admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 47,581-47,590 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: GNOME 2.0 #1894461
    admin
    Adminisztrátor

      Nekem is ugyanez a gondom!
      De egyáltalán nem megy az apt utánna!
      Azt írja ki, hogy E: dpkg was interrupted, you must manually run ‘dpkg –configure -a’ to correct

      Hozzászólás: Quake és Unreal Tournament #1894546
      admin
      Adminisztrátor

        Hali!
        Sikerült már vkinek a Quake-t, Quake2-t és Unreal Tournament-et futtatni fagyás nélkül az UHU-ban?? Nekem korábban (RHxx verziónál) gond nélkül mentek, most meg állandóan „Nem találom a file-t!” kapok, ha bármelyik Quake verziót akarom indítani, pedig benne vagyok a proggi könyvtárában. Már többször végigrágtam magam az angol nyelvû Quake-HowTo-kon, mindent beállítottam de…. semmi eredmény…  🙁  Csupán a forrásból feltett SDLQuake hajlandó megmozdulni, de az is elszáll elég gyorsan…
        Amúgy a Q3A, RtCW és az UT2003 Demo lefagyás nélkül simán megy!!  😎  
        Várom az 5leteket!
        (már annyira megkedveltem ezt a „baglyot”, h. nem akarok másik disztribre viszzatérni!  😀 )

        Szedd le a quakeforge -ot.
        http://www.quakeforge.net
        Fordítsd le ezekkel a paraméterekkel:
        ./configure –without-fbdev –disable-xmms –with-clients=glx,sgl
        Ha felinstalláltad akkor, a /usr/local/share/quakeforge/id1 be másold a quake1 *.pak fájljait.

        a /usr/local/bin/ be levõ két fájllal tudod indítani. paraméterként érdemes megadni a
        -width 800 -height 600 vagy tetszõleges értékeket.
        csak az nq-sgl tud teljes képernyõt, az nq-glx nem.

        Hozzászólás: ADSL nem megy #1894835
        admin
        Adminisztrátor

          Abit BD7II-es deszka integralt halokartyaval.
          A halokartyat latja rendesen.

          Nem kell elkapkodni a valaszt:-)

          Hozzászólás: Vodafone Internet elérés #1891536
          admin
          Adminisztrátor

            Sziasztok!

            Hozzászólás: Linux/mouse #1894834
            admin
            Adminisztrátor

              Jó lenne ha nem nyitnál ezer topikot az egered miatt!!
              amugy ha egyszer leirod miféle a rágcsáló, biztos tudunk segiteni.

              Hozzászólás: Linux/mouse #1894833
              admin
              Adminisztrátor

                Jaj. Milyen egér? USB? PS/2? Soros? Mi az, hogy Linux 8.0? Melyik Linux? Mert ugye van sok féle… Red Hat? Mandrake? SuSE?

                Légyszi, légy kicsit pontosabb, ha segítséget kérsz. (Azzal alig segítesz, hogy megemlíted, hogy Má$ oprencer alatt mûködik a dolog… 🙂

                Hozzászólás: Cd #1894804
                admin
                Adminisztrátor

                  Letöltöttem.Hogy fordítsam ezt be?
                  Pár oldalt elolvastam, de sehol sem kaptam lényegretörõ válaszokat…. 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁

                  Hozzászólás: Vodafone Internet elérés #1891535
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Szasztok!

                    Sajna csak T65-ös telcsim van.
                    A leírt skript vagy mûködik, vagy nem (inkább nem), és ha egyszer elindul, kb 20 mp után leáll.

                    Van tippetek, hogyan javíthatám meg?

                    Köszi

                    Pepó

                    Hozzászólás: hangkártya gondok #1894796
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Sziasztok!

                      Hozzászólás: hangkártya gondok #1894792
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Sziasztok!

                        Akkor mondanék további infot, hátha vki tud segjteni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 47,581-47,590 / 49,394