Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
@Vendégnek:
nv-tv out letölthetõ innen:
http://sourceforge.net/projects/nv-tv-out/
Aztán ha valakinél fullra mûxik, akkor leírhatná, hogyan sikerült elérnie.
Smoketoomuch!
Légyszíves segíts!
Kinyírtam 9.jére is az X-et…..:(
Failsafe mód – maitanance -mc -urpme nvidia : ismeretlen csomag a válasz.
kernel make: missing binary file ‘(‘ a válaszIlyenkor mi tévõ legyek?
@Newman:
Az nvidia tvout progit honnan szedted le?
Hi!
A fentebb írtak óta van egy kis tapasztalásom: Nem bírtam ki és megnéztem más disztibek alatt, hogy ott is így van-é. Nos, az UHU alatt sem tudtam beizzítani a GPRS netet, de a 9.0RC1-es Mandrake alatt simán és azonnal ment minden!!! Az ezen a fórumon leírtak szerint. Lassan már semmit sem értek!!! Ennyire Láma lennék? Disztibként meg szeretném tartani a 7.3-as SuSE-t, de ha így marad, át kell térnem a Mandrake-ra. Pedig nem szeretnék (bocsi Mandrake fans…).
Nos, aki szintén szereti a 7.3-ast, vagy a SuSE-t az adjon ötletet… Nem kell perfect megoldás, csak ötlet!
Köszi…Rájöttem mi volt a gondja, : a cdrom amirõl cd-t olvastattam be lassú neki, gondolom a pufferelés nem olyan , mint windowséknál….
De a másik „gyorsabb” cdromomról szépen csont nélkül viszi a divx avi-t.
Mégegyszer köszönöm mindenkinek az építõ jellegû hozzászólását és önzetlen segítségét!
Külön hálám:Csaba, Newman1, Smoketoomuch, Vendég 🙂
A következõ project az Geforce MX 400 tv out-os kártyám mûködésre bírása…..de az már egy új topicban…..
Szia!
Ha jól értem akkor megoldódott az egyik problémád, ami azért nagyon jó. Gratulálok!
A scanner esetében nem hinném, hogy a dobozos és a letölthetõ verzió eltérne. Jellemzõen a dobozos kereskedelmi szoftvereket, illetve terméktámogatást tartalmaz a letölthetõ verzióhoz képest. Tehát a rendszermag, az eszközkezelés, az alapkomponensek meg kell, hogy egyezzenek. Ha minden igaz, akkor szinte egy az egyben töltheted le az elsõ 3 cdt. Ha esetleg egy olyan programot tartalmazna a kereskedelmi verzió (tehát a további cd-k), ami meghajtaná a scanneredet, akkor az a program valószínûleg nem csak a mandraketen keresztül szerezhetõ be.
off:
Ettõl függetlenül, ha a mandrake közösséget támogatni akarod, akkor ne disztrot vegyél, hanem válts klubtagságot, és ha minden igaz, akkor ezzel elérhetõvé válnak további kereskedelmi applikációk. (A dobozosból a Mandrake nem sokat profitál.) Ld. a Mandrake weboldalán.
on:Sajnos a scanner tekintetében nem tudok igazán segíteni. Ha van módod rá, próbáld ki esetleg másik disztribúcióval.
Hát nincs is jobb az mc-nél szerintem se!
A hibával kapcsolatban meg:
Néha nekem is kiírja, hogy lassú a cucc (na ne má, hogy Athlon 1333 lassú legyen neki!!!), de aztán újraindítom, és megy!
Persze lehet valami más gubanc is. Próbáld ki másik vo-val. Van néhány, nekem az xv jött be, de x11 is jó. Illetve a hangnál is add meg, hogy mi az ábra.
én oss-t használok rá:-ao oss:/dev/dsp0 vagy 1, attól függõen hogy melyik hangkütyün akarom ahllgatni.
Próbálkozz, aztán rájössz, hogy neked mi a jó!
Halihó!
Csaba! Newman!
Mondjatok valamit!SIKER
-
SzerzőBejegyzés