Nemtom, UHU alatt eljutottam odáig hogy mindent lát. (nekem is winmodemem van, és az adott linkbõl indultam ki..)
Most az UHU-Dialerrel vanak már „csak” problémaim, azt mondja, hogy idõtúllépés…
Szóval tényleg szívás, de szerintem be lehet lõni, Suse alatt talán egyszerübb lenne…