admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,321-48,330 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Netscape 7.0 Mandrake-hez #1893591
    admin
    Adminisztrátor

      Oké!

      Sikerült kikapcsolni, csak közben én már leszedtem a tálcáról és ezért nem értettem a jobb egérgombos kikapcsolást.
      Már rájöttem és ki is kapcsoltam.

      Köszönöm szépen a segítséget!

      Hozzászólás: Netscape 7.0 Mandrake-hez #1893590
      admin
      Adminisztrátor

        Próbáltam a felugró ablakra jobb egérgombbal klikkelni, de akkor eltünik…..

        Hozzászólás: Netscape 7.0 Mandrake-hez #1893589
        admin
        Adminisztrátor

          Mit jelent az, hogy „megmutatja hogy akarom”?

          A Klipper menüje egyébként minden esetben elõ fog jönni, amikor URL-t másolsz a clipboardra. Kikapcsolás: jobb gomb a Klipper ikonján (K betûs jegyzetfüzet-ikon), Beállítások, aztán kikapcsolni a funkciókat (kiszedegetni a kijelöléseket).

          Hozzászólás: Netscape 7.0 Mandrake-hez #1893587
          admin
          Adminisztrátor

            Egy újabb dolog amire nem biztos, hogy rájövök magamtól:

            Netscape 7.0 használatakor mindig elõugrik egy kis segítõ ablak, hogy akarom e szerkeszteni, küldeni, kivágni stb az oldalt?
            A mégsem gombra klikkelve viszont,

            Hozzászólás: Nvidia & Mandrake 9.0 #1893684
            admin
            Adminisztrátor

              Elnézést még valami!
              Mandrake 9.0-ról beszélek! 8.2-re még az öcsém is felrakja a drive-okat…..:)

              Hozzászólás: Nvidia & Mandrake 9.0 #1893683
              admin
              Adminisztrátor

                @Smoketoomuch (és persze mindenki)

                Szóval ma egy picit megnyugodtam, és nem adom fel jelszóval neki vetõdtem újra az nvidiám tv out-jáért folytatott küzdelemnek.
                Mindent csinálok úgy ahogy írtad:
                rpmbuild –rebuild …….. le is fut itt szépen a telepítés, csak már a felénél error felkiáltásokat ejt.
                Kérdezhetnéd , hogy mire írt error-t? -Mindenre!
                A végén összefoglalásként ezt jeleníti meg:” RPM build errors Bad exist status from /var/tmp/rpm-tmp.49685(%install)”

                próbáltam a leírásod alapján folytatni, de hát sajna nem ment……viszont biztos ami biztos alapon átírtam a Config-4 file-t ahogy leírtad, de ezt már csak root jogom gyakorlásaként tettem, hogy azért valami kis sikerélményme nekem is legyen……

                Beszéljük már meg, hogy lehet tv-out-ot aktiválnom, ha van egy NVIDIA (Geforce 400 MX) video kártyám…., gondolom másnak is van ilyenje, vagy hasonlója…..

                Várom a válaszod, válaszaitokat

                Sagal

                Hozzászólás: Nem értem #1893792
                admin
                Adminisztrátor

                  Hasonlít egy olyan TV-hez, amin ha be akarod állítani a hangerõt szedd szét és forrassz be másik ellenállást.

                  Jópofa a példa. Csak annyit, hogy az egyik TV-ért fizetsz, a másikat ingyen kapod.

                  Hozzászólás: Nem értem #1893791
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Udv!

                    Tobb izben probaltam mar felhivni a figyelmet arra, hogy egy op rendszer telepites nem feltetlen a felhasznalo dolga, sot…
                    No most az ember ha akarja, akkor megtanulhatja, de aldozzon ra idot. Ha meg nem, akkor bizza szakemberre, es hasznalja a kesz gepet. Egy rendszer NEM attol felhasznalobarat, hogy 10 perc alatt fel lehet telepiteni ugy-ahogy. Ez igaz az altalam eddig telepitett osszes rendszerre.
                    Nem akarom reszletesen kifejteni, mert oldalakat toltene meg.
                    Egyebkent nemreg telepitettem valakinek egy linuxot kde2-vel, OO.org-al, es osszesen 4 kerdese volt, a tobbi teljesen magatol ertetodik. Meg annyit, hogy az illeto eleteben nem latott meg linuxot, es esze agaban sincs beallitgatni. Viszont hasznalja, es ez se rossz dolog.

                    Udv:Laci

                    Hozzászólás: Amit én szeretnék az UHU-linuxtól #1893777
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Oké, oké.
                      Fogok CD-t írni, egyszerûbb. 🙂

                      Viszont a többit tekintsétek Feature Request-nek, Wish List-nek, vagy egyszerûen csak
                      egy potenciális felhasználó kérésének.

                      1) Csomagok:

                      Hozzászólás: Vortex 2 nem szól #1893274
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Sajnos ezzel nem megy, próbáltam Mandrake 9 és RedHat 8 alatt, egyéb lehetõségek?
                        Nem tudom most cserélni:)

                      10 bejegyzés megtekintése - 48,321-48,330 / 49,394