Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
http://www.linuxforum.hu/modules.php?op=mo…wthread&tid=195
Ezt olvastad már?már olvasom is, köszi!
A SuSE 7.3-ban benne a van a Kylix Open Edition (nem t’om hányas verziója), a telepítésnél kiválasztottam, fel is kerülnek a file-ok csak itt meg is áll a tudomány. :casstet:
Aki hallja adja át! 😉
Balázs
bocsi a hosszú és kissé eklektikus írásért. A linkrõl: copy és paste új ablakba, úgy lehet megnézni.
Helo
Lehet hogy azert nem talalja a mdemet mert nem igazi modem hanem softmodem vagyis
szoftveresen valosit meg modem funkciokat.
Probald ki 1 dos-os programmal,pl medemdoctor ha nemismeri fel akkor winmodem.Ha HCF vagy ilyesmi van a nevebe akkor is az.
a http://www.linmodem(s).com on keresgeljKezdõ vagyok linuxban, nem szakértõ, de nekem is ilyen problémám volt és erre jutottam, hátha segít valakinek:
Azért nem lehet használni a modemet mert az UHU alapban nem ismeri fel. Megfelelõ drivert kell szerezni és feltelepíteni (modem chipsettõl függõen). Ilyenek találhatók (meg dok. is hozzá) pl
http://www.idir.net/~gromitkc/winmodem.html
Telepítéshez esetleg kellhet a kernel-source, amit az uhu nem rak fel alapban, de az ftp-n a csomagok között megtalálható.
Ha fent van a jó driver, a modem mûködni fog.2-õt értek az elõttem szólóval! 😀
nem igazán hiszem, hogy az mplayerhq oldalon levõ codecek rosszak lennének, mert akkor nekem hogy mûködnek???
Egyébkéntm meg olvassatok már readme-t, mert nem azért találták ki azokat, hogy csak úgy foglalják a helyet a gépen. Sõt!!! mplayer-hez van magyar man is, akkor most mi a gond ezzel?
Fordítsd így az mplayer-t:
./configure –language=hu vagy valami ilyesmi, de ez is benne van a leírásban!K0ssz mindenkinek a segitseget.
Sikerult vegre megoldanom a visszahivast.
Ezt a szoveget mar az otthoni Linuxom-rol irtam.
Na szasztok!Szerintem a flash plugin bugos egy kicsit, illetve azt nem értem, hogy minek akarja a hangkártyát használni, ha az swf-ben nincs is hang?
De lehetne.
-
SzerzőBejegyzés