admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,231-48,240 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mplayer telepítése steril Mandrake 9.0-ra #1893932
    admin
    Adminisztrátor

      @Newman amit utóljára mondtál, abból annyit értek , hogy libjpeg.
      install-nál mit nézek? hogy?
      Ne haragudj, de nem tudom, hogy kell.

      Hozzászólás: Mplayer telepítése steril Mandrake 9.0-ra #1893931
      admin
      Adminisztrátor

        libjpeg fent van a kcommanderhez?
        Nézd meg az install software-nél, hogy a libjpeg-re ad-e találatot. Ha igen, akkor tedd fel.

        Hozzászólás: Mplayer telepítése steril Mandrake 9.0-ra #1893930
        admin
        Adminisztrátor

          Halihó!

          Csaba! Newman!
          Mondjatok valamit!

          Hozzászólás: Mplayer telepítése steril Mandrake 9.0-ra #1893929
          admin
          Adminisztrátor

            Mit csinálsz te ilyenkor ?

            Dolgozok 😎

            ui.: MR Rt.

            Hozzászólás: Mplayer telepítése steril Mandrake 9.0-ra #1893928
            admin
            Adminisztrátor

              😡 😡 😡 😡 😡 😡

              Most sírjak , vagy nevessek?

              A krusader rpm futtatása nem sikerült, mert hiányzik a libGLcore.so.1 …..

              Ilyenkor ?

              @Newman1: a zlib-et megcsináltam, mindent úgy ahogy mondtál!
              A libpng-nél volt, hogy nem ./configure, hanem ahogy átmásoltam a make.linux-ot és átneveztem make-ra, akkor csak
              make és make install, majd a kcommander könyvtárában ./configure –enable-mt és a jpeg vagy mi kellene neki.
              Belenéztem a config.log-ba , hát azt nem írom le, mi van ott chek system -mel kezdõdik…..

              Hozzászólás: memoria problema #1893976
              admin
              Adminisztrátor

                Elõször is, nézd meg, hogy be van-e kapcsolva a swap… Vagyis van-e virtuális memóriád, utána próbáld meg az UHU vezérlõpulton kilõni a neked nem kellõ cuccokat, ssh szerver, ftp szerver.. samba server… ilyenek kellenek neked?
                Ez elég sok memóriát megeszik, mellesleg ne aggódj, nekem 256 Mb-om van, és annak is nagy részét megeszi a rendszer, de ha ezeket a cuccokat kiszedem, akkor jó része felszabadul..
                Esetleg nem a videókártyáddal van a gond??

                Hozzászólás: UHU linux és a GPRS internet #1893846
                admin
                Adminisztrátor

                  Milyen telefonnal? Na meg szolgáltató.
                  Nálam Nokia 6310 kábellal tárcsázom a: *99***1# és megy.
                  Telefonban be van írva a GPRS modem beálításokhoz GPRS elérési pontnak: internet.vodafone.net az elsõ helyre.

                  Halál

                  Hozzászólás: Mplayer telepítése steril Mandrake 9.0-ra #1893926
                  admin
                  Adminisztrátor

                    A Kcommander rpm-bõl nekem sem ment fel!
                    Ja, és a zlib-et feltettétek a libpng elõtt??? Az fontos!
                    Egyébként elnézve a képeket a krusaderrõl, szertintem sokkal többet tud, mint a kcommander! Ha hazaérek leszedem, és ki is próbálom.
                    Megj.: már csak 41 perc, és indulhatok is 😛 Jeeee

                    Hozzászólás: Mplayer telepítése steril Mandrake 9.0-ra #1893925
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Sõt a Kcommander.rpm-je sem mûxik, hanem libpng.so.2-t nem találja a drága, pedig kimásoltam mellé….
                      Szóval se a forrás, se az rpm csomag nem indul nekem sajnos.
                      Marad a krusader rpm, talán az már megy?

                      Hozzászólás: Mplayer telepítése steril Mandrake 9.0-ra #1893923
                      admin
                      Adminisztrátor
                      10 bejegyzés megtekintése - 48,231-48,240 / 49,394