Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
@Newman amit utóljára mondtál, abból annyit értek , hogy libjpeg.
install-nál mit nézek? hogy?
Ne haragudj, de nem tudom, hogy kell.libjpeg fent van a kcommanderhez?
Nézd meg az install software-nél, hogy a libjpeg-re ad-e találatot. Ha igen, akkor tedd fel.Halihó!
Csaba! Newman!
Mondjatok valamit!Mit csinálsz te ilyenkor ?
Dolgozok 😎
ui.: MR Rt.
😡 😡 😡 😡 😡 😡
Most sírjak , vagy nevessek?
A krusader rpm futtatása nem sikerült, mert hiányzik a libGLcore.so.1 …..
Ilyenkor ?
@Newman1: a zlib-et megcsináltam, mindent úgy ahogy mondtál!
A libpng-nél volt, hogy nem ./configure, hanem ahogy átmásoltam a make.linux-ot és átneveztem make-ra, akkor csak
make és make install, majd a kcommander könyvtárában ./configure –enable-mt és a jpeg vagy mi kellene neki.
Belenéztem a config.log-ba , hát azt nem írom le, mi van ott chek system -mel kezdõdik…..Elõször is, nézd meg, hogy be van-e kapcsolva a swap… Vagyis van-e virtuális memóriád, utána próbáld meg az UHU vezérlõpulton kilõni a neked nem kellõ cuccokat, ssh szerver, ftp szerver.. samba server… ilyenek kellenek neked?
Ez elég sok memóriát megeszik, mellesleg ne aggódj, nekem 256 Mb-om van, és annak is nagy részét megeszi a rendszer, de ha ezeket a cuccokat kiszedem, akkor jó része felszabadul..
Esetleg nem a videókártyáddal van a gond??Milyen telefonnal? Na meg szolgáltató.
Nálam Nokia 6310 kábellal tárcsázom a: *99***1# és megy.
Telefonban be van írva a GPRS modem beálításokhoz GPRS elérési pontnak: internet.vodafone.net az elsõ helyre.Halál
A Kcommander rpm-bõl nekem sem ment fel!
Ja, és a zlib-et feltettétek a libpng elõtt??? Az fontos!
Egyébként elnézve a képeket a krusaderrõl, szertintem sokkal többet tud, mint a kcommander! Ha hazaérek leszedem, és ki is próbálom.
Megj.: már csak 41 perc, és indulhatok is 😛 JeeeeSõt a Kcommander.rpm-je sem mûxik, hanem libpng.so.2-t nem találja a drága, pedig kimásoltam mellé….
Szóval se a forrás, se az rpm csomag nem indul nekem sajnos.
Marad a krusader rpm, talán az már megy? -
SzerzőBejegyzés