Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Na akkor mingya’ kesz.
Toltsd le az mplayerhq oldalarol a skineket (legalabb a defaultot), es csomagold ki abba a konyvtarba, ahonnan hianyolja.
De ez a doksiban eleg jol le van irva, olvasd el, mit kell a fontokkal csinalni aztan mehet az OSD.Komolyan azt akarjátok, hogy csak ezért használjak window$t?!? 🙁 Tényleg senkinek nincs szüksége udf-es cd írásra?
Ugyanide kapcsolódik egy másik probléma. Még nem sikerült utánajárnom, hogy hogyan tudok könyvtárakat szinkronizálni linux alatt.please segítsen valaki!
Nekem olyan gondom van az openofice-szal, hogy a megjegyzés mezõket, amiket a táblázatkezelõben beszúrok, nem tudom méretezni.
Illetve nem találtam meg, ha lehet.Tudtok segíteni?
Most próbáltam ki az általad megadott címet menteni az Oldal mentése menüvel.
Nekem sikerült 🙂 Sõt direkt kipróbáltam úgy is, hogy egy képekkel telezsúfolt oldalt szedtem le így, és azt is megcsinálta. Bár egyszer belehalt 😡 Aztán kill-ekkel elintéztema dolgot, és megcsinálta másodszorra. Lehet ezen még kicsit dolgozniuk kell a fiknak 😎Most itt tartok:
MPlayer 0.90pre8-3.2 © 2000-2002 Arpad Gereoffy (see DOCS)
CPU: Intel Celeron 2/Pentium III Coppermine,Geyserville (Family: 6, Stepping: 6)
CPUflags: MMX: 1 MMX2: 1 3DNow: 0 3DNow2: 0 SSE: 1 SSE2: 0
Compiled for x86 CPU with extensions: MMX MMX2 SSECreating config file: /home/sagal/.mplayer/config
[cfg] read config file: /home/sagal/.mplayer/gui.conf
vo: X11 running at 800×600 with depth 24 and 32 bpp („:0.0” =] local display)
Reading /home/sagal/.mplayer/codecs.conf: can’t open ‘/home/sagal/.mplayer/codecs.conf’: No such file or directory
Reading /usr/local/etc/mplayer/codecs.conf: 38 audio & 106 video codecs
font: can’t open file: /home/sagal/.mplayer/font/font.desc
font: can’t open file: /usr/local/share/mplayer/font/font.desc
Linux RTC init error: Permission denied
Using usleep() timing
Can’t open input config file /home/sagal/.mplayer/input.conf : No such file or directory
Can’t open input config file /usr/local/etc/mplayer/input.conf : No such file or directory
Falling back on default (hardcoded) input config
SKIN dir 1: ‘/home/sagal/.mplayer/Skin’
SKIN dir 2: ‘/usr/local/share/mplayer/Skin’
[skin] file ( /usr/local/share/mplayer/Skin/default/skin ) not found.
Skin not found ( default ).Bocs az elõzõ válaszért de nem olvastam a válaszod…. 😉
Win Fontot úgy telepítettem hogy /usr/share/fonts könyvtárban létrehoztam egy truetype nevezetû könyvtárat, nemes egyszerûséggel bemásoltam a windozer-os ttf-eket,
az /etc/fonts könyvtárban van egy font.conf file – ebbe bebiggye3sztettem az elérési utat majd restart-X és már ott is voltak a win fontok.Az alapértelmezett font kódolást, ha jól tudom nem lehet állítani!
De a RedHat Menu / System Preferences/ Keyboard beállításban át tudod állítani a default billentyûkiosztást.Szóval akkor egy kis helyzet elemzés, mielõtt belezavarodnátok Ti is.
Elõljáróban megjegyzem, hogy nagyaon-nagyon megköszönöm eddigi segítségteket!
na de jo lenne ha valaki megmondana azt az alapertelmezett font dolgot:)
-
SzerzőBejegyzés