Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem tisztem, de védem a mundér becsületét:
Ez nem UHU-specifikus probléma, hanem a QT-könyvtárakkal van valami gond. Tehát ez egy KDE bug!
Amstelveen
OK, felmountolod loop device-ként, na de abból hogyan installálsz?
Ez is igaz, csak mivel eléggé a CD írás felé tendált a kérdés azért ezt meg sem említettem 😉
http://linuxforum.hu/modules.php?op=modloa…wthread&tid=509
Talan ezt nezd meg, itt leirtam.Laci
Ui:A topic cimerol eszembe jutott egy volt kollegam mondasa:”Ja annak konnyu, az nem hulye!” :)))
De ne sertodjetek meg, nem azert irtam.na az már kicsit gázos, mert egyáltalán nem mindegy, hogy milyen kapcsolatod van… szerintem nézegess körbe itt a fórumon, biztos találsz valamit… :))
#/bin/sh
echo „Internet megosztás indítása…”
# Kimenõ forgalom maszkolKösz az eddigi válaszokat és segitségeket a jelszavakat el tudtam tüntetni, ezáltal most nagyon happy vagyok 🙂
Már csak az internetmegosztás lenne jó ha leírná valaki hogyan kell.
A válaszokat várom, elõre is kösz mindenkinek!
Byez: andriskeVales! Ez igy igaz ahogy irtad…
az en tapasztalatom az, hogy a modem lekerdezes ezt is szepen beallitja ( persze ha a modem valaszol a kerdesre)
A masik dolog, pedig az, hogy a fogado oldal (modem, router sit,) mit visel el.EZt a szolgaltatotol / uzemeltetotol koll kitudakolni …
csak a teljesebb kep erdekeben pofaztam bele. bocsi…
TamsATerminálba beírod ‘gpmconfig’?
-
SzerzőBejegyzés