Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nekem is ugyanez a gondom!
De egyáltalán nem megy az apt utánna!
Azt írja ki, hogy E: dpkg was interrupted, you must manually run ‘dpkg –configure -a’ to correctHali!
Sikerült már vkinek a Quake-t, Quake2-t és Unreal Tournament-et futtatni fagyás nélkül az UHU-ban?? Nekem korábban (RHxx verziónál) gond nélkül mentek, most meg állandóan „Nem találom a file-t!” kapok, ha bármelyik Quake verziót akarom indítani, pedig benne vagyok a proggi könyvtárában. Már többször végigrágtam magam az angol nyelvû Quake-HowTo-kon, mindent beállítottam de…. semmi eredmény… 🙁 Csupán a forrásból feltett SDLQuake hajlandó megmozdulni, de az is elszáll elég gyorsan…
Amúgy a Q3A, RtCW és az UT2003 Demo lefagyás nélkül simán megy!! 😎
Várom az 5leteket!
(már annyira megkedveltem ezt a „baglyot”, h. nem akarok másik disztribre viszzatérni! 😀 )Szedd le a quakeforge -ot.
http://www.quakeforge.net
Fordítsd le ezekkel a paraméterekkel:
./configure –without-fbdev –disable-xmms –with-clients=glx,sgl
Ha felinstalláltad akkor, a /usr/local/share/quakeforge/id1 be másold a quake1 *.pak fájljait.a /usr/local/bin/ be levõ két fájllal tudod indítani. paraméterként érdemes megadni a
-width 800 -height 600 vagy tetszõleges értékeket.
csak az nq-sgl tud teljes képernyõt, az nq-glx nem.Abit BD7II-es deszka integralt halokartyaval.
A halokartyat latja rendesen.Nem kell elkapkodni a valaszt:-)
Sziasztok!
Jó lenne ha nem nyitnál ezer topikot az egered miatt!!
amugy ha egyszer leirod miféle a rágcsáló, biztos tudunk segiteni.Jaj. Milyen egér? USB? PS/2? Soros? Mi az, hogy Linux 8.0? Melyik Linux? Mert ugye van sok féle… Red Hat? Mandrake? SuSE?
Légyszi, légy kicsit pontosabb, ha segítséget kérsz. (Azzal alig segítesz, hogy megemlíted, hogy Má$ oprencer alatt mûködik a dolog… 🙂
Letöltöttem.Hogy fordítsam ezt be?
Pár oldalt elolvastam, de sehol sem kaptam lényegretörõ válaszokat…. 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁Szasztok!
Sajna csak T65-ös telcsim van.
A leírt skript vagy mûködik, vagy nem (inkább nem), és ha egyszer elindul, kb 20 mp után leáll.Van tippetek, hogyan javíthatám meg?
Köszi
Pepó
Sziasztok!
Sziasztok!
Akkor mondanék további infot, hátha vki tud segjteni.
-
SzerzőBejegyzés