Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hi
xf86config
monitor rész
Gamma 3namal igy ment
Ugyanez a hiba olvasható az http://www.uhulinux.hu oldalon a hiba adatbázisban az #1375 alatt. Kérek valakit segítsen! 🙁
Nekem igy ment, bar most latom, hogy az utolso sorban otions szerepel, ez helyesen options.
Nem tudom, hogy ez okozhat-e ilyen hibat, de azert nezd meg.Laci
Sziasztok!
Biztos en vagyok a bena, de nem nagyon jartam sikerrel, sot inkabb neveznem kudarcnak a dolgot. Mint Laci irta, beirtam root-kent a /etc/modules.conf-ba az ajanlott sorokat. Utana nemhogy a tv kartya, de mar az eger, es az scsi kartya, valamint a priter sem mukodott. Ujrainditaskor egy rakas hibauzenetet kaptam meg cserebe faradozasomert. Mielott megkerdezi valaki, nem toroltem ki veletlenul semmit. Ezt kovetoen, kitoroltem az iment beirt sorokat, es az scsi kartyan kivul, minden visszaallt a regibe. Mit csinaltam rosszul?
+1 kerdes: Ha a K menure kattintok, es a kilepest valasztom, akkor nem lep ki, illetve indul ujra a gep „csak” az aktualis felhasznalot lepteti ki, es karakteres feluletre kapcsol. Innen vissza tudok jonni a KDE-be, de leallitani nem tudom a gepet. Mit nem csinalok jol?
Udv,
AlexErrõl viszonylag sok könyv jelent meg 🙂
De pontosan mit is szeretnél ?
Az összes gép linuxos vagy csak a linux-ot szeretnéd gateway-nek és servernek használni, milyen NET kapcsolatod van stb stb stb…Lehet megkéne írnod milyen winyók és melyiken mi van !
Régebbi winyók nem mindig szeretik egymástmilyen progival írtad fel?
Cdrwin?De nekem nemis látja a cdt. Tehát mintha üres lenne vagy rossz lenne. 🙁
-
SzerzőBejegyzés