Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Szia NiGo!
Nem tudom, talaltal-e megoldast az automatikus tarcsazasra, de ha nem, ne busulj miatta, mert tobb a hatranya, mint az elonye.
En mar szivtam azzal, hogy akkor is bekapcsolt a net, amikor a kutya se kerte ra. (Persze valami modon olyan ip-re hivatkoztam, ami miatt kenytelen volt tarcsazni, de nekem nem nagyon tetszett.)
Egyebkent van egy diald nevu progi, ami kepes erre, de a beallitasait nem ismerem.Udv Laci
Na kérem , letöltöttem mindent.
El is kezdtem úgy hogy azt sem tudtam mit csinálok.
configure ./configure make (ezt nem szereti , debianos haverom ,aki néha biztat, hogy mindne kezdet nehéz, asszonygya, hogy make és make install, ezt jegyezzem meg, a Mandrake-nek írok egy levelet, hogy ez náluk kevés 🙂 )Szóval nem tudtam mit tenni mert a libpng -vel …..
Magánba elmagyarázná nekem valaki a befordítás lefordítás leforgatás beforgatás foglamát?
([email protected])Ja és kcommander telepítését…:)
Szerintem eléggé reménytelen eset.Azóta is próbáltuk hárman is de MIXERT NEM TUDTUNK RENDELNI HOZZ
Hali. Nekem egy pocket drive-om van, annál egyszerü volt a dolog. Amikor csatlakoztattam, a kernel a konzolra kiírta, hogy melyik SCSI drive-ként jelent meg a drive. Azt mountoltam és már lehetett is használni.
@smoketoomuch
Nagyon köszönöm a válaszod, igazán kielégítõ!
Ki fogom próbálni a plugin keresés deaktivilását is, hátha nekem is sikerül…mert tényleg lassan áll fel a gép Mandrake-kel.Más: root-ként csináltam az nvidia telepítést, és csak a másodszori újraindításnál nyírta ki megint a frafikus felületemet még hozzá a X86…log-ot nem találta, viszont a megadott elérési utvanalon megnéztem és ott volt! (?????) akkor miért nem látja?
Nem estem kétségbe én csak most kezdtem el az egész linux-ot és azért választottam a Mandrake-t ,mert minden fórumon elsõdleges disztribúciónak tartják , akik most térnek át windowsról.
Ezért nem gond 30 perc alatt újra rakom az egészet.Ami nem a legszebb hibakeresési mód, de én még csak erre vagyok képes….:)ha a Cd elkészül akkor engem is érdekelne! 🙂
Helló.
Hello!
Azt írod a ttf-eket már feltetted. Azt azért ellenõrizd hogy el is éred-e õket (xfontsel). Ha minden ok. csak be kell configolni a netscapet.
Nállam minden tipus adobe times iso8859-2
Az Alow documents to use other fonts kapcsolót feltétlen kapcsold ki!
A displaly res. 154 dpi (1240×1024)
Nekem néhány próbálkozás után összejött, még a Nol.hu es a MNO.hu is aránylag elfogadhatóan néz ki…Egy adalek (erdekesseg) a fenti temahoz:
valamikor letoltottem a demo crossover pluginokat, amik excel, word, es peldaul Flash6 allomanyok nezegetesere alkalmasak. Mar szinte el is felejtkeztem roluk, mikor a minap felraktam a Netscape 7-et.
Egy flashes oldalra tevedve, egyszercsak latom, hogy vadul mukodnek a flashek es a crossover demo szovege jelenk meg rajtuk.
A Netscape 7 magatol hasznalni kezdte a crossover plugint..! Hogy mik vanak.Hello mindenkinek. Egy másik topicban (Nvidia & Mandrake 9.0) az egyik vendég volt olyan kedves és belinkelt egy fórumot, ahol nagyon hasznos infókat, rpm-eket találtam. Többek között a Flash+Linux témakörben is volt egy topic, ráadásul pont a Mandrake9-el kapcsolatban.
-
SzerzőBejegyzés