admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,331-48,340 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Aureal Vortex 2 (8830) Redhat 8 alatt nem megy #1893784
    admin
    Adminisztrátor

      http://www.linuxforum.hu/modules.php?op=mo…wthread&tid=195  
      Ezt olvastad már?

      már olvasom is, köszi!

      Hozzászólás: SuSE 7.3 – Kylix #1893768
      admin
      Adminisztrátor

        A SuSE 7.3-ban benne a van a Kylix Open Edition (nem t’om hányas verziója), a telepítésnél kiválasztottam, fel is kerülnek a file-ok csak itt meg is áll a tudomány. :casstet:

        Aki hallja adja át! 😉

        Balázs

        Hozzászólás: Nem értem #1893790
        admin
        Adminisztrátor

          bocsi a hosszú és kissé eklektikus írásért. A linkrõl: copy és paste új ablakba, úgy lehet megnézni.

          Hozzászólás: Nem értem #1893789
          admin
          Adminisztrátor
            Hozzászólás: Modem gond #1893396
            admin
            Adminisztrátor

              Helo

              Lehet hogy azert nem talalja a mdemet mert nem igazi modem hanem softmodem vagyis
              szoftveresen valosit meg modem funkciokat.
              Probald ki 1 dos-os programmal,pl medemdoctor ha nemismeri fel akkor winmodem.Ha HCF vagy ilyesmi van a nevebe akkor is az.
              a http://www.linmodem(s).com on keresgelj

              Hozzászólás: Modem gond #1893395
              admin
              Adminisztrátor

                Kezdõ vagyok linuxban, nem szakértõ, de nekem is ilyen problémám volt és erre jutottam, hátha segít valakinek:

                Azért nem lehet használni a modemet mert az UHU alapban nem ismeri fel. Megfelelõ drivert kell szerezni és feltelepíteni (modem chipsettõl függõen). Ilyenek találhatók (meg dok. is hozzá) pl
                http://www.idir.net/~gromitkc/winmodem.html
                Telepítéshez esetleg kellhet a kernel-source, amit az uhu nem rak fel alapban, de az ftp-n a csomagok között megtalálható.
                Ha fent van a jó driver, a modem mûködni fog.

                Hozzászólás: MPlayer #1892566
                admin
                Adminisztrátor

                  2-õt értek az elõttem szólóval! 😀

                  Hozzászólás: MPlayer #1892565
                  admin
                  Adminisztrátor

                    nem igazán hiszem, hogy az mplayerhq oldalon levõ codecek rosszak lennének, mert akkor nekem hogy mûködnek???
                    Egyébkéntm meg olvassatok már readme-t, mert nem azért találták ki azokat, hogy csak úgy foglalják a helyet a gépen. Sõt!!! mplayer-hez van magyar man is, akkor most mi a gond ezzel?
                    Fordítsd így az mplayer-t:
                    ./configure –language=hu vagy valami ilyesmi, de ez is benne van a leírásban!

                    admin
                    Adminisztrátor

                      K0ssz mindenkinek a segitseget.
                      Sikerult vegre megoldanom a visszahivast.
                      Ezt a szoveget mar az otthoni Linuxom-rol irtam.
                      Na szasztok!

                      Hozzászólás: Flash+Linux+nem értem… #1892898
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Szerintem a flash plugin bugos egy kicsit, illetve azt nem értem, hogy minek akarja a hangkártyát használni, ha az swf-ben nincs is hang?

                        De lehetne.

                      10 bejegyzés megtekintése - 48,331-48,340 / 49,394