Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hmm pedig a routered el, az elobb pingeltem.
Probaltad mar a UHU vezerlokozponttal beallitani?
Egyebkent kezzel meg annyi, hogy a /etc/sysconfig/network/etherney/ittahalokartyamacadresse/
konyvtarban van egy tok ures AUTO nevu allomany, vmint egy ipv4 konyvtar
Az ipv4-ben van :
address
gateway
netmaskezekbe a szovegfajlokba kell beirni.
Ha mar probaltad bocs, nem akartalak hulyenek nezni.
Laci (blaci)
Szia nevergone!
Debianban van /etc/vnc.conf, ugyhogy valami ilyesmit keress
Egyebkent alapban a /etc/X11/Xsessiont inditja, ugyhogy abban kell atirni a twm-et valami masra.
Kde, Gnome ugyan szep, de ne felejtsd el, hogy eroforras igenyes. Probald inkabb: Icewm, wmaker.Laci (blaci)
Mi történt, elfogyott mindenkinek a véleménye?
Nagyon sokat vártam az UHU Linuxtól.
Ezzel szemben fel sem lehet telepiteni az alabbi PCkre:
– Compaq Deskpro
– Compaq EXD
– Compaq Evo
(röviden az összes CPQ asztaligép)
– P4-es procival ellátott gépek.
Eddig a „Support” is elismerte.
-AMD Athlon XP 1600+ MSI K7N420 Pro alplapon 512MB DDR-rammal.Nem a CD a rossz, nem az en keszulekemben van a hiba egyszeruen ez ennyit tud, ill. nem tud. Kulonben nem mondtam le ilyen konnyen a dologrol 8-szor valtottam levelet a support-tal, 2x irtam ki CD-re, beszereztem egy PCWorld-os peldanyt, felajanlottam a segitsegemet a fejlesztoknek akik nem eltek vele. Megjegyzem a Support-nak is csak egy elonyet lattam, hogy gyors. Kulonben meg lamer szinten kezeli a felhasznalot, es azt is tomondatokban.
De kesz VEGE BEFEJEZTEM.grm
KDE3-hoz csak cvs verzió van, azt szedtem le. Igen érdekes, ha az nem akar menni, de talán várok addig, amíg ki nem adják normál tar.gz-ként 🙁
De azért ez a qt-s dolog mégis bosszantó számomra egy kicsit (NAGYON!)Nem lehtne esetleg leszedni a kwintv egy másik verzióját?
No, most szedtem le a kmencodert, és ehhez is qt3 kell. DE EZ MEGTAL
konkrétan mi a problémád?
merthogy nekem megy a samba az xp vel ..A cooky-k véletlenül nincsenek tiltva a böngészõdben?
-
SzerzőBejegyzés