admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,441-48,450 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Radeon 8500 & Mandrake 9 #1893548
    admin
    Adminisztrátor

      Azt a témát is én indítottam! 😀
      Az a gondom(mert utolag eszembe jutott , hogy ezt már elmagyarázták nekem), hogy a fordításnál elszál miszerint neki kellenek a legújabb modulok (?kernel modulok?), és hogy utánna próbáljam újra. (a log szerint valami ‘cc’ parancsnál szállt el)

      Hozzászólás: Radeon 8500 & Mandrake 9 #1893546
      admin
      Adminisztrátor

        Még nem próbáltam sehogy! 😀
        milyen drivert szedjek le, hogyan telpítsem?

        Hozzászólás: Linux és Win … #1893530
        admin
        Adminisztrátor

          Vettem a fáradságot és regisztráltattam.
          Nos, az smbpasswd minden lehetõségét kipróbáltam, beleértve a -r remote… -U remoteusername kapcsolókat is, mégsem megy a dolog. Azért még nem adtam fel 🙂
          Mellesleg van az XP-n egy USB-s Apollo nyomtató, ami szintén nem igazán zörög linux alól 🙁
          A fentieket leszámítva nagyon elégedett vagyok az UHU-val, pl. a kis HP 120-as digi kameráról úgy húzza a képeket, mint a veszedelem, rögtön megtalálta sz XP-n a megosztott Internet-kapcsolatot (lehet, hogy a dinamikus IP miatt nem szereti az XP az UHU-t ???) stb.

          Hozzászólás: Squid… egy egyszeru pelda conf kerese #1893552
          admin
          Adminisztrátor

            Szia!

            Hat egyszerunek nem egyszeru de nem is bonyolult es majd egyszerusitek rajta mielott elkuldom (ha kell meg…) hova kuldjem milyen e-mailre?

            CoNGo

            Hozzászólás: UHU vezérlõpúlt nem indul. #1893551
            admin
            Adminisztrátor

              köszi a tippet. De nem jött össze. a #whereis perl-re nem ad eredményt. A dselect azt mutatja, hogy fel van telepítve az 5.6.1-4 verzió.

              Hozzászólás: UHU vezérlõpúlt nem indul. #1893550
              admin
              Adminisztrátor

                Szia!

                Egy tipp. szerkeszd at a control-panel scriptedet, mert lehet, hogy rossz helyre mutat.
                tehat #whereis perl
                majd a kapott eredmenybol, mely szerintem a /usr/bin/perl lesz, modositsd a scriptet.
                sok sikert.

                Pigeon

                Hozzászólás: LS-120 floppy #1893393
                admin
                Adminisztrátor
                  Hozzászólás: mc kérdés #1893526
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Igen, köszi, ez volt a megfejtés.

                    Hozzászólás: AutoCAD Linux alá? #1893535
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Szia!

                      Ugyan a qcad-et még nem próbáltam, de mintha a leírásában az lenne, hogy a dxf-et ismeri. Az AutoCad pedig tutira ismeri a dxf-et. Ez nem megoldás?

                      Hozzászólás: Linux és Win … #1893529
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Szia!
                        smbpasswd -a username
                        Ezt probald ki, segiteni szokott.

                        Laci (blaci)

                      10 bejegyzés megtekintése - 48,441-48,450 / 49,394