admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 47,821-47,830 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: game vs. uhu #1893174
    admin
    Adminisztrátor

      Hi
      xf86config
      monitor rész
      Gamma 3

      namal igy ment

      Hozzászólás: Nem mûködik a graf. felület #1894490
      admin
      Adminisztrátor

        Ugyanez a hiba olvasható az http://www.uhulinux.hu oldalon a hiba adatbázisban az #1375 alatt. Kérek valakit segítsen! 🙁

        Hozzászólás: Miért nemlesz jo ha felirom az ISO-t??? #1894456
        admin
        Adminisztrátor
          Hozzászólás: Mandrake 9.0 tv kartya & modem & scanner #1894447
          admin
          Adminisztrátor

            Nekem igy ment, bar most latom, hogy az utolso sorban otions szerepel, ez helyesen options.
            Nem tudom, hogy ez okozhat-e ilyen hibat, de azert nezd meg.

            Laci

            Hozzászólás: Mandrake 9.0 tv kartya & modem & scanner #1894446
            admin
            Adminisztrátor

              Sziasztok!

              Biztos en vagyok a bena, de nem nagyon jartam sikerrel, sot inkabb neveznem kudarcnak a dolgot. Mint Laci irta, beirtam root-kent a /etc/modules.conf-ba az ajanlott sorokat. Utana nemhogy a tv kartya, de mar az eger, es az scsi kartya, valamint a priter sem mukodott. Ujrainditaskor egy rakas hibauzenetet kaptam meg cserebe faradozasomert. Mielott megkerdezi valaki, nem toroltem ki veletlenul semmit. Ezt kovetoen, kitoroltem az iment beirt sorokat, es az scsi kartyan kivul, minden visszaallt a regibe. Mit csinaltam rosszul?

              +1 kerdes: Ha a K menure kattintok, es a kilepest valasztom, akkor nem lep ki, illetve indul ujra a gep „csak” az aktualis felhasznalot lepteti ki, es karakteres feluletre kapcsol. Innen vissza tudok jonni a KDE-be, de leallitani nem tudom a gepet. Mit nem csinalok jol?

              Udv,
              Alex

              Hozzászólás: SUSE 7.3 Hálózat #1894341
              admin
              Adminisztrátor

                Errõl viszonylag sok könyv jelent meg 🙂
                De pontosan mit is szeretnél ?
                Az összes gép linuxos vagy csak a linux-ot szeretnéd gateway-nek és servernek használni, milyen NET kapcsolatod van stb stb stb…

                Hozzászólás: Furcsaságok a SUSE 7.1-ben! #1894423
                admin
                Adminisztrátor

                  Lehet megkéne írnod milyen winyók és melyiken mi van !
                  Régebbi winyók nem mindig szeretik egymást

                  Hozzászólás: Miért nemlesz jo ha felirom az ISO-t??? #1894455
                  admin
                  Adminisztrátor

                    milyen progival írtad fel?
                    Cdrwin?

                    Hozzászólás: Miért nemlesz jo ha felirom az ISO-t??? #1894454
                    admin
                    Adminisztrátor

                      De nekem nemis látja a cdt. Tehát mintha üres lenne vagy rossz lenne. 🙁

                      Hozzászólás: Miért nemlesz jo ha felirom az ISO-t??? #1894453
                      admin
                      Adminisztrátor
                      10 bejegyzés megtekintése - 47,821-47,830 / 49,394