Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Szia!
A Susenal nemtudom, hogy igy van e, de a legtobb Linuxnal a telepito CD-n, a /dosutils konyvtarban van a rawrite.exe. Ez a /images konyvtarban levo cdrom.img filet keri. Ha e modon elkeszitetted a boot lemezt, akkor mar szinte minden megy magatol.
Udv,
AlexSzia!
Tedd a PM,és a PS meghajtókat autodetect-re,és a boot sorrend CD PM/HDD’,IDE 0,1/és menni fog a CD-s boot!setup.exe egy oprendszer installjához? pláne ha nem winfos? na ezt nagyon nem értem.
hogy melyik imagefájlt kéri? amelyikrõl telepíteni akarsz, a hardveredtõl függõen kell választani közülük.
smoketoomuch:
Köszi neked is minden segítséget!
A tv kártyám is jó, XF86Config -lett módsosítva és tényleg király alapból twinview és angyon király!Az mplayernek lehet grafikus felülete:
./configure –enable-gui, vagy valami ilyesmi, régen volt, az mplayer honlapján van leírás, config fileok a /home/usernév/.mplayer-ben vannak (rejtett mappa).Hello Sagal.
Meg van oldva:
rescue módban kell indítani a rendszert, majd mkreiserfs /dev/hdXY alakban meg lehet formázni, telepítõben pedig már csak mountolni kell.Mandrake 9.0 alatt, hogyan lehet beállítani a nautilust,hogyha az egeret
a zenei fájl fölé viszem kezdje el lejátszani. (a beállításokban a
hangfájlok elõnézete mindígre van beállítva)????
Uhu alatt tökéletesen müködött.válaszokat lécci magánba IS.
Pedig annak mennie kell.
A biosban nem optikai meghajtokat kell keresni, hanem a CDROM-ot.
Nekem is volt bh-6 alaplapom, az ismerte.
Persze ha netan scsi cd-d van, az egy masik kerdes.Szoaval probalkozz tovabb.
Laci -
SzerzőBejegyzés