Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ok, azzal én is tisztában vagyok, hogy a drivereket a kernel tartalmazza, de jó lenne egy oldalt találni, ami a ‘külsõ’, cégek által gyártott driverek lerakata.
Szia
Hali
Az miért lehet hogy „szemetel” az mc?
pl ha egy rpm.- be kukkantok bele, teleszemeteli a konsole ablakot..ezeket a változókat hol találom, vagy hogy tudom beállítani?
Na vegre visszatalaltam…
idokozben megoldottam a helyzetet, aztan meg ujratelepitettem,
De:
– csaba2-nek: nincs a telepitocd-n, csak installimg 🙁
– Swordfish-nek: ez a jo modszer, kesobb magamtol is rajottem 😎 (miutan ujratelepitettem masodjara… 😛 )
– bakter-nak: ha jol sejtem, a kovetkezo tortent: felraktad az uhu-t, grub-ot, ez elszallt, nem ment a win sem 😡 nekem ilyenkor a bootolas ugy szokott elakadni, hogy kiirja: LI majd lefagy. Nem probaltad fdisk /mbr-el??? Neha csodakra kepes! (Amugy meg kellett neked a vindóz, +asszony :exclam: )Sejtem, mi lehet a gond. Probald ezt:
mc -a
Ha be vannak allitva a megfelelo valtozok (LC_ALL, LANG, …), akkor magyarnak kellene lennie…
Newman , lenne 1-2 kérdésem, ja és a 10 kinyírás nem jött be mert csinálttam mentést az XF86Configról és a XF86Config-4-rõl is, hehe he hehehe 🙂
Szóval: itt valami sántikál……, de csak elmondjátok, hogy mi?
én így csináltam:
alapból indul az X, azt kilõttem így:
1. konzol
2. su
3. root pwd
4. init 3Ez mit jelentett?a su és a root pwd-t értem a konzol és az init 3 duma nem világos!
-
SzerzőBejegyzés