Igaz !
A 8.2-es mandrakemre gond nélkül feltudtam rakni az nvidia akkori drive-ját és ment a tv out, úgy hogy a monitorral egyidõben nem csak külön-külön DE! ment…..ma már ilyenem sincs mióta 9.0-ás a mandrakem….
A másik, hogy tényleg jó lenne ha valaki segítene nekem hogy legyen végre valami értelmes commanderem! 🙂
nem tudom , hogyan kellene telepítenem az olyan file-okat amik nem rpm-ek. ???
Sagal