admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,131-48,140 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Nvidia & Mandrake 9.0 #1893700
    admin
    Adminisztrátor
      Hozzászólás: Nvidia & Mandrake 9.0 #1893699
      admin
      Adminisztrátor

        @Vendégnek:

        nv-tv out letölthetõ innen:

        http://sourceforge.net/projects/nv-tv-out/

        Aztán ha valakinél fullra mûxik, akkor leírhatná, hogyan sikerült elérnie.

        Hozzászólás: Nvidia & Mandrake 9.0 #1893698
        admin
        Adminisztrátor

          Smoketoomuch!

          Légyszíves segíts!
          Kinyírtam 9.jére is az X-et…..:(
          Failsafe mód – maitanance -mc -urpme nvidia : ismeretlen csomag a válasz.
          kernel make: missing binary file ‘(‘ a válasz

          Ilyenkor mi tévõ legyek?

          Hozzászólás: Nvidia & Mandrake 9.0 #1893697
          admin
          Adminisztrátor

            @Newman:

            Az nvidia tvout progit honnan szedted le?

            Hozzászólás: SuSE 7.3 + GPRS inet pls help :-( #1894038
            admin
            Adminisztrátor

              Hi!

              A fentebb írtak óta van egy kis tapasztalásom: Nem bírtam ki és megnéztem más disztibek alatt, hogy ott is így van-é. Nos, az UHU alatt sem tudtam beizzítani a GPRS netet, de a 9.0RC1-es Mandrake alatt simán és azonnal ment minden!!! Az ezen a fórumon leírtak szerint. Lassan már semmit sem értek!!! Ennyire Láma lennék? Disztibként meg szeretném tartani a 7.3-as SuSE-t, de ha így marad, át kell térnem a Mandrake-ra. Pedig nem szeretnék (bocsi Mandrake fans…).
              Nos, aki szintén szereti a 7.3-ast, vagy a SuSE-t az adjon ötletet… Nem kell perfect megoldás, csak ötlet!
              Köszi…

              Hozzászólás: Mplayer telepítése steril Mandrake 9.0-ra #1893967
              admin
              Adminisztrátor

                Rájöttem mi volt a gondja, : a cdrom amirõl cd-t olvastattam be lassú neki, gondolom a pufferelés nem olyan , mint windowséknál….

                De a másik „gyorsabb” cdromomról szépen csont nélkül viszi a divx avi-t.

                Mégegyszer köszönöm mindenkinek az építõ jellegû hozzászólását és önzetlen segítségét!

                Külön hálám:Csaba, Newman1, Smoketoomuch, Vendég 🙂

                A következõ project az Geforce MX 400 tv out-os kártyám mûködésre bírása…..de az már egy új topicban…..

                Hozzászólás: Mndk 9.0 no meg ISDN #1893448
                admin
                Adminisztrátor

                  Szia!

                  Ha jól értem akkor megoldódott az egyik problémád, ami azért nagyon jó. Gratulálok!

                  A scanner esetében nem hinném, hogy a dobozos és a letölthetõ verzió eltérne. Jellemzõen a dobozos kereskedelmi szoftvereket, illetve terméktámogatást tartalmaz a letölthetõ verzióhoz képest. Tehát a rendszermag, az eszközkezelés, az alapkomponensek meg kell, hogy egyezzenek. Ha minden igaz, akkor szinte egy az egyben töltheted le az elsõ 3 cdt. Ha esetleg egy olyan programot tartalmazna a kereskedelmi verzió (tehát a további cd-k), ami meghajtaná a scanneredet, akkor az a program valószínûleg nem csak a mandraketen keresztül szerezhetõ be.

                  off:
                  Ettõl függetlenül, ha a mandrake közösséget támogatni akarod, akkor ne disztrot vegyél, hanem válts klubtagságot, és ha minden igaz, akkor ezzel elérhetõvé válnak további kereskedelmi applikációk. (A dobozosból a Mandrake nem sokat profitál.) Ld. a Mandrake weboldalán.
                  on:

                  Sajnos a scanner tekintetében nem tudok igazán segíteni. Ha van módod rá, próbáld ki esetleg másik disztribúcióval.

                  Hozzászólás: Mplayer telepítése steril Mandrake 9.0-ra #1893966
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Hát nincs is jobb az mc-nél szerintem se!

                    A hibával kapcsolatban meg:
                    Néha nekem is kiírja, hogy lassú a cucc (na ne má, hogy Athlon 1333 lassú legyen neki!!!), de aztán újraindítom, és megy!
                    Persze lehet valami más gubanc is. Próbáld ki másik vo-val. Van néhány, nekem az xv jött be, de x11 is jó. Illetve a hangnál is add meg, hogy mi az ábra.
                    én oss-t használok rá:

                    -ao oss:/dev/dsp0 vagy 1, attól függõen hogy melyik hangkütyün akarom ahllgatni.

                    Próbálkozz, aztán rájössz, hogy neked mi a jó!

                    Hozzászólás: Mplayer telepítése steril Mandrake 9.0-ra #1893965
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Halihó!

                      Csaba! Newman!
                      Mondjatok valamit!  

                      Hozzászólás: Mplayer telepítése steril Mandrake 9.0-ra #1893964
                      admin
                      Adminisztrátor

                        SIKER

                      10 bejegyzés megtekintése - 48,131-48,140 / 49,394