Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Miert nem siman „] filenev” paranccsal nullazol?
Egyebkent a kombinacio kuldese nem biztos, hogy nyero lenne, mert mikor kuldened a scriptbol a kombinaciot? Amikor mar kilepett a cat? Akkor mar keso.
A .o fajlt kell betolteni az emlitett parancsok valamelyikevel.
Vagy teljes path adando, vagy be kell tenni a fajlt peldaul a a /lib/modules/megfelelokernelverzio helyre.ADSL-hez sajnos nem nagyon értek, de nézd meg itt hátha találsz valami megoldást. 😛
Asszem. De nem tudom, hova kell másolni a létrehozott file-okat.
Forrása C, és egy-két file-nak .c a kiterjesztése, meg .o, asszem van még .h is.
(Jelenleg ez nincs kéznél) nézegettem a /usr/src/linux/drivers/sound könyvtárat, abba van néhány .c file, de szerintem attól, hogy bemásolom, még nem fogja „látni” a kernel.
Tehát hogy kell telepíteni ?Ugy erted, forditottal egy modult?
Ha igen: insmod vagy modprobe.PDF: a mervado inkabb az, hogy az acroread meg tudja-e jeleniteni:
Sziasztok!
Hi
Inditsd el a mozillát rootként és ird ezt be http://wp.netscape.com/plugins/jvm.html
Utána ha kiválasztod a linuxot akkor automatikusan betelepiti a javat!joci
A Sun weblapján nem találtam linuxos JDK-t.
-
SzerzőBejegyzés