admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,111-48,120 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Driver-ek Linuxhoz ????? #1894110
    admin
    Adminisztrátor
      Hozzászólás: Driver-ek Linuxhoz ????? #1894109
      admin
      Adminisztrátor

        Ok, azzal én is tisztában vagyok, hogy a drivereket a kernel tartalmazza, de jó lenne egy oldalt találni, ami a ‘külsõ’, cégek által gyártott driverek lerakata.

        Hozzászólás: ASPI #1894107
        admin
        Adminisztrátor

          Szia

          Hozzászólás: midnight commander #1894097
          admin
          Adminisztrátor

            Hali
            Az miért lehet hogy „szemetel” az mc?
            pl ha egy rpm.- be kukkantok bele, teleszemeteli a konsole ablakot..

            Hozzászólás: midnight commander #1894096
            admin
            Adminisztrátor

              ezeket a változókat hol találom, vagy hogy tudom beállítani?

              Hozzászólás: UHU inditolemez utolag? #1893300
              admin
              Adminisztrátor

                Na vegre visszatalaltam…
                idokozben megoldottam a helyzetet, aztan meg ujratelepitettem,
                De:
                – csaba2-nek: nincs a telepitocd-n, csak installimg 🙁
                – Swordfish-nek: ez a jo modszer, kesobb magamtol is rajottem 😎 (miutan ujratelepitettem masodjara… 😛 )
                – bakter-nak: ha jol sejtem, a kovetkezo tortent: felraktad az uhu-t, grub-ot, ez elszallt, nem ment a win sem 😡 nekem ilyenkor a bootolas ugy szokott elakadni, hogy kiirja: LI majd lefagy. Nem probaltad fdisk /mbr-el??? Neha csodakra kepes! (Amugy meg kellett neked a vindóz, +asszony :exclam: )

                Hozzászólás: ASPI #1894106
                admin
                Adminisztrátor
                  Hozzászólás: ssh-n mc gondok #1894104
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Sejtem, mi lehet a gond. Probald ezt:

                    mc -a

                    Hozzászólás: midnight commander #1894095
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Ha be vannak allitva a megfelelo valtozok (LC_ALL, LANG, …), akkor magyarnak kellene lennie…

                      Hozzászólás: Nvidia & Mandrake 9.0 #1893705
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Newman , lenne 1-2 kérdésem, ja és a 10 kinyírás nem jött be mert csinálttam mentést az XF86Configról és a XF86Config-4-rõl is, hehe he hehehe 🙂

                        Szóval: itt valami sántikál……, de csak elmondjátok, hogy mi?

                        én így csináltam:

                        alapból indul az X, azt kilõttem így:

                        1. konzol
                        2. su
                        3. root pwd
                        4. init 3

                        Ez mit jelentett?a su és a root pwd-t értem a konzol és az init 3 duma nem világos!

                      10 bejegyzés megtekintése - 48,111-48,120 / 49,394