Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
http://www.linux.org/dist/index.html
Koszonom ezt a jo kis cimet, megprobalok kapirgalni 🙂
Vak lama is lelhet Linuxot !
Ha van egy linben x-terminals akkor menni fog az ABIWORD?Amit kersz, egy kicsit valoban meresz gondolat. Bar igazabol az egyetlen problemat a word6 kompatibilitas jelenti. Nem tudom, milyen szinten van ra szukseg, javaslom, hogy eloszor probald ki az ABIWORD nevu progit, mielott tovabblepnel. Ha ez megfelel, akkor mar lehet keresni valamit.
LaciAz ABIWORDOT ismerem, az is tokeletesen megfelel, nem kell word kompatibilitas, csak lehessen szoveget szerkeszteni, és nyomtatni. Ha peldaul meg lehetne oldani ezt az ABIWORDDEL az maga lenne a tokej 🙂
Akkor nem teljesen remenytelen?
Talaltam egy viszonylag picit ~243Mb Peanut.bz2, csak nemtudom, felfer-e 212Mb-os winyora ?
Eleg lassu az internetem is (modem), csak ejfel utan netezhetek. Mire letoltok egy ilyen nagy progit eltelik 3-4 nap 🙁
De kitarto leszek, csak tudjam mivel kezdjem..hello!
manual install és magyar és angol nyelven is próbáltam már …. 🙁 🙁 🙁
Szilard!
A cups: Common UNIX Printing System.
A ppd allomanyok ennek a rendszernek a nyomtato driverei.
Egyebkent UHU alatt a nyomtato vezerles meg nem annyira egyszeru, amennyiben valami „kulonleges nyomtatod van, de szerintem a kovetkezo verziora javitanak rajta.Laci
Ui:Ha nem lenne letiltva, akkor mozillaban [url url=http://localhost:631]http://localhost:631[/url] es lehet adminisztralni a nyomtatokat. Viszont valahol az UHU weblapjan olvastam, hogy tiltva van, arra viszont mar nem emlekszem, hogyan tudod engedelyezni.
Internet megosztashoz:
+1 halokartya utana iptables mint tuzfal es forward
Nyomtatashoz, fajlmegosztashoz samba.De azert probalj meg utanaolvasni a temanak, mert ez csak ugy kattintgatva nem fog menni.
Nem art, ha azt is tudod, mit csinalsz.Laci
Letezik.
Ugy hivjak hogy swat
Ha feltelepitetted (lehet, hogy itt a samba resze, ezt nem tudom)
Aztan egy bongeszoben [url url=http://localhost:901]http://localhost:901[/url]Itt lehet beallitani, monitorozni ….
Laci
Mindket program „Szegmentálási hiba”-val leall ha ranyomok az „apply”-ra
Gondolom a manual installation részt kiválasztva telepítetted?
magyar nyelven telepítesz?
Bár nemtudom ennek mi köze lehet hozzá.Hi
Engem érdekel , ha nem tul megterhelõ ird lejoci
-
SzerzőBejegyzés