Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
CD-Jogtar:
Kell neki egy compex nevû felhasználó, és azzal bejelentkezve lehet telepíteni. A CD-jén rajta van, hogy hogy kell feltenni. Kicsit fapados az install (no GUI) de utána megy a dolog.
Nekem a betûtípusokkal volt egy kis prob., de ha beállítod utána nem lesz apró a szöveg (általában 120-160% közé kell tenni õket)wincepinter at freemail dot hu
Szia !
Ha meg mindig erdekes: A CD-Jogtarnak VAN linux telepitoje, megpedig a /unix/install.sh.
Laci
T. bigtimer!
Köszi a segitséget sikerrel jártam.
Mûködik a kártya, már csak az xmms-t kell valahogy megszólaltatni.
A CD lejátszás ragyogóan megy.NAGYON-NAGYON K
Szerintem akkor van igazán jelentõsége, ha mondjuk szervert üzemeltetsz és nem szeretnéd, hogy a mailszervereden vagy egyéb szervereden keresztül nyomassák a wormokat… van olyan szolgáltató, akinél a vírusfertõzött leveleket mellékletbe vágja és egy Virus Warning -os levéllel küldi meg. Ha nem is a Linuxnál van nagy jelentõsége, de ha nem muszáj nem kell segítséget sem nyújtani a Windows alatt zajló vírus war -nak 😀
Hello
A DVD -vel kapcsolatos osszes eszkoz telepitesre kerult (configure detektalta)? Melyik -vo opciot probaltad?Megmondom õszintén, hogy amikor beforgattam és már a GUI -val is elindult, a Grafikus felületû változatban szerettem volna lejátszani a DVD lemezt. Igazából semmilyen -vo opciót nem állítottam. Mire jó ez a -vo opció? Ezt már csak azért is kérdezem, mert a terminálból kimentett hibaüzenetben láthatsz Te is egy
VDec: vo config request – 704 x 576 (preferred csp: Mpeg PES)
Couldn’t find matching colorspace – retrying with -vop scale…
Opening video filter: [scale]
Sorry, selected video_out device is incompatible with this codec.Namármost ezek szerint meg kellene adnom neki -vo opciónál a 704 x 576 os ablakméretet? Ezt configfájlban határozzam meg, vagy csak konzolban lehet így variálni? Azért jó lenne, ha nem kellene DVD lejátszás esetén konzolból startolni… olyan szuper a grafikus felület 😀 Ha ezt megadom, ezután még gondolom ki lehet tenni full képernyõre?
UHU-controlcenter-ben
– és a képernyõ frissítési frekvenciát, hogy meg is jegyezze? (ahányszor belemegyek, mindig visszaáll alapra)
Csaba2: a DVD -t élbõl felismerte, még amikor a 9.0 -t telepítettem, legalábbis a Vezérlõ központban nem CD-ROM -ot, hanem DVD -t jelenít meg. Az engedélyezve van a userek részére is.
newman1: valszeg beforgatom még1szer, végül is ráérek, mert most már átlátom a rendszert 😉 [úgy nagyjából 🙂 ] Remélem ezzel megoldódik a probléma…
Na !
A Junkbusters-nek nezz utana http://www.junkbusters.com/
Meg nemi magyar informacio is van.
Egyebkent nagyon konnyu beallitani, de en mar regen foglalkoztam vele.
Ebbn be tudod allitani, a korlatozasokat.
Tobbet igy nem tudok segiteni, olvass!! :))))Laci
Szia Laci!
Az elsõ pontban foglaltakat már végrehajtottuk, többször is. A másik kettõre egyenlõre nincs mód.
Meg valami!
http://www.openantivirus.org/projects.php
Itt a squid-vscan a baratod, hogy mit hogyan kell, azt olvasd el, mert nem tudom.Laci
-
SzerzőBejegyzés