Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Sziasztok!
Mûködik!!
Szia!
Nekem chello-m van, azt magától beizzította a bagoly. Azonban néha nekem is eltûnik háló, ilyenkor kitörlom az /etc//dhcpc/ tartarlmát , és a következõ indításnál már oké.
Nézd meg, hogy bootoláskor van-e valamilyen hibaüzenet a hálózati beállításokkal kaocsolatban, illetve beállít-e egyetalán valamit.
Nézd meg, hogy az UHU vezérlõközpontban milyen beállítások vannak, Hálókártya, stb…
Mivel én sem nagyon értek a dologhoz, ezért részemrõl ennyi lenne a segítség
vendég1024
Bocs a kötözködésért de szerinted a MAC OS egy UNIX???
Amúgy meg lehet hogy nagyon elborult 5let, de ha a CDE-rõl akarsz megtudni valamit, lehet, hogy a CDE weboldalán kellene körülnézned… (persze tudom ez elég meglepõ…)
hmm… az nem 4 giga? 🙁
mert akkor jót szívtam…
félek, hogy kernek forgatás lesz, azt viszont nem én csinálom, az tuti 🙂köszönöm a segítséget mindenkinek
thom
aki már nem örül annyira…Ok!
Koszonom muxik! 😀
joci
Ok, ez igy mukodik de hogy irjam be az fstabba?
joci
Hi Laci
A karakterek igy tokéletesek de még mindig nemm tudo irni a particiora csak olvasni!! 🙁
joci
/dev/hda6 /windows vfat user,iocharset=iso8859-2 0 2
Mondjuk az iochareset csak akkor kell, ha magyar a windows, es normalisan szeretned latni az ekezeteket.
Laci
Szia !
Nem masik disztrib-re gondoltam, csak a meglevo frissitesere, illetve egy kernel forditasra, amiben benne van az LFS.. Amugy SuSE 7.3 alatt a reiserfs-nek is meg van a 2GB limitje, ez tuti, mert en ilyenen futtatom az oraclet.
Udv Laci
Köszi a válaszokat, kipróbáltam a tippeket, de nekem tényleg a CDE kéne. Nem tudnátok segíteni, hogy hol találom meg? Esetleg nincs meg valakinek a Solaris 8 x86 kiadása?
Tamás
-
SzerzőBejegyzés