Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Azt a témát is én indítottam! 😀
Az a gondom(mert utolag eszembe jutott , hogy ezt már elmagyarázták nekem), hogy a fordításnál elszál miszerint neki kellenek a legújabb modulok (?kernel modulok?), és hogy utánna próbáljam újra. (a log szerint valami ‘cc’ parancsnál szállt el)Még nem próbáltam sehogy! 😀
milyen drivert szedjek le, hogyan telpítsem?Vettem a fáradságot és regisztráltattam.
Nos, az smbpasswd minden lehetõségét kipróbáltam, beleértve a -r remote… -U remoteusername kapcsolókat is, mégsem megy a dolog. Azért még nem adtam fel 🙂
Mellesleg van az XP-n egy USB-s Apollo nyomtató, ami szintén nem igazán zörög linux alól 🙁
A fentieket leszámítva nagyon elégedett vagyok az UHU-val, pl. a kis HP 120-as digi kameráról úgy húzza a képeket, mint a veszedelem, rögtön megtalálta sz XP-n a megosztott Internet-kapcsolatot (lehet, hogy a dinamikus IP miatt nem szereti az XP az UHU-t ???) stb.Szia!
Hat egyszerunek nem egyszeru de nem is bonyolult es majd egyszerusitek rajta mielott elkuldom (ha kell meg…) hova kuldjem milyen e-mailre?
CoNGo
köszi a tippet. De nem jött össze. a #whereis perl-re nem ad eredményt. A dselect azt mutatja, hogy fel van telepítve az 5.6.1-4 verzió.
Szia!
Egy tipp. szerkeszd at a control-panel scriptedet, mert lehet, hogy rossz helyre mutat.
tehat #whereis perl
majd a kapott eredmenybol, mely szerintem a /usr/bin/perl lesz, modositsd a scriptet.
sok sikert.Pigeon
Igen, köszi, ez volt a megfejtés.
Szia!
Ugyan a qcad-et még nem próbáltam, de mintha a leírásában az lenne, hogy a dxf-et ismeri. Az AutoCad pedig tutira ismeri a dxf-et. Ez nem megoldás?
Szia!
smbpasswd -a username
Ezt probald ki, segiteni szokott.Laci (blaci)
-
SzerzőBejegyzés