Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Köszi a válaszokat!
Uhu rc1-esem van. 😀 😀 😀 😉Koszonom sikerult nekem is
Ezután már látta a vezérlopultban isjoci
A -vo x11 szoftveres. Nem ajanlott. A -vo xv -t nem probaltad?
Ezeket erdemes megnezni: xvinfo, xdpyinfo, /var/log/XFree86.0.log .
Ha a DRI el (es MPlayer konfignal forditasra kerult ! ): -vo gl2 -vel is lehet probalkozni. A lenyeg: XV tamogatas.csaba2: köszi! Tényleg szebben fut a -vo xv -vel 😀
licq.org
lehuzod a debaianos telepitot
vagy csak egyszeruen konzolba beirod: apt-get install licq
es lesz szep grafikus icq-dSziasztok!
Leírom részletesen az Epson USB nyomtató telepítését. Lehet, hogy vagy egyszerûbb módja is, de így tutira mûxik.
1. A nyomtató legyen bekapcsolva még az UHU elindítása elõtt.
2. KDE-be lépek root-ként (Biztos, ami tuti.)
3. Beállítások-Rendszer-Nyomtató
4. „Nyomtató, vagy nyomtatóosztály felvétele” (1.ikon)
„Helyi nyomtató (párhuzamos,soros,USB)”
„A helyi gép – USB – USB printer #1 – Epson USB Printer” -] Ha nem látja az USB
nyomtatók között, akkor késõbb kapcsoltad be a nyomtatód…
-] URL: usb:/dev/usb/lp0 látszódik alul
„Gyártó: Epson – Modell: Stylus C40UX”
„Epson Stylus C40UX (Foomatic+gimp-print)”
„Beállítások – Oldalméret: A/4”
„Próba” -] Már nyomtatja is a színes tesztoldalt!
„Név: EPSC42UX” -] Vagy ami tetszik…
„BEFEJEZJa zsolt voltam az imént.
Milyen disztrid van mert a suse, mandrake alapból tartalmazza.?
hello!
Hello. Hehe, peanut – megvan, de nekem a large iso. Egyszer próbálkoztam vele, fel is ment minden gond nélkül, de nem indult 🙁
Nemrég jött ki viszont a Vector Linux – én azzal próbálkoznék, bár minimum 16 mega ramot kér … nézz el a weboldalukra: http://www.ibiblio.org/vectorlinux/
-
SzerzőBejegyzés