Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Kerlek kuld [email protected] cimre. Legyeg az hogy mukodjon es a helyi halozat osszes gepere pl: 192.168.33.0 halozatra…
FTP, HTTP, HTTPS, SOCKS stb. KossziKöszi Szépen. Azt nem tudnád megmondani, hogy vajon miért nincs hang a Q3A demojában. Mindenhol van (video, mp3, stb.) csak ott nem (UHU-disztr.). Pozsy azt írta a hiba adatbázisban, hogy próbáljam ki az alsamixert, csak az sem segített (azóta sem válaszolt). Egy integrált VIA 82T686 hangkártyám van, az UHU felismeri.
muLinux (mikro linux): 1 floppytól kezdve lehet bõvíten, X, szerver funkciók,mp3
http://sunsite.dk/mulinux/Hat igen minden attol fugg mire hasznaljuk:]
nekem otthon van ket gepem az 1ik egy pentium PR266 os ciryx procival 64 mega ram!
a twm fut siman igaz szinte nem kinal semmit se:] a wmakert meg nem forditottam le mivel kicsi a vinyom es nem volt hej a gcc nek meg a fejlesztoprogginak csak azert raktam fel az uhut hogy kiprobaljam de megtetszett :]
amugy csinalnek rajta mindent amit lehet:]
de a gnome es a kde nagyon sokat zabal es azert nem kell:]
rajottem hogy divx filmet is tudok am nezni :]
a masik gepem egy 486 os azon csak linux van es debian de az csak szerverkent
probalgatni mindenfele halozati alkalmazast es azert kerdem mijen gep kell mert akkor lehet azt is lecserelem uhu ra:]ventura
TWM, windowmaker eseten nekem normalisan futott PI-166 64Mb thinkpad-on.
De mondjuk az OO.org mar iszonyatos lassu ezen a gepen, szoval attol fugg, mire akarod hasznalni.Laci (blaci)
Kedves David!
Hiába tárcsázok be úgy, nem megy a net sehogy sem X alól. Amúgy Red Hat 7.3-ast használok, és KDE-t. Már azon gondolkodtam, írok egy félig english félig magyar tájékoztatót a redhat-nak, melyben elmesélném, mi van. Lehet hogy megteszem…
Köfi, várok azért még tippeket.
PápáAnnak idején 7.x-es Suse alatt nekem sem mûködött a kppp, holott konzolról be tudtam tárcsázni. Akkoriban másokat megkérdezve ezt a jelenséget többen is tapasztalták. Valószínûleg a kppp bugos. Mandrake 8.x alatt ugyanakkor nem volt probléma a grafikus felület alóli betárcsázással.
Szerintem ha jók a beállításaid a kppp-ben (én annak idején még a matáv ügyfélszolgálattal is trécseltem ez ügyben) és nem mûködik, akkor felejtsd el a kppp-t. Tárcsázz be konzol alól, és netezz vidáman a grafikus felületen.ftp://linuxforum.hu/mirror/ftp.eastwind.n…ndrake/9.0/rpms
Megtaláltam :)))
Annak aki még nálam is nehezebben szokott találni annak ide raktam a jelenlegi linket….
Mégegyszer köszönöm!
Sagal
Köszönöm a segítséged!
-
SzerzőBejegyzés