Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hi!
YaST2–] szoftver–]csomagok telepítése/eltávolítása–]Rendszer/rendszermag
töröld a k_smp csomagot és telepítsd a k_deflt csomagot.
Ha minden igaz újraindítás után már az új redszermag áll fel és ki fog kapcsolni magától.
byeFeltétlenül jelzem a sikert, csak egy kis idõre van szükségem, mint a Szamantának!
Ha a vinfos installere annyira bena, hogy egy ilyen helyzetet nem tud kezelni, akkor Linux installerrel particionalas…
Nagyon könnyû. Talán töltsd le a SUN oldaláról:
Bocs,nem kiterjesztett memóriát,hanem meghajtót… 🙂
Na erre adjon választ vki!A linux már nincs fönn,az nem indul,a linuxxal nem tudok visszapartícionálni.Az fdisk nem csinálja vissza,hiába próbáltam bárhogy,nem távolítja el a kiterjesztett memóriát.A partition magicet meg nem tudom feltenni,mert kemény 20 Mb szabad helyem van…
Na,valaki,most mit csináljak???köszi közben megtaláltam, kitel vagy mivel elindult. Viszont egy Live Eval cd-m van arról fut a linux, viszont a java alkalmazások nem jönnek be, pedig engedélyezve van. Hogy lehet frissíteni a javat? SUSE 8.0
ok köszi a tippet.
De nekem az kéne hogy a lemezen lévõ linuxot felrakjam és onnan induljon el.
(a bootfloopy-k már le vannak gyártva..http://www.f-prot.com/download/getfplinfree.html
The Small Business version is free of charge for personal use
Ha otthonra keresed, akkor szinte mind ingyenes.
Ha a google -n keresel az antivirus linux szavakra, akkor talalsz egy rakast.
En szemely szerint a kaspersky-t szeretem, de barmelyik jo.
Ha mindenkeppen gpl-t keresel, akkor openantivirus.orgLaci
-
SzerzőBejegyzés