admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 47,781-47,790 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: KDE beállítás hogyan? #1894526
    admin
    Adminisztrátor

      A KDE Vezérlõközpontban van erre opció, így most nem tudom, pontosan hol. Talán az asztal beállításainál.

      Hozzászólás: Debián Hálozat help!!!! #1894112
      admin
      Adminisztrátor

        Javallanám az mii-tool cimû eszközt …
        Ez igen hasznos lehet. pl mii-tool eth1
        Két NIC van a gépben ??

        Hozzászólás: Infrás perifériák Mandrake-n #1894520
        admin
        Adminisztrátor

          havonat, kéthavonta, és ha jól emlékszem, nem is normál ceruzaelem, hanem valami extra fajta

          Hozzászólás: USB PRINTER #1894497
          admin
          Adminisztrátor

            Hello

            Nos, nekem sikerült UHU alá büzemelni egy APOLLO P2100U nyomtatót.

            Hozzászólás: Urpmi #1893855
            admin
            Adminisztrátor

              Jesszus. En is ezzel a supermouunt cuccal szivok… De erosen.
              Felirtam egy CD-t es a fele konyvtar hianyzott Linuxbol nezve. Most ennek a beirasnak a hatasara ujra megneztem, es most jol mountolta. Ejha!
              En egyebkent ugyanazzal szivok mint a topicnyito. Megprobaltam az MDK ISO-kat felmountolni, es azokat megadni a Software Update-nek. Az elso CD sikerult is, aztan a masodik is, de a 3-ik mar nem. Aztan a 2-ik is kipusztult. Gyalazat, mert az eredeti allapotra nem tudom hogy kellene visszaallni. Kezdek egyeterteni en is azokkal akik szerint a Mandrake 9.0 megintcsak elsietett volt, es meg kell varni a 9.1-et.

              Hozzászólás: Infrás perifériák Mandrake-n #1894519
              admin
              Adminisztrátor

                Majd most meg az elemcserélgetésbõl lesz eleged…

                Hu tenyleg sokat eszik egy ilyen infra port?

                Hozzászólás: Infrás perifériák Mandrake-n #1894518
                admin
                Adminisztrátor

                  Nekem kábeles usb-s egerm van, felismeri, szerintem azt is fel fogja ismerni, mert bedugod az usb-be a rádióvevõt (mert tudtommal rádiós), és mennie kéne, mert az usb-be már a normál jel megy, nem kell semmit se dekódolni, ilyesmi, hopp most jut eszembe, egy haverom, csak egy-két napig próbálkozott, és ment az egér (Logitec cordless optical mouse), persze ez nem garancia…

                  Hozzászólás: Infrás perifériák Mandrake-n #1894517
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Majd most meg az elemcserélgetésbõl lesz eleged…

                    Hozzászólás: Infrás perifériák Mandrake-n #1894516
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Szia!

                      Az USB eszközöket támogatja a Mandrake, de az USB deviceok nem kerülnek fel installkor a /dev könyvtárba. Ezeket kézzel kell létrehozni. (Nem egy kaland.)

                      admin
                      Adminisztrátor

                        A PDF-hez pedig annyit, hogy szerintem nagyon jól nyomtat (igen, nyomtatás pdf-be) a KDE, eddig csak a KWord, meg a Konqueror alól próbáltam, és a KGhostview szépen meg is nyitotta.

                        wincepinter at freemail dot hu

                      10 bejegyzés megtekintése - 47,781-47,790 / 49,394