admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 47,621-47,630 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: nem akar leállni #1894640
    admin
    Adminisztrátor

      Hi!
      YaST2–] szoftver–]csomagok telepítése/eltávolítása–]Rendszer/rendszermag
      töröld a k_smp csomagot és telepítsd a k_deflt csomagot.
      Ha minden igaz újraindítás után már az új redszermag áll fel és ki fog kapcsolni magától.
      bye

      Hozzászólás: x11 terminál #1894407
      admin
      Adminisztrátor

        Feltétlenül jelzem a sikert, csak egy kis idõre van szükségem, mint a Szamantának!

        Hozzászólás: Hogyan??? #1894577
        admin
        Adminisztrátor

          Ha a vinfos installere annyira bena, hogy egy ilyen helyzetet nem tud kezelni, akkor Linux installerrel particionalas…

          Hozzászólás: adsl indítása linux alatt #1894749
          admin
          Adminisztrátor

            Nagyon könnyû. Talán töltsd le a SUN oldaláról:

            http://java.sun.com/j2se/1.4.1/download.html

            Hozzászólás: Hogyan??? #1894576
            admin
            Adminisztrátor

              Bocs,nem kiterjesztett memóriát,hanem meghajtót… 🙂

              Hozzászólás: Hogyan??? #1894575
              admin
              Adminisztrátor

                Na erre adjon választ vki!A linux már nincs fönn,az nem indul,a linuxxal nem tudok visszapartícionálni.Az fdisk nem csinálja vissza,hiába próbáltam bárhogy,nem távolítja el a kiterjesztett memóriát.A partition magicet meg nem tudom feltenni,mert kemény 20 Mb szabad helyem van…
                Na,valaki,most mit csináljak???

                Hozzászólás: adsl indítása linux alatt #1894748
                admin
                Adminisztrátor

                  köszi közben megtaláltam, kitel vagy mivel elindult. Viszont egy Live Eval cd-m van arról fut a linux, viszont a java alkalmazások nem jönnek be, pedig engedélyezve van. Hogy lehet frissíteni a javat? SUSE 8.0

                  Hozzászólás: rendszer #1894700
                  admin
                  Adminisztrátor

                    ok köszi a tippet.
                    De nekem az kéne hogy a lemezen lévõ linuxot felrakjam és onnan induljon el.
                    (a bootfloopy-k már le vannak gyártva..

                    Hozzászólás: Víruskeresõ #1893829
                    admin
                    Adminisztrátor

                      http://www.f-prot.com/download/getfplinfree.html

                      The Small Business version is free of charge for personal use

                      Hozzászólás: Víruskeresõ #1893828
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Ha otthonra keresed, akkor szinte mind ingyenes.
                        Ha a google -n keresel az antivirus linux szavakra, akkor talalsz egy rakast.
                        En szemely szerint a kaspersky-t szeretem, de barmelyik jo.
                        Ha mindenkeppen gpl-t keresel, akkor openantivirus.org

                        Laci

                      10 bejegyzés megtekintése - 47,621-47,630 / 49,394