Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem, sajnos nem megy. Alapvetõen azért, mert letöltök én ilyen backendeket meg minden, de nem nagyon értek hozzá sokat.
Valami ilyen parallel-szkennerekrõl-hülyéknek-howto nincsen? 😉Hogy upgradeltál?
Upgrade, Dist upgrade?
Milye forrásokról a sources.list-bõl?Sajnos nálam sem UHU,sem SUSE7.3 alatt nem mûködik.
Letöltöttem a ppp(Mandrake) könyvtárat,kitömörítettem a helyére ,hibaüzenet :invalid argument az IP up progiban!
Nagyon szeretném már elfelejteni a win.-t!
Kérem segítsetek!! (R600)
E-mail:turulka2222.yahoo.comMost az alábbi linket böngészem, Jónak tûnik:
http://www.burtonini.com/computing/gnome2-build.htmlVan valaki, akinek egyáltalán mûködik?
Hogy csinálta?Hello!
tapasztalatom szerint tedd fol a localconf csomagot
es ertelem szeruen a hu_HU -ra allitsd be ezutan jo
lesz!donales
Na valami mar sikerult !
A fennt lathato linkeket bongeszve talaltam gy megfelelo linuxot:
http://tiny.seul.org/en/index.html
386-osra 8Mb-Ramra es 50Mb helyre van szuksege 🙂
Elvileg Tiny linux a neve, de telepites kozben Slackware-t ir allandoan. (na mindegy lenyeg,hogy van egy)
Remelem valahogy ra lehet varazsolni egy graf felulet alatt futo szovegszerkeztot..
Ezzel kapcsolatban lenne par kerdesem :
Az x servers alatt milyen szovegszerkeztok futnak ? (abiword, openofice, starofice???)
Gyorsabb lesz a gep, ha egyfelhasznalos uzemmodban hasznalom ?terminal
adsl-setup
adsl-startProbald meg a ‘dpkg-reconfigure csomagnev’ vagy ‘dpkg-preconfigure csomagnev’ . Elotte erdemes a man -t megnezni.
ja és, ha ezt megteszem, akkor újra odaröpít a hibás file-okhoz.
-
SzerzőBejegyzés