Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hali!
Na ezt már megtettem, de semmi eredmény… 🙁
+van az UT CD, felmountolom, telepítés OK, aztán mikor kiválasztoma proggit (akár root-ként, akár user-ként) elõször vmi „Entry” map-ot nem talál meg, aztán átírom az .ini-ben a megfelelõ kiterjesztéseket, amivel a map-ok vannak, akkor meg „Sigsegv…”-akármivel lefagy… Tán az átvariált OpenGL lib-jeimet nem kedveli??? Vki küldhetne nekem egy mûködõ „unreal-tournament.ini” file-t ([email protected]), hátha abból okosabb leszek, miért nem indul el a drága, amikor a Loki-s install.sh-val gond nélkül felinstallja magát…
Mondjuk ettõl még mindig nem értem, hogy az „õsöreg” Quake-ek miért nem indulnak el?????Nah annyit majd kipróbálok, hogy megcserélem a 2 hálókártyát a slotokba,lehet ugy másodiknak ismeri fel.vagy beállitom a felismerésnél az irq kat nem 0 ákat irogatok beléje.de mivel plug&pray lehet ez nem fog rajta segiteni.
köszi a tanácsokat!Hi Petya
Kezdem érteni miért mukodik akkor UHUban de sajnos nincs olyan hogy gpmconfig, csak ilyen „gpm” es „gpm-devel”
Ez a kettõ fent van.Azt is értem hogy hogyan irjam át az xconfigot, csak azt nem hogy hogyan configoljam a gpm-et és hogyan lesz gpmdata?Hi!
Nekem is megy a RH8 alatt, van kép is, hang is (sztereo) és alevt-vel megy a TXT is.Nem csináltam vele semmit, install után xawtv-vel csont nélkül ment.
Alevt-t letöltve. lefordítva az is ment (1.6.1 azt hiszem)
Kártya PCTV Pro, videokártya: Inno3D Gef2 MX 400 64 Mb DDR/TVOna kicsit megkutyultam a dolgot… :((
szóval:
Gnome: Menü/Rendszereszközök ] GDM beállító
itt az elsõ,nekem radeon 7500-asom van, és nekem se megy a kártya, csak ha a VESA drivert használom. Próbáltam már a dri.sourceforge.net-en lévõ driver-t, de az sem megy, energiatakarékos üzembe kapcsol a monitor, és nem tudom visszatenni. tudna valaki segyteni ?
Az, hogy melyik az eth0 es az eth1, azon mulik, milyen sorrendben toltod be a modulokat.
De egyebkent meg hott tok mindegy, csak a kartyakhoz jo legyen az interface beallitas (ha nem jo, megcsereled).
Udv LaciBiztos, hogy a „csatlakozas” gombra szukseg van? Ha a halokartya aktivalasa (szakertoi mod, a megfelelo kartyanal „aktivalas” gomb) utan varsz mondjuk 1 percet a „vezerlokozpont/halozat/kapcsolat”-ban, akkor sem kapcsolodik?
Amugy az „internet” szolgaltatas nem is biztos, hogy kell. A „network” az, ami fontos.Nah mégvalami..kiprószáltam az appendes dolgot, valamivel javult a helyzet, csak most a kis butus debiljány az uj hálókártáyt vette eth0 ra és a régit meg eth1 re.
5 let? -
SzerzőBejegyzés