admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,151-48,160 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mplayer telepítése steril Mandrake 9.0-ra #1893961
    admin
    Adminisztrátor

      Na akkor mingya’ kesz.
      Toltsd le az mplayerhq oldalarol a skineket (legalabb a defaultot), es csomagold ki abba a konyvtarba, ahonnan hianyolja.
      De ez a doksiban eleg jol le van irva, olvasd el, mit kell a fontokkal csinalni aztan mehet az OSD.

      Hozzászólás: UDF Packet Writing, linux alatt #1893573
      admin
      Adminisztrátor

        Komolyan azt akarjátok, hogy csak ezért használjak window$t?!? 🙁 Tényleg senkinek nincs szüksége udf-es cd írásra?
        Ugyanide kapcsolódik egy másik probléma. Még nem sikerült utánajárnom, hogy hogyan tudok könyvtárakat szinkronizálni linux alatt.

        Hozzászólás: Grub + Package #1894007
        admin
        Adminisztrátor

          please segítsen valaki!

          Hozzászólás: UHU – OpenOffice.org – HELP!!! #1893383
          admin
          Adminisztrátor

            Nekem olyan gondom van az openofice-szal, hogy a megjegyzés mezõket, amiket a táblázatkezelõben beszúrok, nem tudom méretezni.
            Illetve nem találtam meg, ha lehet.

            Tudtok segíteni?

            Hozzászólás: Save Page as és Mozilla az MDK9-ben #1894036
            admin
            Adminisztrátor

              Most próbáltam ki az általad megadott címet menteni az Oldal mentése menüvel.
              Nekem sikerült 🙂 Sõt direkt kipróbáltam úgy is, hogy egy képekkel telezsúfolt oldalt szedtem le így, és azt is megcsinálta. Bár egyszer belehalt 😡 Aztán kill-ekkel elintéztema dolgot, és megcsinálta másodszorra. Lehet ezen még kicsit dolgozniuk kell a fiknak 😎

              Hozzászólás: Mplayer telepítése steril Mandrake 9.0-ra #1893960
              admin
              Adminisztrátor

                Most itt tartok:

                MPlayer 0.90pre8-3.2 © 2000-2002 Arpad Gereoffy (see DOCS)

                CPU: Intel Celeron 2/Pentium III Coppermine,Geyserville (Family: 6, Stepping: 6)
                CPUflags: MMX: 1 MMX2: 1 3DNow: 0 3DNow2: 0 SSE: 1 SSE2: 0
                Compiled for x86 CPU with extensions: MMX MMX2 SSE

                Creating config file: /home/sagal/.mplayer/config
                [cfg] read config file: /home/sagal/.mplayer/gui.conf
                vo: X11 running at 800×600 with depth 24 and 32 bpp („:0.0” =] local display)
                Reading /home/sagal/.mplayer/codecs.conf: can’t open ‘/home/sagal/.mplayer/codecs.conf’: No such file or directory
                Reading /usr/local/etc/mplayer/codecs.conf: 38 audio & 106 video codecs
                font: can’t open file: /home/sagal/.mplayer/font/font.desc
                font: can’t open file: /usr/local/share/mplayer/font/font.desc
                Linux RTC init error: Permission denied
                Using usleep() timing
                Can’t open input config file /home/sagal/.mplayer/input.conf : No such file or directory
                Can’t open input config file /usr/local/etc/mplayer/input.conf : No such file or directory
                Falling back on default (hardcoded) input config
                SKIN dir 1: ‘/home/sagal/.mplayer/Skin’
                SKIN dir 2: ‘/usr/local/share/mplayer/Skin’
                [skin] file ( /usr/local/share/mplayer/Skin/default/skin ) not found.
                Skin not found ( default ).

                Hozzászólás: redhat 8.0 +ékezetes betük #1894027
                admin
                Adminisztrátor

                  Bocs az elõzõ válaszért de nem olvastam a válaszod…. 😉

                  Win Fontot úgy telepítettem hogy /usr/share/fonts könyvtárban létrehoztam egy truetype nevezetû könyvtárat, nemes egyszerûséggel bemásoltam a windozer-os ttf-eket,
                  az /etc/fonts könyvtárban van egy font.conf file – ebbe bebiggye3sztettem az elérési utat majd restart-X és már ott is voltak a win fontok.

                  Hozzászólás: redhat 8.0 +ékezetes betük #1894026
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Az alapértelmezett font kódolást, ha jól tudom nem lehet állítani!
                    De a RedHat Menu / System Preferences/ Keyboard beállításban át tudod állítani a default billentyûkiosztást.

                    Hozzászólás: Mplayer telepítése steril Mandrake 9.0-ra #1893959
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Szóval akkor egy kis helyzet elemzés, mielõtt belezavarodnátok Ti is.

                      Elõljáróban megjegyzem, hogy nagyaon-nagyon megköszönöm eddigi segítségteket!

                      Hozzászólás: redhat 8.0 +ékezetes betük #1894025
                      admin
                      Adminisztrátor

                        na de jo lenne ha valaki megmondana azt az alapertelmezett font dolgot:)

                      10 bejegyzés megtekintése - 48,151-48,160 / 49,394