Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Meg egy aprosag:
A kernel-source mindenkeppen kelleni fog!Laci
http://linmodems.technion.ac.il/pctel-linux/
Laci
Ps: Ez egy csodas winmodem, ugyhogy szamithasz nagy szivasokra. Sokkal jobban jarsz, ha lecsereled.
A multkor lattam US robotics belso modemet 6 eFt-ert, az biztos jo. De ha nem akarsz beruhazni, akkor olvass sokat a fenti helyen.Koszonet
az alaplapon irq beallitas es keszSziasztok!
Nekem ECS Elitegroup K7S5A alaplapom van AC97′ hangchippel és mind az UHU mind Mandrake 9.0, de a SuSE 7.1 alatt is szól. Igaz az utóbbinál a 2.4.18-as kernellel és a SuSE 8.0-ból „átemelt” 0.9-es ALSA-val.
Sziasztok
Ha vannak isa-s kártyáid, akkor próbáld meg kitalálni, hogy melyik milyen irq-t használ, aztán az alaplap bios-ában tiltsd le ezeknek az irq-knak a kiosztását (lagacy/isa).
Ez nekem szokott segíteni.Péter
Hi!
Az alaplapi hangkártya használatán nem is gondolkozom, mert iszonyatosan lerontja a gép teljesítményét, és még a minõsége is rossz. Legjobb azonnal letiltani BIOS-ból….
A 2db sztereó kimenet egyidejû használata azonban nekem is jó volna, de nem tudom, mit és hogyan allítsak be ahhoz, hogy ez igy meg is szólaljon (csak az egyik kimenet mûködik). SB Live hangkártyát és Mandrake 9-et használok. Ha valaki tudja a megoldást kérem írja le! Thx.Van jogod userkent:
/dev/dsp -re?
/dev/mixer -re?gino
Egyébként menüszerkesztés a ‘kmenuedit’ programmal lehetséges.
Hi!
A MacOS X bombabiztos UNIX alapokon nyugszik szemben a régebbi Apple rendszerekkel. 🙂
De itt nem ez a fõ téma…. A CDE mint ablakkezelõ tényleg nagyon jól hasznalható, de nem nagyon valószinû, hogy le lehet tölteni valahonnan. Szerintem maradnak a már említett ablakkezelõk.
Solaris 8 iso letõlthetõ : http://wwws.sun.com/software/product_categ…ng_systems.htmlSok sikert a használatához…
-
SzerzőBejegyzés