Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
1. Checksum. Ezt mindenképp tedd meg, ha eddig nem tetted meg. Az isot md5sum programmal tudod ellenõrizni, kb. 1 hónapja le volt írva a hírek között részletesen, hogy hogyan.
2. Ha a „jól írtad ki” kérdésre nem a válasz, akkor valószínûleg az iso image-t fileként felmásoltad a cd-re. Ha így van, akkor abból tényleg nem fogsz semmit látni. Majdnem minden cd író program kell, hogy kínáljon olyan lehetõséget, hogy imaget írsz ki cd-re. Ekkor az image file alapján írja ki a cd tartalmát, de a cd-n már nem az image file fog szerepelni.Kössz vendég! Errõl a megoldásról nem tudtam, de így már tökéletesen mûködik a scriptem. 😛
1. Sikerult a letoltes? -]md5sum
2. Jol irtad ki?Laci
Köszi srácok, megoldódott! 😀 😀 😀
Tényleg frankó az audacity, küzdöttem vele és megy!
Szia!
TV kartya:
/etc/modules.conf -ba ird be
post install bttv insmod tuner
post remove bttv rmmod tuner
options bttv card=1 radio=0
otions tuner type=0Inditsd ujra a gepet, es jo lesz.
Szkenner:
sane, xsane csomag telepites ha nincs fenn.Majd xsane parancsra indul. Igy, csupa kisbetuvel!!!
Tarcsazo:
kdenetwork telepites -]kppp
Ebben az utolsoban nem vagyok biztos, de probald ki.Laci
KDE-t használom, az UHU alól. (PC WORLD-os CD-rõl..)
Remélem kitisztul a kép 🙂Tévékártyával én is elég sokat szenvedtem, azt vettem észre, hogy – hülyén hangzik de így van – felismerése erõsen esetleges.
Igen ezt nyomtattak ki nekem is marmint a pppoe részt, de ezen fájlok közül mindössze
egyet találtam meg a RH alatt a többi nem létezik 🙁Egye penész, azt is kipróbálom 😎
Erconel
-
SzerzőBejegyzés