admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 47,681-47,690 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kde 3 probléma #1894558
    admin
    Adminisztrátor

      Nem tisztem, de védem a mundér becsületét:

      Ez nem UHU-specifikus probléma, hanem a QT-könyvtárakkal van valami gond. Tehát ez egy KDE bug!

      Amstelveen

      Hozzászólás: hOGYAN LESZ ISO CD-B #1894627
      admin
      Adminisztrátor

        OK, felmountolod loop device-ként, na de abból hogyan installálsz?

        Hozzászólás: hOGYAN LESZ ISO CD-B #1894626
        admin
        Adminisztrátor

          Ez is igaz, csak mivel eléggé a CD írás felé tendált a kérdés azért ezt meg sem említettem 😉

          Hozzászólás: 3 némelyeknek egyszerû #1894567
          admin
          Adminisztrátor

            http://linuxforum.hu/modules.php?op=modloa…wthread&tid=509
            Talan ezt nezd meg, itt leirtam.

            Laci

            Ui:A topic cimerol eszembe jutott egy volt kollegam mondasa:”Ja annak konnyu, az nem hulye!” :)))
            De ne sertodjetek meg, nem azert irtam.

            Hozzászólás: 3 némelyeknek egyszerû #1894566
            admin
            Adminisztrátor

              na az már kicsit gázos, mert egyáltalán nem mindegy, hogy milyen kapcsolatod van… szerintem nézegess körbe itt a fórumon, biztos találsz valamit… :))

              Hozzászólás: Free Pascal #1894683
              admin
              Adminisztrátor
                admin
                Adminisztrátor

                  #/bin/sh
                  echo „Internet megosztás indítása…”
                  # Kimenõ forgalom maszkol

                  Hozzászólás: 3 némelyeknek egyszerû #1894565
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Kösz az eddigi válaszokat és segitségeket a jelszavakat el tudtam tüntetni, ezáltal most nagyon happy vagyok 🙂
                    Már csak az internetmegosztás lenne jó ha leírná valaki hogyan kell.
                    A válaszokat várom, elõre is kösz mindenkinek!
                    Byez: andriske

                    Hozzászólás: Segítség, NET-en lõttek… #1893600
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Vales! Ez igy igaz ahogy irtad…
                      az en tapasztalatom az, hogy a modem lekerdezes ezt is szepen beallitja ( persze ha a modem valaszol a kerdesre)
                      A masik dolog, pedig az, hogy a fogado oldal (modem, router sit,) mit visel el.

                      EZt a szolgaltatotol / uzemeltetotol koll kitudakolni …

                      csak a teljesebb kep erdekeben pofaztam bele. bocsi…
                      TamsA

                      Hozzászólás: Optikai Egér #1894620
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Terminálba beírod ‘gpmconfig’?

                      10 bejegyzés megtekintése - 47,681-47,690 / 49,394