admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 47,901-47,910 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Programtelepítési gond #1894305
    admin
    Adminisztrátor

      Sziasztok!

      Mûködik!!

      admin
      Adminisztrátor

        Szia!

        Nekem chello-m van, azt magától beizzította a bagoly. Azonban néha nekem is eltûnik háló, ilyenkor kitörlom az /etc//dhcpc/ tartarlmát , és a következõ indításnál már oké.

        Nézd meg, hogy bootoláskor van-e valamilyen hibaüzenet a hálózati beállításokkal kaocsolatban, illetve beállít-e egyetalán valamit.

        Nézd meg, hogy az UHU vezérlõközpontban milyen beállítások vannak, Hálókártya, stb…

        Mivel én sem nagyon értek a dologhoz, ezért részemrõl ennyi lenne a segítség

        vendég1024

        Hozzászólás: CDE #1894249
        admin
        Adminisztrátor

          Bocs a kötözködésért de szerinted a MAC OS egy UNIX???

          Amúgy meg lehet hogy nagyon elborult 5let, de ha a CDE-rõl akarsz megtudni valamit, lehet, hogy a CDE weboldalán kellene körülnézned… (persze tudom ez elég meglepõ…)

          Hozzászólás: ext2 bibi #1894354
          admin
          Adminisztrátor

            hmm… az nem 4 giga? 🙁
            mert akkor jót szívtam…
            félek, hogy kernek forgatás lesz, azt viszont nem én csinálom, az tuti 🙂

            köszönöm a segítséget mindenkinek
            thom
            aki már nem örül annyira…

            Hozzászólás: fstab #1894385
            admin
            Adminisztrátor

              Ok!

              Koszonom muxik! 😀

              joci

              Hozzászólás: fstab #1894383
              admin
              Adminisztrátor

                Ok, ez igy mukodik de hogy irjam be az fstabba?

                joci

                Hozzászólás: fstab #1894381
                admin
                Adminisztrátor

                  Hi Laci

                  A karakterek igy tokéletesek de még mindig nemm tudo irni a particiora csak olvasni!! 🙁

                  joci

                  Hozzászólás: fstab #1894380
                  admin
                  Adminisztrátor

                    /dev/hda6 /windows vfat user,iocharset=iso8859-2 0 2

                    Mondjuk az iochareset csak akkor kell, ha magyar a windows, es normalisan szeretned latni az ekezeteket.

                    Laci

                    Hozzászólás: ext2 bibi #1894353
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Szia !

                      Nem masik disztrib-re gondoltam, csak a meglevo frissitesere, illetve egy kernel forditasra, amiben benne van az LFS.. Amugy SuSE 7.3 alatt a reiserfs-nek is meg van a 2GB limitje, ez tuti, mert en ilyenen futtatom az oraclet.

                      Udv Laci

                      Hozzászólás: CDE #1894248
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Köszi a válaszokat, kipróbáltam a tippeket, de nekem tényleg a CDE kéne. Nem tudnátok segíteni, hogy hol találom meg? Esetleg nincs meg valakinek a Solaris 8 x86 kiadása?

                        Tamás

                      10 bejegyzés megtekintése - 47,901-47,910 / 49,394