Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
urpme-t elfelleeeeeejtetttteeeeemmmmmm
nabaszki!azannyát! 😀
JóNem baj, ha tanul a kopasz!Akkro most már 100%-ban azt fogom csinálni amit leírtál, Te is halott felületrõl hoztad vissza….
….ha mégsem sikerülne, akkor fulgyalázás és újra az már a 6. :casstet: :exclam:
Ja mc parancsra no command succesfuly vagy valy hasonlót ír…..,PEDIG telepítettem mindent ami a CD-n volt, még meg is kérdezte, hogy beteg vagyok?hmmm. lefuttattad az „urpme” nvidia parancsot a tar.gz install elõtt? Mindegy, a lényeg, hogy ha egy MDK reinstall után sem fog mûködni.. (hint-hint nudge-nudge say no more) … akkor nemtom mi van (nem mintha így nagyon tudnám 😉 talán az elõzõ driver installok maradványak kavarnak be? bár ez nem windoze – de egy kis paranoiába még senki sem halt bele. Nekem egyébként 4 volt a csúcs X-Window ölésben (legalábbis az MDK9 vs. NVidia Driver pályán) – de te eleve jobb felszereleléssel indultál (TV-OUT-tal könnyû 😀 )
Szia Laci!
Hello!
😀 Sikerült!Ez már az 5. grafikus felület megölésem!Lassan jubilálnom kell.
Mindent csináltam ahogy írtad:
root-ként belépek, az új tar.gz-ket kicsomagol,
Kernel: make , majd itt már error -1, mondom akkor újra make,amire újra error-1, na de sebaj innen nincs visszaút 🙂 make install újabb error……
Engem ilyenkor 6 zillel nem állítanak meg!
GLX make install ez viszont felment,
Ja még a legelején a XF86Config-4-et módosítottam….
a pláne nekem nincs benne se dri, se GLorce, viszont Load ‘nv’ van, azt át is írtam.
(Itt jegyzem meg, a metódust már csak becsületbõl és kiváncsiságból is megcsináltam, ami következtében hiba keletkezett: a kde nem tud betöltõdni, mert nem talált kijelzõt és súlyos hiba van a XF86Configure-4 file-ban…….:))
Másik a XF86Configure-4 -ben # után voltak az én log file-omban tv-re utaló nyomok, febontásról képfrissítési frekvenciáról színfelbontásról stb.
Ha mégeccer az életben sikerül grafikus felületet csiholnom :exclam: , akkor kipróbálom ezeket a #-t törölni a tv sorok elõl és lehet , hogy máris lesz tv-out-om?Uh., a fentieket én követtem el, csak nem vettem észre h. nem vagyok bejelentkezve. Ha valami hülyeséget írtam, kajabáljatok már, nem akarok bután meghalni. Pá.
😀
Halló, valaki (csaba2?) – nemtom van-e más is ezzel így, de nálam a Mozillában mindig az az avatarom, aki után a szövegem következik. Például Nagal után Darth Father, vendég után semmi 😀 , csaba2 után pedig a monk. 😀
Azt a mindenit nekie!
Ez engem is erdekelne. Az mbr-t nem mentettem el. Ha kiadom az fdisk /mbr parancsot, akkor az nem rontja el a windowsos particion levo adatokat ugye???
azért gondoltam, hogy rosszak, mert amikor megnyitottam a tömörített fájt, krixkrax _ságokat írt ki.
de igazad van, megnézem a man-t, csak tegnap este már lusta voltam erre 😛Szia!
Az alabbi linken olvashato, hogy mikent lehet eletre kelteni az autocad-et wine segitsegevel.
Az biztos kompatibilis.
http://appdb.codeweavers.com/Laci
-
SzerzőBejegyzés