Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
vfat-nak ismeri fel (fat32), és egy teljesen külön hdd, nem az amire telepíteni akarok, így árméretezni se akarhatja …
Nálam pedig ment, itt valami komolyabb bibi van, milyen filerndszer a source, nem akarja e átméretezni a Suse?
Nem azt fogadtam el, hanem sajátott állítottam be, de hogy nem állítok be mount pontot egy hdd-re?, a listán ott van, a mount pointot kitöröltem semmire, ekkor tovább ment egy picit, váltott képernyõt a formázások után, de ekkor azt írta ki, hogy nem tudja mountolni a source directoryt, mert busy … ???
Hopp, a partícionálásnál ne a Yast által felajánlottat fogadd el, semmiképpen nem szabad beállítani mountpointot annak a hdd-nek ahonnan telepítesz!
üdv, silentSziasztok!
Tegnap próbálkoztam elõször UHU alatti nyomtatóbeállítással.
Epson Stylus C42UX USB tintasugaras. Tökéletesen mûködik!!!
Igaz csak a KDE vezérlõközponton keresztül sikerült beállítani, de utána mindenhonnan megy!
Ha valakit érdekel, leírom holnap a telepítést részletesen is.hello!
a valasztast rad bizom, itt nezz korul! (category-]minimalist)Amit kersz, egy kicsit valoban meresz gondolat. Bar igazabol az egyetlen problemat a word6 kompatibilitas jelenti. Nem tudom, milyen szinten van ra szukseg, javaslom, hogy eloszor probald ki az ABIWORD nevu progit, mielott tovabblepnel. (Letezik windowsra is, ugyhogy a kiprobalas nem okozhat gondot).
Ha ez megfelel, akkor mar lehet keresni valamit.
LaciA remeny kezd kihallni belölem, mert senki nem válaszol a problemamra, mar jo ideje..
Azota en is tovabbleptem a problemamban, igaz olyan lassan mint a csiga.
Talaltam a neten egy ‘Epson-Stylus_820-omni.ppd’ nevu driver. Rajottem, hogy a KDE_vezerlokozpont-rendszer-nyomtatok ablaknal, ha CUPS nyomtatasi rendszert valasztok, akkor feltelepithetem, de nem nyomtatja ki a tesztoldalt se 🙁
Valaki meselne egy picit, mi is ez a ppd?
Vagy a cups?
Ezzel nyomtathatok majd grafikat ?
Hogyan birjam mukodesre?
Help!
Nekem miert nem valaszol soha senki? :casstet:Nálam nincsen olyan, hogy xconfig, egy olyat találtam, hogy setxconf, de az csak a képernyõ felbontását és színmélységét írja ki.
Amikor belépnék, kiírja, hogy „Login Failed!”, mintha rossz jelszóval lépnék be, pedig az jó, konzol alatt megy. Nem értem, hogy egyik napról a másikra hogy tudott elromolni. Na, mindegy, ha nem fog menni, akkor újrainstall lesz. Már készítgetem is a biztonsági másolatokat. Addig ha van valami ötletetek, írjatok, jó lenne megmenekülni egy újrainstalláció elöl.nem biztos,de szerintem egy xconfig nagy valoszinuleg jot tenne
-
SzerzőBejegyzés