Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hello!
Keress rá arra a google-on, hogy Loopback+crypto.
Hello!
Véletlenül nem a harmadik slot-ban van a hangkártya? Nézd meg! Nekem az volt a gond.
PeTi-SeRk
thx félig meddig ok volt a -a is,de igazából ez volt a problémám:)thx azért:)
„rootkent editalod a /etc/sysconfig/i18n fajlt
az elso sorban a LANG=”hu_HU.UTF-8″ bol kitorlod az .UTF-8 -at.
Ha ujrainditod a rendszert, az xchat is helyrejon”hi
igen ez yol jönne nekem is ha vki megosztaná velünk a titkot:)Sziasztok!
Nos Melyiknél is kezdjem.
Ha nem a kernelbe fixen forgattad be az APM drivert, hanem modulba es be van toltve, akkor a ps aux (process lista) kimeneten szereplnie kellene a kapmd -nek. Ha nincs ez a modul betoltve, akkor modprobe apm .
Mivel probaltad leallitani? poweroff
CSaba😛 😀 istencsászár vagy blaci:))))
én már :casstet: [— ilyen lettem a problémától,de amit te mondtál az volt a nyerõ:))
thxu.i:
Bocsi egy dolgot elneztem 🙂
/dev/sda1 /ahovakarod verzio rw,defaults 0 0
Ezzel nekem ment….Sok sikert
PeTi-SeRkKernel: Power Man. + APM (APM_REAL_MODE_POWER_OFF) (beforgattad?). – Igen.
ps aux : kapmd fut? (ha nem akkor az lehat a problema) ,
– ezt nem értem:)Sziasztok!
Nekem van usb drive-m es a kernelbe be kellett rakni az usb Mass Storage supportot es utana mar siman meg tudtam csinalni a mountot… ahogy te leirtad. Persze kell hozza scsi emulacio . Ha fat-ba vagy mas filerendszerbe van akkor a kernelbe rakd be az ahoz tartozo kilesystemet. En mondjuk titkositott filerendszert hasznalok ehez ezert az mar egy masik problem
Bye…
PeTi-SeRk
-
SzerzőBejegyzés