Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hali!
én redhat 8-at használok,de a redhat 7.3 elsõ cd-jén volt egy gnorpm nevû progi ami ilyen feladatokat megtud oldani szerintem próbáld kiEn nemes egyszeruseggel ugy oldottam meg, hogy az egesz sort beirtam egy script-be, aztan csinaltam egy linket a /etc/rc.boot konyvtarba.
Biztos lehet maskepp is, valoszinuleg az fstab-ban is meg lehet oldani, de azzal nem foglalkoztam, mert kb. meg ket honapig lesz novell szerverem, utana kivagom a fenebe.
Laci
Laci !
Sajnos én nem vághatom ki…. 🙁
Igen, ez engem is erdekelne valaki legyen szives valaszolni 🙂
En nemes egyszeruseggel ugy oldottam meg, hogy az egesz sort beirtam egy script-be, aztan csinaltam egy linket a /etc/rc.boot konyvtarba.
Biztos lehet maskepp is, valoszinuleg az fstab-ban is meg lehet oldani, de azzal nem foglalkoztam, mert kb. meg ket honapig lesz novell szerverem, utana kivagom a fenebe.
Laci
köszi próbálkozom!
De nagyon kezdõ vagyok:)Hi !
Az uhu-ban nincs mesa, le kell tölteni és lesz 3d. 😉
Tom
Laci !
Hogyan lehet ezt a felcsatolást automatizálni? Tehát azt szeretném elérni, hogy amikor a gépet elindítom és megtörténik a bejelentkezés, akkor a /mnt/Novell helyre automatikusan felcsatolja a Novell alatti könyvtáraimat.
Szia !
A SuSE 7.3 -ban meg ugy is mukodott, hogy a /etc/rc.config fajlban a start samba=yes
sort beirtad.
Mondjuk nem vagyok benne biztos, hogy pont ez volt a szintaxis, de ha rakeresel a samba szora az adott fajlban, akkor biztos megtalalod.Laci
Hi
minden ok
koszonom jo az eterm -
SzerzőBejegyzés