner #1892773
    admin
    Adminisztrátor

      Nem, sajnos nem megy. Alapvetõen azért, mert letöltök én ilyen backendeket meg minden, de nem nagyon értek hozzá sokat.
      Valami ilyen parallel-szkennerekrõl-hülyéknek-howto nincsen? 😉

      Hozzászólás: GNOME 2.0 #1894468
      admin
      Adminisztrátor

        Hogy upgradeltál?
        Upgrade, Dist upgrade?
        Milye forrásokról a sources.list-bõl?

        Hozzászólás: SuSE 7.3 + GPRS inet pls help :-( #1894041
        admin
        Adminisztrátor

          Sajnos nálam sem UHU,sem SUSE7.3 alatt nem mûködik.
          Letöltöttem a ppp(Mandrake) könyvtárat,kitömörítettem a helyére ,hibaüzenet :invalid argument az IP up progiban!
          Nagyon szeretném már elfelejteni a win.-t!
          Kérem segítsetek!! (R600)
          E-mail:turulka2222.yahoo.com

          Hozzászólás: GNOME 2.0 #1894466
          admin
          Adminisztrátor

            Most az alábbi linket böngészem, Jónak tûnik:
            http://www.burtonini.com/computing/gnome2-build.html

            Hozzászólás: GNOME 2.0 #1894465
            admin
            Adminisztrátor

              Van valaki, akinek egyáltalán mûködik?
              Hogy csinálta?

              Hozzászólás: ekezet beallitasa #1894815
              admin
              Adminisztrátor

                Hello!

                tapasztalatom szerint tedd fol a localconf csomagot
                es ertelem szeruen a hu_HU -ra allitsd be ezutan jo
                lesz!

                donales

                Hozzászólás: Ici pici linux kéne!Tudsz ilyet? #1894771
                admin
                Adminisztrátor

                  Na valami mar sikerult !
                  A fennt lathato linkeket bongeszve talaltam gy megfelelo linuxot:
                  http://tiny.seul.org/en/index.html
                  386-osra 8Mb-Ramra es 50Mb helyre van szuksege 🙂
                  Elvileg Tiny linux a neve, de telepites kozben Slackware-t ir allandoan. (na mindegy lenyeg,hogy van egy)
                  Remelem valahogy ra lehet varazsolni egy graf felulet alatt futo szovegszerkeztot..
                  Ezzel kapcsolatban lenne par kerdesem :
                  Az x servers alatt milyen szovegszerkeztok futnak ? (abiword, openofice, starofice???)
                  Gyorsabb lesz a gep, ha egyfelhasznalos uzemmodban hasznalom ?

                  Hozzászólás: ADSL nem megy #1894836
                  admin
                  Adminisztrátor

                    terminal

                    adsl-setup
                    adsl-start

                    Hozzászólás: GNOME 2.0 #1894463
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Probald meg a ‘dpkg-reconfigure csomagnev’ vagy ‘dpkg-preconfigure csomagnev’ . Elotte erdemes a man -t megnezni.

                      Hozzászólás: GNOME 2.0 #1894462
                      admin
                      Adminisztrátor

                        ja és, ha ezt megteszem, akkor újra odaröpít a hibás file-okhoz.

                      10 bejegyzés megtekintése - 47,571-47,580 / 49,394