Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Köszi szépen a jó tanácsot. Eljutottam az adott honlapra és az elõírásoknak megfelelõen jártam el, de tényleg szükség van kernel source-ra. Azt hiszem, hogy lecserélem ezt a modemet egy külsõre. Senki ilyet ne vegyen, ha linux alatt akarja használni, hacsak nem egy guru.
Elvileg Mandrake alatt is igy kell, bar nem biztos, hogy a csomagnevek pont olyanok mint a Debianban.
Ezeket telepitsd:
1. ncpfs
2. ipxutils
Ezeket kell futtatni:
ipx_configure
ncpmount -S server -U user -p cp852 -y iso8859-2 /mnt/idekerem
Ez be fogja mountolni a szerveren levo osszes volume–t a /mnt/idekerem konyvtar ala.Udv Laci
Ps: Kozben megneztem az rpmfind.net-en, ugyhogy a helyes csomagneveket irtam.
Sziasztok!
SUSE 8 alatt mc-vel belenézni a jelölt könyvtárakat bemásolni a helyükre
Mit értessz jelölt könyvtáron?
így sem megy sajnos, viszont WinXP alól csont nélkül kikapcsolja a gépet, ebbõl gondolom, hogy nem BIOS bug lesz.
További kérdések ahhoz, hogy a válasznak akárcsak a közelébe is kerülhessünk:
Milyen diszk?
Mit mond róla a BIOS boot-oláskor? (méret)T. bigtimer!
Még egy kérdésem lenne miaz a CVS????Köszi
T. bigtimer!
Köszi a leirást, de sajnos nekem nem jött be.
Továbra is ezt a hibát adja:
/usr/src/linux/include/linux/malloc.h:4:2: #error linux/malloc.h is deprecated,
use linux/slab.h instead.
.
.
.
make: *** [au_audio.o] Error 1A verzió 1.1.2, a kártya Diamond MX 8830-as, és nem fordul le (lásd a hibát) , nem jön létre a modul, 7.3-as esetében tökéletesen megy.
A hibábó arra lehet következtetni, hogy /usr/src/linux/include/linux/malloc.h -val a gond, de nem tudom mi lehet a :4:2 utánna.
malloc.h viszont nagyban különbözik a 7.3 -as verzióhoz képest.A Makefile-ben nekem nincs -mpentium. CFCPU = pentium van, módositva is ugyanaz a hiba jelzés.
Még egyszer köszönöm a válaszokat, idõközben rá kellett döbbennem, hogy a CDE soha semmilyen formában nem volt ingyenes, a Solaris 8 pedig már nem az. Ráadásul szeritnem fölösleges lenne rákeresnem bármelyikre is a warez kulcsszó odabiggyesztésével.
Mellesleg a kételkedõk kedvéért elmondom, hogy a MacOS X 10.2 kernel-je, és a hozzá kapcsolódó alap utility-k (ezek összessége a Darwin) a FreeBSD 4.4-es kiadásának forráskódjából lettek átalakítva, portolva, és lefordítva. Létezik Darwin x86, csak sajnos nagyon kevés hardvert ismer fel. (pl. IDE vezérlõk közül csak egyet).
Köszi a figyelmet:
TamásSziasztok!
Hasznalja valaki az XFCE-t ?
En kiprobaltam, es nagyon tetszik, de nem tudom megvaltoztatni a billentyuzet kiosztast.
Hiaba modositom a ~/xfwmrc -ben a billentyuket, semmi hatasa sincs.Probaltam beirni a kovetkezot:
Key e A CM Exec xterm
De semmi reakcio.
Valami otlet?
Laci
Szia Csaba!
Megneztem az oldalt, le is toltottem a rpm-eket, de valamiket meg ker es az mar nincs az oldalon.
Nem megy!!! 🙁 🙁
Valami mas tipp?
Koszi: Balazs
-
SzerzőBejegyzés