admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 47,651-47,660 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Novell fájlrendszerhez csatlakozás? #1894396
    admin
    Adminisztrátor

      az ipx_configure -t az –auto_interface=on –auto_primary=on -al kiadtam.
      Megpróbáltam úgy feljelentkezni, hogy csak a usernevet adtam meg, amire bekérte a passwdt. Amikor azt megadtam, akkor eredmény ugyanaz, mint korábban 🙁

      slist -re:

      Server not found (0x8847) in ncp_open

      az eredmény… a zárójelben lévõ érték valami port vagy micsoda? Lehet, hogy ezen kellene módosítanom? (láma vagyok ehhez)

      A contextben Win alatt ennyit látok én: Akarmi.xxx.yyyyyy most ezt hova kellene beírnom és milyen formában, amikor a bejelentkezésnél a jelszót kéri? Oda ezt nem írhatom be….

      Az IPX HOWTO -t nézegetem, de egy kicsit még magas nekem…. most akkor mondjak le a Novellre csatlakozásról?

      Hozzászólás: CD-ROM név változtatás #1894729
      admin
      Adminisztrátor

        Sehol!

        Ha egy kicsit utanaolvasnal az UHU weboldalon, akkor azt is megtudod, hogy miert.

        Laci

        Hozzászólás: lilo.conf #1894736
        admin
        Adminisztrátor

          Elinditod floppyrol, belepsz mint root, es kiadod a lilo parancsot.

          Laci

          Hozzászólás: CD-ROM név változtatás #1894728
          admin
          Adminisztrátor

            Kösz, a problémára ez megoldást jelent.
            De jó lenne tudni, hogy hol lehetne átírni ezt a hosszú bejegyzést.

            Sz.

            Hozzászólás: Kazaa #1894725
            admin
            Adminisztrátor

              Couldn’t load library winspool.drv
              ezt irja ki ez a bibi
              szereztem egy xprol dll-eket
              igy is ugyanaz
              ha kerhetnek win98-as dllt
              please
              [email protected] -ra legyszi

              Hozzászólás: Kazaa #1894724
              admin
              Adminisztrátor

                Szerintem nem jó win32-es dll-eket másoltál be. Egy teljesen eredeti win95/98-ból szedd ki a szükséges dll-eket. Nekem ugyanis a netrõl összevadászott mindenféle dll-ek nem voltak jók, így inkább maradtam a tesóm gépérõl leszedett dll-ek mellett (origi 486 Dx2-80 win95-el!!! 😎 ). Na azzal már tökéletesen fut nekem a wineX + kazaaLite páros. Semmi gond sincs vele. Néha zakkan ugyan, de újra kattintok az ikonon, és megy is mintha mi sem történt volna.

                Hozzászólás: CD-ROM név változtatás #1894727
                admin
                Adminisztrátor

                  cd /mnt
                  ln -s /mnt/HLDT_CDROMPANASONIC ./cdrom

                  Laci

                  Hozzászólás: Kazaa #1894723
                  admin
                  Adminisztrátor

                    futattam a kazaa liteot
                    ez a vege
                    ha valaki tudja a valaszt please
                    [elio@eldebian:~]$wine -dll comctl32,shlwapi,shdocvw=n .wine/fake_windows/Program Files/KaZaA Lite/Kazaa.exe
                    fixme:win32:PE_CreateModule Unknown directory 15 ignored
                    Wine failed with return code 209
                    /usr/bin/wine: line 600: kill: 81: invalid signal specification

                    elore is koszi

                    Hozzászólás: Szemétbe a szemetessel!! #1894427
                    admin
                    Adminisztrátor
                      Hozzászólás: Nyomtatás nem megy.. #1894143
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Ez is reménytelen lenn? :casstet:
                        Akkor legalább anyit áruljon el valaki, mire várható az UHU-Linux 1.0 rc2, és abban mekkora a valoszínüsége, hogy muxik majd ?

                      10 bejegyzés megtekintése - 47,651-47,660 / 49,394