admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 47,611-47,620 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SuSE 8.0 telepítés HDD-rõl #1894763
    admin
    Adminisztrátor

      vfat-nak ismeri fel (fat32), és egy teljesen külön hdd, nem az amire telepíteni akarok, így árméretezni se akarhatja …

      Hozzászólás: SuSE 8.0 telepítés HDD-rõl #1894762
      admin
      Adminisztrátor

        Nálam pedig ment, itt valami komolyabb bibi van, milyen filerndszer a source, nem akarja e átméretezni a Suse?

        Hozzászólás: SuSE 8.0 telepítés HDD-rõl #1894761
        admin
        Adminisztrátor

          Nem azt fogadtam el, hanem sajátott állítottam be, de hogy nem állítok be mount pontot egy hdd-re?, a listán ott van, a mount pointot kitöröltem semmire, ekkor tovább ment egy picit, váltott képernyõt a formázások után, de ekkor azt írta ki, hogy nem tudja mountolni a source directoryt, mert busy … ???

          Hozzászólás: SuSE 8.0 telepítés HDD-rõl #1894760
          admin
          Adminisztrátor

            Hopp, a partícionálásnál ne a Yast által felajánlottat fogadd el, semmiképpen nem szabad beállítani mountpointot annak a hdd-nek ahonnan telepítesz!
            üdv, silent

            Hozzászólás: Nyomtatás nem megy.. #1894145
            admin
            Adminisztrátor

              Sziasztok!

              Tegnap próbálkoztam elõször UHU alatti nyomtatóbeállítással.
              Epson Stylus C42UX USB tintasugaras. Tökéletesen mûködik!!!
              Igaz csak a KDE vezérlõközponton keresztül sikerült beállítani, de utána mindenhonnan megy!
              Ha valakit érdekel, leírom holnap a telepítést részletesen is.

              Hozzászólás: Ici pici linux kéne!Tudsz ilyet? #1894767
              admin
              Adminisztrátor

                hello!
                a valasztast rad bizom, itt nezz korul! (category-]minimalist)

                http://www.linux.org/dist/index.html

                Hozzászólás: Ici pici linux kéne!Tudsz ilyet? #1894766
                admin
                Adminisztrátor

                  Amit kersz, egy kicsit valoban meresz gondolat. Bar igazabol az egyetlen problemat a word6 kompatibilitas jelenti. Nem tudom, milyen szinten van ra szukseg, javaslom, hogy eloszor probald ki az ABIWORD nevu progit, mielott tovabblepnel. (Letezik windowsra is, ugyhogy a kiprobalas nem okozhat gondot).
                  Ha ez megfelel, akkor mar lehet keresni valamit.
                  Laci

                  Hozzászólás: Nyomtatás nem megy.. #1894144
                  admin
                  Adminisztrátor

                    A remeny kezd kihallni belölem, mert senki nem válaszol a problemamra, mar jo ideje..
                    Azota en is tovabbleptem a problemamban, igaz olyan lassan mint a csiga.
                    Talaltam a neten egy ‘Epson-Stylus_820-omni.ppd’ nevu driver. Rajottem, hogy a KDE_vezerlokozpont-rendszer-nyomtatok ablaknal, ha CUPS nyomtatasi rendszert valasztok, akkor feltelepithetem, de nem nyomtatja ki a tesztoldalt se 🙁
                    Valaki meselne egy picit, mi is ez a ppd?
                    Vagy a cups?
                    Ezzel nyomtathatok majd grafikat ?
                    Hogyan birjam mukodesre?
                    Help!
                    Nekem miert nem valaszol soha senki? :casstet:

                    Hozzászólás: Bejelentkezési gond #1894755
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Nálam nincsen olyan, hogy xconfig, egy olyat találtam, hogy setxconf, de az csak a képernyõ felbontását és színmélységét írja ki.
                      Amikor belépnék, kiírja, hogy „Login Failed!”, mintha rossz jelszóval lépnék be, pedig az jó, konzol alatt megy. Nem értem, hogy egyik napról a másikra hogy tudott elromolni. Na, mindegy, ha nem fog menni, akkor újrainstall lesz. Már készítgetem is a biztonsági másolatokat. Addig ha van valami ötletetek, írjatok, jó lenne megmenekülni egy újrainstalláció elöl.

                      Hozzászólás: Bejelentkezési gond #1894754
                      admin
                      Adminisztrátor

                        nem biztos,de szerintem egy xconfig nagy valoszinuleg jot tenne

                      10 bejegyzés megtekintése - 47,611-47,620 / 49,394