admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,461-48,470 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Halo – miert nem megy? #1893537
    admin
    Adminisztrátor

      Hmm pedig a routered el, az elobb pingeltem.
      Probaltad mar a UHU vezerlokozponttal beallitani?
      Egyebkent kezzel meg annyi, hogy a /etc/sysconfig/network/etherney/ittahalokartyamacadresse/
      konyvtarban van egy tok ures AUTO nevu allomany, vmint egy ipv4 konyvtar
      Az ipv4-ben van :
      address
      gateway
      netmask

      ezekbe a szovegfajlokba kell beirni.

      Ha mar probaltad bocs, nem akartalak hulyenek nezni.

      Laci (blaci)

      Hozzászólás: Mandrake 9..0 full mikor/vélemények #1892726
      admin
      Adminisztrátor

        Szia nevergone!

        Debianban van /etc/vnc.conf, ugyhogy valami ilyesmit keress
        Egyebkent alapban a /etc/X11/Xsessiont inditja, ugyhogy abban kell atirni a twm-et valami masra.
        Kde, Gnome ugyan szep, de ne felejtsd el, hogy eroforras igenyes. Probald inkabb: Icewm, wmaker.

        Laci (blaci)

        Hozzászólás: Miért nem vinfos? #1893486
        admin
        Adminisztrátor

          Mi történt, elfogyott mindenkinek a véleménye?

          Hozzászólás: Mandrake 9..0 full mikor/vélemények #1892724
          admin
          Adminisztrátor
            Hozzászólás: UHU 1.0 RC1 vélemények #1892690
            admin
            Adminisztrátor

              Nagyon sokat vártam az UHU Linuxtól.
              Ezzel szemben fel sem lehet telepiteni az alabbi PCkre:
              – Compaq Deskpro
              – Compaq EXD
              – Compaq Evo
              (röviden az összes CPQ asztaligép)
              – P4-es procival ellátott gépek.
              Eddig a „Support” is elismerte.
              -AMD Athlon XP 1600+ MSI K7N420 Pro alplapon 512MB DDR-rammal.

              Nem a CD a rossz, nem az en keszulekemben van a hiba egyszeruen ez ennyit tud, ill. nem tud. Kulonben nem mondtam le ilyen konnyen a dologrol 8-szor valtottam levelet a support-tal, 2x irtam ki CD-re, beszereztem egy PCWorld-os peldanyt, felajanlottam a segitsegemet a fejlesztoknek akik nem eltek vele. Megjegyzem a Support-nak is csak egy elonyet lattam, hogy gyors. Kulonben meg lamer szinten kezeli a felhasznalot, es azt is tomondatokban.
              De kesz VEGE BEFEJEZTEM.

              grm

              Hozzászólás: QT3!!! #1893522
              admin
              Adminisztrátor

                KDE3-hoz csak cvs verzió van, azt szedtem le. Igen érdekes, ha az nem akar menni, de talán várok addig, amíg ki nem adják normál tar.gz-ként 🙁
                De azért ez a qt-s dolog mégis bosszantó számomra egy kicsit (NAGYON!)

                Hozzászólás: QT3!!! #1893520
                admin
                Adminisztrátor

                  Nem lehtne esetleg leszedni a kwintv egy másik verzióját?

                  Hozzászólás: QT3!!! #1893521
                  admin
                  Adminisztrátor

                    No, most szedtem le a kmencodert, és ehhez is qt3 kell. DE EZ MEGTAL

                    Hozzászólás: Linux és Win … #1893527
                    admin
                    Adminisztrátor

                      konkrétan mi a problémád?
                      merthogy nekem megy a samba az xp vel ..

                      Hozzászólás: bejelentkezés a linuxforumon #1893534
                      admin
                      Adminisztrátor

                        A cooky-k véletlenül nincsenek tiltva a böngészõdben?

                      10 bejegyzés megtekintése - 48,461-48,470 / 49,394