Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Sziasztok!
Szeretnék 2 gép között párhuzamos kábellel kapcsolatot létesíteni. Egyik gépen van Win98, a másikon SuSE 7.3 Linux.
Lehetséges-e ez mint 2 Win98-as gép között a közvetlen kábelkapcsolat? Hálózati kártya nincs (ezért akarom a párhuzamoson).
Elõre is köszi.Taylor
Kedves Thom és Mindenki !
Linux-os megoldás alatt értem, hogy az IPCop helyett kéne linux, mert kezdjük knõni hálózatunk lehetõségeit. Szükségünk van egy cuccra, ami file szerver és router vagy IP masq egyben. Ugyanezen 2 ethernetes megoldás érdekel, ugyanígy, hogy a red a net, green meg a lokális háló, meg hogy a red-en ne jöjjön már be senki…
Samba nem ügy, seperc alatt konfigolom, DHCPD talán megy. Azt szeretném tudni, hogy miként kell megvalósítani a tûzfalat. Várok minden édemes választ.Pápá: bthomyka
Ez bejött!!!!! Kössz szépen.
]A connect összejön úgy, ahogy kell, de a böngészõk nem találják a kapcsolatot.
Nálam (SuSE 7.3) a DNS szerver megadása yast2-vel megoldotta a problémát. Valszeg addig nem volt engedélyezve a DHCP!?
Probaltad a WineX-szel?
Halika!
Van egy kis bibi. Tegnap próbáltam az „insmod med3202” parancsot, de a válasz a következõ volt: nincs kernel verzió vagy valami ilyesmi. Amúgy én RedHat 7.1-est használok, 2.4-es kernele van. Apropó! Ez az egész a Jungo WinDriver for Linux (http://www.jungo.com) alatt készült, és ha nincs betöltve a windrvr modul, akkor nem tölti be a med3202-t. Na akkor most mi legyen ?
T. Vendég!
Az 1.1.2-es állományoknál nekem is ezt a hibaüzenetet adta vissza:
/usr/src/linux/include/linux/malloc.h:4:2: #error linux/malloc.h is deprecated,
use linux/slab.h instead.
.
.
.
make: *** [au_audio.o] Error 1deprecated = helytelen (szótár rulz :)) )
A megoldás az, hogy a Makefile-ban, ott ahol a malloc.h-ra hivatkozik, lecseréled slab.h-ra. Azt, hogy mûködni fog-e, nem tudom, mert amikor nem akart ezzel menni, mindjárt a CVS-bõl szedtem le a forrásállományokat, mert mindenki arra hivatkozott az aureal.sourceforge.net forumán.A következõt javasolnám az RH 8.0 felhasználóknak. Hagyni kell a fenébe az 1.1.2-es állományokat és innen le kell tölteni a legfrissebbeket:
http://cvs.sourceforge.net/cgi-bin/viewcvs…/aureal/aureal/
Ezt fordítsátok le és telepítsétek. Nálam megy és már azt szeretném, ha Nálatok is mûködne. 🙂
A másik kérdésre a válasz CVS = Concurrent Versions System
http://www.cvshome.orgLetöltöttem a Kylix 3-at a Borlad-tól, a regfile is meg van, mûködik is csak minden program fordítása után létrejövõ „futtatható állomány” nem fut hanem hibával leáll!
(El sem indul!) :casstet:
Balázs
-
SzerzőBejegyzés