admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 47,691-47,700 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Free Pascal #1894682
    admin
    Adminisztrátor

      Lattunk mar ennel reszletesebb problemaleirast is…

      Hozzászólás: Automatikus internetcsatlakozás #1894613
      admin
      Adminisztrátor

        Fix IP cimet kaptal, nem?

        Hozzászólás: Optikai Egér #1894619
        admin
        Adminisztrátor

          Hi Petya

          Kezdem érteni miért mukodik akkor UHUban de sajnos nincs olyan hogy gpmconfig, csak ilyen „gpm” es „gpm-devel”
          Ez a kettõ fent van.Azt is értem hogy hogyan irjam át az xconfigot, csak azt nem hogy hogyan configoljam a gpm-et és hogyan lesz gpmdata?

          Hozzászólás: Automatikus internetcsatlakozás #1894612
          admin
          Adminisztrátor

            Sajna én segíteni nem tudok de én is tvnetwork-os vagyok és debian-al kernelfordítás után nem akar csatlakozni a dhcp-re ha lenne ismerõsöd aki debián alatt netezik tvnetwork-el jó lenne ha tudna ötletet adni [email protected] az e-mailom ha lenne valami.

            Hozzászólás: Net #1894674
            admin
            Adminisztrátor

              igen az
              eth0 dhcp ha fix akkor static és ip cim tehát szerintem jó

              Hozzászólás: Net #1894672
              admin
              Adminisztrátor

                Az be van kapcsolva de sajna nem jó pedig mennie kell valahogy . 🙁 kernel ford elõtt megy utánna meg csak fix ip-vel tehát a hálókártya jó és a driver is be van fordítva . Egyszerüen nem tudom mi a baja ………….a sírba tesz ………. 🙁

                Hozzászólás: Miért nem vinfos? #1893498
                admin
                Adminisztrátor

                  Kekhalal?

                  Mandrake alatt ngyon konnyu eloallitani, csak nezz korul a kepernyovedok kozott :)))))).

                  Laci

                  admin
                  Adminisztrátor

                    Hat nem lesz egy idegbeteg, de probald meg: http://www.debian.hu, debian.hu

                    Laci

                    Hozzászólás: Net #1894671
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Na meg egyszer, most kikapcsolom a mosoly karaktereket!!

                      Networking options-]IP:DHCP support

                      Hozzászólás: Miért nem vinfos? #1893497
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Be kel valjam nállam nagyobb Linux ellenes embert nem látott a világ kb 1 évvel ezelõtt . DE egy cimborám heccelt hogy képtelen vagyok még csak feltenni is és mivel mindig piszkáljuk egymást meg kelett mutatnom neki téved és láss csodát feltettem majd el is kezdtem foglalkozni vele. 😀 ez egy mandrake 8.0 ás volt kapásbol meglepõdtempár dolgon de ami belopta magát a szivembe az az hogy:

                        – hiba esetén kiirta hogy nézzem meg a log filében és le is volt írva értelmesen nem úgy hogy vézetes hiba katt a részletekre a részletek meg jysdfu8weruiowhnkgsdirg igy néznek ki winfos-ban

                        Azóta szinte csak linux-ot használok most próbizgatom a Deboant és király ha a következõ verziók is enyit fejlõdnek akkor a Windows-nak vége legalábbis nagyon remélem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        JA

                      10 bejegyzés megtekintése - 47,691-47,700 / 49,394