admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 47,841-47,850 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Miért nemlesz jo ha felirom az ISO-t??? #1894452
    admin
    Adminisztrátor

      1. Checksum. Ezt mindenképp tedd meg, ha eddig nem tetted meg. Az isot md5sum programmal tudod ellenõrizni, kb. 1 hónapja le volt írva a hírek között részletesen, hogy hogyan.
      2. Ha a „jól írtad ki” kérdésre nem a válasz, akkor valószínûleg az iso image-t fileként felmásoltad a cd-re. Ha így van, akkor abból tényleg nem fogsz semmit látni. Majdnem minden cd író program kell, hogy kínáljon olyan lehetõséget, hogy imaget írsz ki cd-re. Ekkor az image file alapján írja ki a cd tartalmát, de a cd-n már nem az image file fog szerepelni.

      Hozzászólás: shell script? #1894437
      admin
      Adminisztrátor

        Kössz vendég! Errõl a megoldásról nem tudtam, de így már tökéletesen mûködik a scriptem. 😛

        Hozzászólás: Miért nemlesz jo ha felirom az ISO-t??? #1894451
        admin
        Adminisztrátor

          1. Sikerult a letoltes? -]md5sum
          2. Jol irtad ki?

          Laci

          Hozzászólás: SuSE 7.3 – LINE IN felvétel #1894338
          admin
          Adminisztrátor

            Köszi srácok, megoldódott! 😀 😀 😀

            Tényleg frankó az audacity, küzdöttem vele és megy!

            Hozzászólás: Mandrake 9.0 tv kartya & modem & scanner #1894445
            admin
            Adminisztrátor

              Szia!

              TV kartya:
              /etc/modules.conf -ba ird be
              post install bttv insmod tuner
              post remove bttv rmmod tuner
              options bttv card=1 radio=0
              otions tuner type=0

              Inditsd ujra a gepet, es jo lesz.

              Szkenner:
              sane, xsane csomag telepites ha nincs fenn.

              Majd xsane parancsra indul. Igy, csupa kisbetuvel!!!

              Tarcsazo:
              kdenetwork telepites -]kppp
              Ebben az utolsoban nem vagyok biztos, de probald ki.

              Laci

              Hozzászólás: Szemétbe a szemetessel!! #1894425
              admin
              Adminisztrátor

                KDE-t használom, az UHU alól. (PC WORLD-os CD-rõl..)
                Remélem kitisztul a kép 🙂

                Hozzászólás: Mandrake 9.0 tv kartya & modem & scanner #1894444
                admin
                Adminisztrátor

                  Tévékártyával én is elég sokat szenvedtem, azt vettem észre, hogy – hülyén hangzik de így van – felismerése erõsen esetleges.

                  admin
                  Adminisztrátor

                    Igen ezt nyomtattak ki nekem is marmint a pppoe részt, de ezen fájlok közül mindössze
                    egyet találtam meg a RH alatt a többi nem létezik 🙁

                    Hozzászólás: Samba server #1894443
                    admin
                    Adminisztrátor
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Egye penész, azt is kipróbálom 😎

                        Erconel

                      10 bejegyzés megtekintése - 47,841-47,850 / 49,394