admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 47,591-47,600 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Cd #1894803
    admin
    Adminisztrátor

      Köszi a válaszokat!
      Uhu rc1-esem van. 😀 😀 😀 😉

      Hozzászólás: Nyomtatás nem megy.. #1894149
      admin
      Adminisztrátor

        Koszonom sikerult nekem is
        Ezután már látta a vezérlopultban is

        joci

        Hozzászólás: Video, DVD, azaz multimédia #1891976
        admin
        Adminisztrátor

          A -vo x11 szoftveres. Nem ajanlott. A -vo xv -t nem probaltad?  
          Ezeket erdemes megnezni: xvinfo, xdpyinfo, /var/log/XFree86.0.log .
          Ha a DRI el (es MPlayer konfignal forditasra kerult ! ): -vo gl2 -vel is lehet probalkozni. A lenyeg: XV tamogatas.

          csaba2: köszi! Tényleg szebben fut a -vo xv -vel 😀

          Hozzászólás: ICQ #1894812
          admin
          Adminisztrátor

            licq.org
            lehuzod a debaianos telepitot
            vagy csak egyszeruen konzolba beirod: apt-get install licq
            es lesz szep grafikus icq-d

            Hozzászólás: Nyomtatás nem megy.. #1894148
            admin
            Adminisztrátor

              Sziasztok!

              Leírom részletesen az Epson USB nyomtató telepítését. Lehet, hogy vagy egyszerûbb módja is, de így tutira mûxik.

              1. A nyomtató legyen bekapcsolva még az UHU elindítása elõtt.
              2. KDE-be lépek root-ként (Biztos, ami tuti.)
              3. Beállítások-Rendszer-Nyomtató
              4. „Nyomtató, vagy nyomtatóosztály felvétele” (1.ikon)
              „Helyi nyomtató (párhuzamos,soros,USB)”
              „A helyi gép – USB – USB printer #1 – Epson USB Printer” -] Ha nem látja az USB
              nyomtatók között, akkor késõbb kapcsoltad be a nyomtatód…
              -] URL: usb:/dev/usb/lp0 látszódik alul
              „Gyártó: Epson – Modell: Stylus C40UX”
              „Epson Stylus C40UX (Foomatic+gimp-print)”
              „Beállítások – Oldalméret: A/4”
              „Próba” -] Már nyomtatja is a színes tesztoldalt!
              „Név: EPSC42UX” -] Vagy ami tetszik…
              „BEFEJEZ

              Hozzászólás: Cd #1894802
              admin
              Adminisztrátor
                Hozzászólás: Cd #1894801
                admin
                Adminisztrátor

                  Ja zsolt voltam az imént.

                  Hozzászólás: Cd #1894800
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Milyen disztrid van mert a suse, mandrake alapból tartalmazza.?

                    Hozzászólás: Cd #1894799
                    admin
                    Adminisztrátor

                      hello!

                      Hozzászólás: Ici pici linux kéne!Tudsz ilyet? #1894770
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Hello. Hehe, peanut – megvan, de nekem a large iso. Egyszer próbálkoztam vele, fel is ment minden gond nélkül, de nem indult 🙁

                        Nemrég jött ki viszont a Vector Linux – én azzal próbálkoznék, bár minimum 16 mega ramot kér … nézz el a weboldalukra: http://www.ibiblio.org/vectorlinux/

                      10 bejegyzés megtekintése - 47,591-47,600 / 49,394