Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
az ipx_configure -t az –auto_interface=on –auto_primary=on -al kiadtam.
Megpróbáltam úgy feljelentkezni, hogy csak a usernevet adtam meg, amire bekérte a passwdt. Amikor azt megadtam, akkor eredmény ugyanaz, mint korábban 🙁slist -re:
Server not found (0x8847) in ncp_open
az eredmény… a zárójelben lévõ érték valami port vagy micsoda? Lehet, hogy ezen kellene módosítanom? (láma vagyok ehhez)
A contextben Win alatt ennyit látok én: Akarmi.xxx.yyyyyy most ezt hova kellene beírnom és milyen formában, amikor a bejelentkezésnél a jelszót kéri? Oda ezt nem írhatom be….
Az IPX HOWTO -t nézegetem, de egy kicsit még magas nekem…. most akkor mondjak le a Novellre csatlakozásról?
Sehol!
Ha egy kicsit utanaolvasnal az UHU weboldalon, akkor azt is megtudod, hogy miert.
Laci
Elinditod floppyrol, belepsz mint root, es kiadod a lilo parancsot.
Laci
Kösz, a problémára ez megoldást jelent.
De jó lenne tudni, hogy hol lehetne átírni ezt a hosszú bejegyzést.Sz.
Couldn’t load library winspool.drv
ezt irja ki ez a bibi
szereztem egy xprol dll-eket
igy is ugyanaz
ha kerhetnek win98-as dllt
please
[email protected] -ra legysziSzerintem nem jó win32-es dll-eket másoltál be. Egy teljesen eredeti win95/98-ból szedd ki a szükséges dll-eket. Nekem ugyanis a netrõl összevadászott mindenféle dll-ek nem voltak jók, így inkább maradtam a tesóm gépérõl leszedett dll-ek mellett (origi 486 Dx2-80 win95-el!!! 😎 ). Na azzal már tökéletesen fut nekem a wineX + kazaaLite páros. Semmi gond sincs vele. Néha zakkan ugyan, de újra kattintok az ikonon, és megy is mintha mi sem történt volna.
cd /mnt
ln -s /mnt/HLDT_CDROMPANASONIC ./cdromLaci
futattam a kazaa liteot
ez a vege
ha valaki tudja a valaszt please
[elio@eldebian:~]$wine -dll comctl32,shlwapi,shdocvw=n .wine/fake_windows/Program Files/KaZaA Lite/Kazaa.exe
fixme:win32:PE_CreateModule Unknown directory 15 ignored
Wine failed with return code 209
/usr/bin/wine: line 600: kill: 81: invalid signal specificationelore is koszi
Probald mondjuk ezt:
Ez is reménytelen lenn? :casstet:
Akkor legalább anyit áruljon el valaki, mire várható az UHU-Linux 1.0 rc2, és abban mekkora a valoszínüsége, hogy muxik majd ? -
SzerzőBejegyzés