admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,301-48,310 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SuSe&Internet #1893047
    admin
    Adminisztrátor

      Szia NiGo!

      Nem tudom, talaltal-e megoldast az automatikus tarcsazasra, de ha nem, ne busulj miatta, mert tobb a hatranya, mint az elonye.
      En mar szivtam azzal, hogy akkor is bekapcsolt a net, amikor a kutya se kerte ra. (Persze valami modon olyan ip-re hivatkoztam, ami miatt kenytelen volt tarcsazni, de nekem nem nagyon tetszett.)
      Egyebkent van egy diald nevu progi, ami kepes erre, de a beallitasait nem ismerem.

      Udv Laci

      Hozzászólás: Nvidia & Mandrake 9.0 #1893688
      admin
      Adminisztrátor

        Na kérem , letöltöttem mindent.
        El is kezdtem úgy hogy azt sem tudtam mit csinálok.
        configure ./configure make (ezt nem szereti , debianos haverom ,aki néha biztat, hogy mindne kezdet nehéz, asszonygya, hogy make és make install, ezt jegyezzem meg, a Mandrake-nek írok egy levelet, hogy ez náluk kevés 🙂 )

        Szóval nem tudtam mit tenni mert a libpng -vel …..

        Magánba elmagyarázná nekem valaki a befordítás lefordítás leforgatás beforgatás foglamát?
        ([email protected])

        Ja és kcommander telepítését…:)

        Hozzászólás: Aureal Vortex 2 (8830) Redhat 8 alatt nem megy #1893786
        admin
        Adminisztrátor

          Szerintem eléggé reménytelen eset.Azóta is  próbáltuk hárman is de MIXERT NEM TUDTUNK RENDELNI HOZZ

          Hozzászólás: USB drive HELP!!!!! #1893826
          admin
          Adminisztrátor

            Hali. Nekem egy pocket drive-om van, annál egyszerü volt a dolog. Amikor csatlakoztattam, a kernel a konzolra kiírta, hogy melyik SCSI drive-ként jelent meg a drive. Azt mountoltam és már lehetett is használni.

            Hozzászólás: Nvidia & Mandrake 9.0 #1893687
            admin
            Adminisztrátor
              Hozzászólás: Nvidia & Mandrake 9.0 #1893686
              admin
              Adminisztrátor

                @smoketoomuch

                Nagyon köszönöm a válaszod, igazán kielégítõ!
                Ki fogom próbálni a plugin keresés deaktivilását is, hátha nekem is sikerül…mert tényleg lassan áll fel a gép Mandrake-kel.

                Más: root-ként csináltam az nvidia telepítést, és csak a másodszori újraindításnál nyírta ki megint a frafikus felületemet még hozzá a X86…log-ot nem találta, viszont a megadott elérési utvanalon megnéztem és ott volt! (?????) akkor miért nem látja?
                Nem estem kétségbe én csak most kezdtem el az egész linux-ot és azért választottam a Mandrake-t ,mert minden fórumon elsõdleges disztribúciónak tartják , akik most térnek át windowsról.
                Ezért nem gond 30 perc alatt újra rakom az egészet.Ami nem a legszebb hibakeresési mód, de én még csak erre vagyok képes….:)

                ha a Cd elkészül akkor engem is érdekelne! 🙂

                Hozzászólás: Nvidia & Mandrake 9.0 #1893685
                admin
                Adminisztrátor

                  Helló.

                  Hozzászólás: Suse 8.0 fontkezelés #1893822
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Hello!
                    Azt írod a ttf-eket már feltetted. Azt azért ellenõrizd hogy el is éred-e õket (xfontsel). Ha minden ok. csak be kell configolni a netscapet.
                    Nállam minden tipus adobe times iso8859-2
                    Az Alow documents to use other fonts kapcsolót feltétlen kapcsold ki!
                    A displaly res. 154 dpi (1240×1024)
                    Nekem néhány próbálkozás után összejött, még a Nol.hu es a MNO.hu is aránylag elfogadhatóan néz ki…

                    Hozzászólás: Flash+Linux+nem értem… #1892900
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Egy adalek (erdekesseg) a fenti temahoz:
                      valamikor letoltottem a demo crossover pluginokat, amik excel, word, es peldaul Flash6 allomanyok nezegetesere alkalmasak. Mar szinte el is felejtkeztem roluk, mikor a minap felraktam a Netscape 7-et.
                      Egy flashes oldalra tevedve, egyszercsak latom, hogy vadul mukodnek a flashek es a crossover demo szovege jelenk meg rajtuk.
                      A Netscape 7 magatol hasznalni kezdte a crossover plugint..! Hogy mik vanak.

                      Hozzászólás: Flash+Linux+nem értem… #1892899
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Hello mindenkinek. Egy másik topicban (Nvidia & Mandrake 9.0) az egyik vendég volt olyan kedves és belinkelt egy fórumot, ahol nagyon hasznos infókat, rpm-eket találtam. Többek között a Flash+Linux témakörben is volt egy topic, ráadásul pont a Mandrake9-el kapcsolatban.

                      10 bejegyzés megtekintése - 48,301-48,310 / 49,394