admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,371-48,380 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Nvidia & Mandrake 9.0 #1893673
    admin
    Adminisztrátor
      Hozzászólás: Nvidia & Mandrake 9.0 #1893672
      admin
      Adminisztrátor

        Ha nem *.rpm a kiterjesztés, akkor van egy komplett mappa, benne almappákkal és *.bin file-okkal stb.
        Ezekkel egyikkel sem tudok mit kezdeni.
        (

        Hozzászólás: squid #1893646
        admin
        Adminisztrátor

          Megtaláltam a választ a http://www.squid-cache.org-on.
          Köszönöm mindenkinek a segitséget!

          Hozzászólás: suseforum kéne #1893657
          admin
          Adminisztrátor

            Azért gondoltam, mert az utóbbi két napban volt egy-két (azt hiszem pont kettõ 😀 ) Red Hat-os topic.
            De ezt csak úgy kérdeztem. 😛

            Hozzászólás: suseforum kéne #1893655
            admin
            Adminisztrátor

              Ha már itt járunk, akkor miért nincs pl RedHat részleg? Az se egy ismeretlen disztribúció. 🙂

              Hozzászólás: suseforum kéne #1893654
              admin
              Adminisztrátor
                Hozzászólás: suseforum kéne #1893653
                admin
                Adminisztrátor
                  Hozzászólás: Nvidia & Mandrake 9.0 #1893671
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Mire gondolsz, amikor „nem RPM”-re utalsz?
                    tar.gz esetleg?

                    Hozzászólás: Nvidia & Mandrake 9.0 #1893670
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Igaz !

                      A 8.2-es mandrakemre gond nélkül feltudtam rakni az nvidia akkori drive-ját és ment a tv out, úgy hogy a monitorral egyidõben nem csak külön-külön DE! ment…..ma már ilyenem sincs mióta 9.0-ás a mandrakem….

                      A másik, hogy tényleg jó lenne ha valaki segítene nekem hogy legyen végre valami értelmes commanderem! 🙂
                      nem tudom , hogyan kellene telepítenem az olyan file-okat amik nem rpm-ek. ???

                      Sagal

                      Hozzászólás: Nvidia & Mandrake 9.0 #1893669
                      admin
                      Adminisztrátor
                      10 bejegyzés megtekintése - 48,371-48,380 / 49,394