Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ja, és hogyan lehet kihúzni a képet, dvd kép teljesen össze van nyomva széltében?
Hopp!
Tud valaki valamilyen kimenetet ati radeon 8500-hoz, a dvd nagyon szaggat, az mplayer honlapján ha rámegyek az ati overlay linkre nem csinál semmit, nincs dri telepítve, mert nem sikerül vele belõni az x-et, mindíg elszáll, hogy nem talál agp-t.
Jelenleg x11-es kimenetet használok.Szerintem tedd fel a netscape 7.0-t!
hogyan kell belöni mandrake alá a Java-t?
sem a mozilla-ban, sem a galeonban, sem a konqerorban nem láthato pld: a 777sms oldala
Lécci segítsetek …………. 😉Hülye voltam, megcsináltam!
Lenne egy kis gondom nekem is:
mindenáron a /usr/local/share/mplayer/font/font.desc file-t keresi, elméletileg mindent megcsináltam a gui-val ami a weblapon le volt írva.
Megvan a ~/.mplayer/font/arial-24 mappa például, és ehez csináltam symlinket a ~/.mplayer könyvtárba, vagy nem ide kellet volna?🙂
Ez a beszéd! Köszönöm! Köszönöm! Köszönöm!
Akkor várom!
A live eval suse-t arra találták ki, hogy különösebb telepítés nélkül( particionálás stb.)
tudd kipróbálni a rendszert.
Egyébként próbáld meg az http://ftp.fsn.hu-t.
Másrészt, ha érdekel, inkább ajánlom a mandraket, vagy az uhu-t.Remélem segítettem.
Köszönöm a linket!
Kezdek ráérezni a linuxra…… persze ez csak vicc volt!Csak közben felmerült bennem egy kétely, szégyen az ha valaki leírná szájbarágósan , hogy egy kopasz mandrake 9.0-ra hogyan kell feltenni az mplayert, úgy hogy mûködjön?
A Kcommandert nem írta le senki normálisan, a vírusírtóról nagy a csönd, az nvidia tvout-ról már nem is merek szólni…..
Ezen a fórumon van moderátor? Akkor miért nem segít?
A leírások 90%-ban hibásak, döglött linkekre hivatkozik, nem létezõ csomagokat akar leszedetni, és persze egy kezdõ , aki MANDRAKE-t hajt , mert segg hülye a linux-hoz, az kapásból kernelt forgat…..
Most vagy bennem van a hiba, ami nem kizárt, vagy elõször tanuljam meg használni a rendszert aztán jöjjek vissza oktatni?
1. Suse 8 partíciónálójával készítettem elõ (tehát echte linuxos kéne hogy legyen). Kétféleképpen is megpróbáltam: linux swap + összes többi linux ext2-vel (elsõdleges part. mind a kettõ). Valamint: boot + swap + összes többi linux ext2-vel (elsõdleges part. mind a három). Aztán próbálkoztam végül is az üres merevlemezzel (ami tudjuk, hogy sosem üres, dehát…)
2. A merevlemez a gépemben tartózkodik 🙂 egy rackben, ami „kivehetõ ajtós”. -
SzerzőBejegyzés