admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,001-48,010 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: CryptoApi problémák #1893408
    admin
    Adminisztrátor

      Hello!

      Keress rá arra a google-on, hogy Loopback+crypto.

      Hozzászólás: Nincs hang #1894172
      admin
      Adminisztrátor

        Hello!

        Véletlenül nem a harmadik slot-ban van a hangkártya? Nézd meg! Nekem az volt a gond.

        PeTi-SeRk

        Hozzászólás: ssh-n mc gondok #1894105
        admin
        Adminisztrátor

          thx félig meddig ok volt a -a is,de igazából ez volt a problémám:)thx azért:)

          „rootkent editalod a /etc/sysconfig/i18n fajlt
          az elso sorban a LANG=”hu_HU.UTF-8″ bol kitorlod az .UTF-8 -at.
          Ha ujrainditod a rendszert, az xchat is helyrejon”

          Hozzászólás: Redhat 8.0 Gnome Menu Szerkesztés??? #1894199
          admin
          Adminisztrátor

            hi
            igen ez yol jönne nekem is ha vki megosztaná velünk a titkot:)

            Hozzászólás: Debian oktatas? #1894231
            admin
            Adminisztrátor

              Sziasztok!

              Nos Melyiknél is kezdjem.

              Hozzászólás: Kernelfordítás utáni hiba #1894260
              admin
              Adminisztrátor

                Ha nem a kernelbe fixen forgattad be az APM drivert, hanem modulba es be van toltve, akkor a ps aux (process lista) kimeneten szereplnie kellene a kapmd -nek. Ha nincs ez a modul betoltve, akkor modprobe apm .
                Mivel probaltad leallitani? poweroff
                CSaba

                Hozzászólás: redhat 8.0 +ékezetes betük #1894035
                admin
                Adminisztrátor

                  😛 😀 istencsászár vagy blaci:))))
                  én már :casstet: [— ilyen lettem a problémától,de amit te mondtál az volt a nyerõ:))
                  thx

                  Hozzászólás: usb meghajtó mountolása #1894283
                  admin
                  Adminisztrátor

                    u.i:
                    Bocsi egy dolgot elneztem 🙂
                    /dev/sda1 /ahovakarod verzio rw,defaults 0 0
                    Ezzel nekem ment….

                    Sok sikert
                    PeTi-SeRk

                    Hozzászólás: Kernelfordítás utáni hiba #1894259
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Kernel: Power Man. + APM (APM_REAL_MODE_POWER_OFF) (beforgattad?). – Igen.

                      ps aux : kapmd fut? (ha nem akkor az lehat a problema) ,
                      – ezt nem értem:)

                      Hozzászólás: usb meghajtó mountolása #1894282
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Sziasztok!

                        Nekem van usb drive-m es a kernelbe be kellett rakni az usb Mass Storage supportot es utana mar siman meg tudtam csinalni a mountot… ahogy te leirtad. Persze kell hozza scsi emulacio . Ha fat-ba vagy mas filerendszerbe van akkor a kernelbe rakd be az ahoz tartozo kilesystemet. En mondjuk titkositott filerendszert hasznalok ehez ezert az mar egy masik problem

                        Bye…

                        PeTi-SeRk

                      10 bejegyzés megtekintése - 48,001-48,010 / 49,394