admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 47,661-47,670 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Szemétbe a szemetessel!! #1894426
    admin
    Adminisztrátor

      Ennyire nehéz lenne a megoldás ?

      Hozzászólás: Kazaa #1894720
      admin
      Adminisztrátor

        http://szoftver.fotexnet.hu/index.ftx?plat…all&category=37
        na itt talatam
        sztem mukszik csak libncurses kell neki
        infot ha megy please

        Hozzászólás: Hogyan??? #1894574
        admin
        Adminisztrátor
          Hozzászólás: Kazaa #1894719
          admin
          Adminisztrátor
            Hozzászólás: mandrake 9.0 & java #1893889
            admin
            Adminisztrátor

              Tényleg egszerûbb a Netscape 7.

              Hozzászólás: mandrake 9.0 & java #1893888
              admin
              Adminisztrátor

                hogyan kell linket csinálni rá?

                admin
                Adminisztrátor

                  Köszönöm a tippet most teszteltem be tényleg müxik meg vagyok elégedve,
                  de ha már igy benne vagyunk kérnék még 1 kis segitséget a tûzfal beállításával kapcsolatban is.Sok leirást olvastam róla s többnyire mindenki azt irja tiltsunk mindent és akkor jo lesz….talán.Az az igazság hogy kb. 1 hónapja megfertõzték a gépem egy slapper virussal ami hétvége alatt 5900 requestet küldütt mindenhová….eztán következett a server reinstall csak most már el sem merem inditani a HTTP demont.Szoval tulajdonképpen 3 dolog az ami kell HTTP, FTP meg 27015 port a conter-strike-hoz (ez 1 játék 🙂 szóval leírom a tûzfal beállításomat hátha tudtok valami okosat:

                  iptables -A input -s 0/0 -d 0/0 27000 -p tcp -y -j ACCEPT
                  -A input -s 0/0 -d 0/0 80 -p tcp -y -j ACCEPT
                  -A input -s 0/0 -d 0/0 21 -p tcp -y -j ACCEPT
                  -A input -s 0/0 -d 0/0 -i lo -j ACCEPT
                  -A input -s 0/0 -d 0/0 -i eth0 -j ACCEPT
                  -A input -s 0/0 -d 0/0 -i eth1 -j ACCEPT
                  -A input -s 217.65.96.2 53 -d 0/0 -p udp -j ACCEPT
                  -A input -s 217.65.96.3 53 -d 0/0 -p udp -j ACCEPT
                  -A input -s 0/0 -d 0/0 -p tcp -y -j REJECT
                  -A input -s 0/0 -d 0/0 -p udp -j REJECT
                  szóval ennyi ha van tippetek szivesen veszek minden építõ jellegû kritikát

                  Hozzászólás: mandrake 9.0 & java #1893887
                  admin
                  Adminisztrátor

                    HI

                    Az sdk a fejlesztõi változat. Tartalmazza a JAVA feljlesztésekhez szükséges komponenseket. Pl Javac compiler, doksik.
                    Neked elég az j2re, csak csinálj rá egy linket.

                    üdv

                    Hozzászólás: Novell fájlrendszerhez csatlakozás? #1894395
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Add ki az slist parancsot (kilistazza az elerheto novell szervereket) ha nem akkor add ki az
                      ipx_configure –auto_interface=on –auto_primary=on parancsot!
                      esetleg a teljes context-et adjal meg a nevednel!

                      vagy olvasgasd: http://www.tldp.org/HOWTO/IPX-HOWTO.html

                      Hozzászólás: mandrake 9.0 & java #1893886
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Bocsika SUN-tól

                        itt csak egy ilyen csomagot találtam: j2re-1_4_0_02-linux-i586-rpm.bin
                        ezen a cimen: http://java.sun.com/j2se/1.4/download.html
                        Az SDK mit jelent?

                      10 bejegyzés megtekintése - 47,661-47,670 / 49,394