admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 47,601-47,610 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ici pici linux kéne!Tudsz ilyet? #1894769
    admin
    Adminisztrátor

      http://www.linux.org/dist/index.html

      Koszonom ezt a jo kis cimet, megprobalok kapirgalni 🙂
      Vak lama is lelhet Linuxot !
      Ha van egy linben x-terminals akkor menni fog az ABIWORD?

      Hozzászólás: Ici pici linux kéne!Tudsz ilyet? #1894768
      admin
      Adminisztrátor

        Amit kersz, egy kicsit valoban meresz gondolat. Bar igazabol az egyetlen problemat a word6 kompatibilitas jelenti. Nem tudom, milyen szinten van ra szukseg, javaslom, hogy eloszor probald ki az ABIWORD nevu progit, mielott tovabblepnel. Ha ez megfelel, akkor mar lehet keresni valamit.
        Laci

        Az ABIWORDOT ismerem, az is tokeletesen megfelel, nem kell word kompatibilitas, csak lehessen szoveget szerkeszteni, és nyomtatni. Ha peldaul meg lehetne oldani ezt az ABIWORDDEL az maga lenne a tokej 🙂
        Akkor nem teljesen remenytelen?
        Talaltam egy viszonylag picit ~243Mb Peanut.bz2, csak nemtudom, felfer-e 212Mb-os winyora ?
        Eleg lassu az internetem is (modem), csak ejfel utan netezhetek. Mire letoltok egy ilyen nagy progit eltelik 3-4 nap 🙁
        De kitarto leszek, csak tudjam mivel kezdjem..

        Hozzászólás: Cd #1894798
        admin
        Adminisztrátor

          hello!

          Hozzászólás: SuSE 8.0 telepítés HDD-rõl #1894765
          admin
          Adminisztrátor

            manual install és magyar és angol nyelven is próbáltam már …. 🙁 🙁 🙁

            Hozzászólás: Nyomtatás nem megy.. #1894147
            admin
            Adminisztrátor

              Szilard!

              A cups: Common UNIX Printing System.
              A ppd allomanyok ennek a rendszernek a nyomtato driverei.
              Egyebkent UHU alatt a nyomtato vezerles meg nem annyira egyszeru, amennyiben valami „kulonleges nyomtatod van, de szerintem a kovetkezo verziora javitanak rajta.

              Laci

              Ui:Ha nem lenne letiltva, akkor mozillaban [url url=http://localhost:631]http://localhost:631[/url] es lehet adminisztralni a nyomtatokat. Viszont valahol az UHU weblapjan olvastam, hogy tiltva van, arra viszont mar nem emlekszem, hogyan tudod engedelyezni.

              admin
              Adminisztrátor

                Internet megosztashoz:

                +1 halokartya utana iptables mint tuzfal es forward
                Nyomtatashoz, fajlmegosztashoz samba.

                De azert probalj meg utanaolvasni a temanak, mert ez csak ugy kattintgatva nem fog menni.
                Nem art, ha azt is tudod, mit csinalsz.

                Laci

                Hozzászólás: Samba server grafikus megjelenítés SuSE 8.0 #1894790
                admin
                Adminisztrátor

                  Letezik.
                  Ugy hivjak hogy swat
                  Ha feltelepitetted (lehet, hogy itt a samba resze, ezt nem tudom)
                  Aztan egy bongeszoben [url url=http://localhost:901]http://localhost:901[/url]

                  Itt lehet beallitani, monitorozni ….

                  Laci

                  admin
                  Adminisztrátor

                    Mindket program „Szegmentálási hiba”-val leall ha ranyomok az „apply”-ra

                    Hozzászólás: SuSE 8.0 telepítés HDD-rõl #1894764
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Gondolom a manual installation részt kiválasztva telepítetted?
                      magyar nyelven telepítesz?
                      Bár nemtudom ennek mi köze lehet hozzá.

                      Hozzászólás: Nyomtatás nem megy.. #1894146
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Hi
                        Engem érdekel , ha nem tul megterhelõ ird le

                        joci

                      10 bejegyzés megtekintése - 47,601-47,610 / 49,394