Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hello!
A cd-jogtárat én már próbáltam futtatni linux alatt, de idági nem sikerült. Ha valakinek mégis menne, akkor írja már be, legalább bzitatásnak, hogy meg lehet csinálni.
A wget kezel tuzfalat, es tud rekurziv letoltest is.
talan probalkozz Debian nal alap install 100 mb nem tobb.
Utanna mar csak 1 par soros script osztja meg a netet sot meg a forgalmat is lehet korlatozni.iirc.openprojects.net #debian.hu
receive-all az options-ba
Laci
Ui: van mar egy ilyen topic.
Köszönöm nektek a gyors válszokat. Kipróbálom és jelentkezek.
😀Akad egy par progi. Pl: Audacity . http://audacity.sourceforge.net/
CSabaHello!
Modem: az „sudo” doksija jo olvasmany lesz.
http://www.courtesan.com/sudo/Login ablak: installkor nem kerdez ra, hogy akarsz-e olyat? Vezérlõközpontban nincs ilyesmi?
(Mandrake eseten ez megoldott, UHU-nal nem tudom).PDF: nezd meg az uj OO-verziot, abban van ilyen (meg nem stabil a verzio).
http://www.openoffice.org/dev_docs/source/…ease_notes.htmlWindows: Wine, WineX, Crossover
Szia !
Ha jol emlekszem, a cd-jogtarnak van linux-os telepitoje.
Ezen kivul eleg sok win program fut a Wine segitsegevel.Laci
LoardArubier!
Nalam is csinalta ezt, tettem bele +32 Mb ram-ot, es utana ment.
Mellesleg Debian alatt 64Mb-tal is hajlando volt mukodni.Laci
Nos ismét itt. Próbáltam már a Mandrake-t is. Abból a 7.0 volt a legszimatikusabb. A Red Hat is jó volt ,de nem az igazi. A JB linux volt eddig a legszimpibb.
Az Openoffice gyakorlatilag annyit csinál, hogy elindítás után küld egy üzenetet, hogy kérem várjun. Aztán kb 5 sec után eltûnik és onnantól semmi nem történik. Sem rootként sem felhasználóként. Sem Gnome alatt, sem Kde alatt. A csomag egyébbként fent van.
Ugyanez a problémája az egyik cimborámnak is. Nála sem megy.
-
SzerzőBejegyzés