admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 47,891-47,900 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: HSP56 MR modem linux alá? #1894387
    admin
    Adminisztrátor

      Meg egy aprosag:
      A kernel-source mindenkeppen kelleni fog!

      Laci

      Hozzászólás: HSP56 MR modem linux alá? #1894386
      admin
      Adminisztrátor

        http://linmodems.technion.ac.il/pctel-linux/

        Laci

        Ps: Ez egy csodas winmodem, ugyhogy szamithasz nagy szivasokra. Sokkal jobban jarsz, ha lecsereled.
        A multkor lattam US robotics belso modemet 6 eFt-ert, az biztos jo. De ha nem akarsz beruhazni, akkor olvass sokat a fenti helyen.

        Hozzászólás: Nincs hang #1894178
        admin
        Adminisztrátor

          Koszonet
          az alaplapon irq beallitas es kesz

          Hozzászólás: hangkártyák UHU-n #1893188
          admin
          Adminisztrátor

            Sziasztok!

            Nekem ECS Elitegroup K7S5A alaplapom van AC97′ hangchippel és mind az UHU mind Mandrake 9.0, de a SuSE 7.1 alatt is szól. Igaz az utóbbinál a 2.4.18-as kernellel és a SuSE 8.0-ból „átemelt” 0.9-es ALSA-val.

            Hozzászólás: Ati radeon #1892909
            admin
            Adminisztrátor

              Sziasztok

              Hozzászólás: Nincs hang #1894177
              admin
              Adminisztrátor

                Ha vannak isa-s kártyáid, akkor próbáld meg kitalálni, hogy melyik milyen irq-t használ, aztán az alaplap bios-ában tiltsd le ezeknek az irq-knak a kiosztását (lagacy/isa).
                Ez nekem szokott segíteni.

                Péter

                Hozzászólás: hangkártyák UHU-n #1893187
                admin
                Adminisztrátor

                  Hi!
                  Az alaplapi hangkártya használatán nem is gondolkozom, mert iszonyatosan lerontja a gép teljesítményét, és még a minõsége is rossz. Legjobb azonnal letiltani BIOS-ból….
                  A 2db sztereó kimenet egyidejû használata azonban nekem is jó volna, de nem tudom, mit és hogyan allítsak be ahhoz, hogy ez igy meg is szólaljon (csak az egyik kimenet mûködik). SB Live hangkártyát és Mandrake 9-et használok. Ha valaki tudja a megoldást kérem írja le! Thx.

                  Hozzászólás: Nincs hang #1894176
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Van jogod userkent:

                    /dev/dsp -re?
                    /dev/mixer -re?

                    gino

                    Hozzászólás: CDE #1894251
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Egyébként menüszerkesztés a ‘kmenuedit’ programmal lehetséges.

                      Hozzászólás: CDE #1894250
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Hi!
                        A MacOS X bombabiztos UNIX alapokon nyugszik szemben a régebbi Apple rendszerekkel. 🙂
                        De itt nem ez a fõ téma…. A CDE mint ablakkezelõ tényleg nagyon jól hasznalható, de nem nagyon valószinû, hogy le lehet tölteni valahonnan. Szerintem maradnak a már említett ablakkezelõk.
                        Solaris 8 iso letõlthetõ : http://wwws.sun.com/software/product_categ…ng_systems.html

                        Sok sikert a használatához…

                      10 bejegyzés megtekintése - 47,891-47,900 / 49,394