admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,311-48,320 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: USB drive HELP!!!!! #1893825
    admin
    Adminisztrátor

      Ez ugyan digitkamerához van, de az elv ugyanaz, szóval segíthet:
      http://www-user.tu-chemnitz.de/~mad/linux-usb.html
      Ugyanazok a modulok kellenek, és ugyanúgy egy mass storage devicet installálsz.

      Esetleg szükség lehet még az usb deviceok létrehozására:
      mknod /dev/ttyUSB0 c 188 0
      mknod /dev/ttyUSB1 c 188 1
      etc… (pl. 15-ig)
      chmod 666 /dev/ttyUSB*

      Sok sikert,
      david

      Hozzászólás: USB drive HELP!!!!! #1893824
      admin
      Adminisztrátor

        Sajna nem tudom, mit kellene tenni, de mindenkeppen ird le, ha sikerul valami. Amugy ez az eszkoz Kouwell?

        Hozzászólás: RedHat 8.0 #1893804
        admin
        Adminisztrátor
          Hozzászólás: Suse 8.0 fontkezelés #1893821
          admin
          Adminisztrátor

            pontosabban?
            (ez a suse kezdõ fóruma! :-)))

            Hozzászólás: CD image #1893810
            admin
            Adminisztrátor

              … akarom mondani abban a könyvtárban látod, amit mount_pont -nak megadtál.

              Hozzászólás: CD image #1893809
              admin
              Adminisztrátor

                Nem kell külön program: kernelben van a funkció (ha még nincs ott, bele kell fordítani).

                Hozz létre egy könyvtárt, ahova mountolni akarod, aztán:

                mount -t iso9660 -o ro,loop=/dev/loop0 image_file mount_pont

                ahol image_file természetesen az iso fájl, mount_pont pedig az, ahova mountolni kell.

                Ez után a /iso könyvtárban látod a CD tartalmát.

                Hozzászólás: RedHat 8.0 #1893803
                admin
                Adminisztrátor

                  Megszakad a letöltés? Ha igen: http://www.gnu.org/software/wget/wget.html

                  Hozzászólás: Miért megy el a net? #1893808
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Na ezt elfelejtettem odaírni: UHU-t használok.

                    Hozzászólás: SUSEFORUMSUSEFORUM #1893799
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Mûködik! 😎

                      Hozzászólás: SUSEFORUMSUSEFORUM #1893797
                      admin
                      Adminisztrátor
                      10 bejegyzés megtekintése - 48,311-48,320 / 49,394