Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Lattunk mar ennel reszletesebb problemaleirast is…
Fix IP cimet kaptal, nem?
Hi Petya
Kezdem érteni miért mukodik akkor UHUban de sajnos nincs olyan hogy gpmconfig, csak ilyen „gpm” es „gpm-devel”
Ez a kettõ fent van.Azt is értem hogy hogyan irjam át az xconfigot, csak azt nem hogy hogyan configoljam a gpm-et és hogyan lesz gpmdata?Sajna én segíteni nem tudok de én is tvnetwork-os vagyok és debian-al kernelfordítás után nem akar csatlakozni a dhcp-re ha lenne ismerõsöd aki debián alatt netezik tvnetwork-el jó lenne ha tudna ötletet adni [email protected] az e-mailom ha lenne valami.
igen az
eth0 dhcp ha fix akkor static és ip cim tehát szerintem jóAz be van kapcsolva de sajna nem jó pedig mennie kell valahogy . 🙁 kernel ford elõtt megy utánna meg csak fix ip-vel tehát a hálókártya jó és a driver is be van fordítva . Egyszerüen nem tudom mi a baja ………….a sírba tesz ………. 🙁
Kekhalal?
Mandrake alatt ngyon konnyu eloallitani, csak nezz korul a kepernyovedok kozott :)))))).
Laci
Hat nem lesz egy idegbeteg, de probald meg: http://www.debian.hu, debian.hu
Laci
Na meg egyszer, most kikapcsolom a mosoly karaktereket!!
Networking options-]IP:DHCP support
Be kel valjam nállam nagyobb Linux ellenes embert nem látott a világ kb 1 évvel ezelõtt . DE egy cimborám heccelt hogy képtelen vagyok még csak feltenni is és mivel mindig piszkáljuk egymást meg kelett mutatnom neki téved és láss csodát feltettem majd el is kezdtem foglalkozni vele. 😀 ez egy mandrake 8.0 ás volt kapásbol meglepõdtempár dolgon de ami belopta magát a szivembe az az hogy:
– hiba esetén kiirta hogy nézzem meg a log filében és le is volt írva értelmesen nem úgy hogy vézetes hiba katt a részletekre a részletek meg jysdfu8weruiowhnkgsdirg igy néznek ki winfos-ban
Azóta szinte csak linux-ot használok most próbizgatom a Deboant és király ha a következõ verziók is enyit fejlõdnek akkor a Windows-nak vége legalábbis nagyon remélem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JA
-
SzerzőBejegyzés