admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 47,871-47,880 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: telepítés hogyan? #1894414
    admin
    Adminisztrátor

      Szia!

      A Susenal nemtudom, hogy igy van e, de a legtobb Linuxnal a telepito CD-n, a /dosutils konyvtarban van a rawrite.exe. Ez a /images konyvtarban levo cdrom.img filet keri. Ha e modon elkeszitetted a boot lemezt, akkor mar szinte minden megy magatol.

      Udv,
      Alex

      Hozzászólás: telepítés hogyan? #1894413
      admin
      Adminisztrátor

        Szia!
        Tedd a PM,és a PS meghajtókat autodetect-re,és a boot sorrend CD PM/HDD’,IDE 0,1/és menni fog a CD-s boot!

        Hozzászólás: telepítés hogyan? #1894412
        admin
        Adminisztrátor

          setup.exe egy oprendszer installjához? pláne ha nem winfos? na ezt nagyon nem értem.

          hogy melyik imagefájlt kéri? amelyikrõl telepíteni akarsz, a hardveredtõl függõen kell választani közülük.

          Hozzászólás: telepítés hogyan? #1894411
          admin
          Adminisztrátor
            Hozzászólás: Nvidia & Mandrake 9.0 #1893737
            admin
            Adminisztrátor

              smoketoomuch:

              Köszi neked is minden segítséget!
              A tv kártyám is jó, XF86Config -lett módsosítva és tényleg király alapból twinview és angyon király!

              Hozzászólás: Video, DVD, azaz multimédia #1891965
              admin
              Adminisztrátor

                Az mplayernek lehet grafikus felülete:
                ./configure –enable-gui, vagy valami ilyesmi, régen volt, az mplayer honlapján van leírás, config fileok a /home/usernév/.mplayer-ben vannak (rejtett mappa).

                Hozzászólás: Nvidia & Mandrake 9.0 #1893736
                admin
                Adminisztrátor

                  Hello Sagal.

                  Hozzászólás: Extended-en kívül más filerendszer? #1894402
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Meg van oldva:
                    rescue módban kell indítani a rendszert, majd mkreiserfs /dev/hdXY alakban meg lehet formázni, telepítõben pedig már csak mountolni kell.

                    Hozzászólás: nautilus? #1894409
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Mandrake 9.0 alatt, hogyan lehet beállítani a nautilust,hogyha az egeret
                      a zenei fájl fölé viszem kezdje el lejátszani. (a beállításokban a
                      hangfájlok elõnézete mindígre van beállítva)????
                      Uhu alatt tökéletesen müködött.

                      válaszokat lécci magánba IS.

                      [email protected]
                      [email protected] 😉

                      Hozzászólás: telepítés hogyan? #1894410
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Pedig annak mennie kell.
                        A biosban nem optikai meghajtokat kell keresni, hanem a CDROM-ot.
                        Nekem is volt bh-6 alaplapom, az ismerte.
                        Persze ha netan scsi cd-d van, az egy masik kerdes.

                        Szoaval probalkozz tovabb.
                        Laci

                      10 bejegyzés megtekintése - 47,871-47,880 / 49,394