Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Wecsry:
Te könnyen beszélsz… hmmm.. bár nekem is gyorsan eljár a kezem format ügyében 😛David!
Olvasd végig, a flame-nek vége lesz a topic vége elõt! 😀Newman! A probléma megoldásához tudom javasolni a baltát. Nagyon sokat használ. 😀
ldconfigot azért nem futtattam,mert nem én fordítottam a qt-t, hanem az MDK 9 alapból azt teszi fel (nincs is benne semmi más).
Majd utánanézek, hogy mi a bibi, de nem most, mert kicsit meguntam a dolgot (már lassan 1,5 órája ln-ezek a qt3 könyvtárba).
No majd leírom, hogy mire jutottam.] A vallalati informacios rendszerek meg nem igazan leteznek linux-ra, ha veletlenul van is egy ketto, a cegednel tutti, hogy nem azt vezettek be.
A legnagyobbak leteznek. Nem azt vezettek be, de nem is Windowst. Unixon szokas ezeket futtatni.
A korrupcioval kapcsolatban pedig: ez egy ilyen orszag…
Sziasztok!
Most kovetkezzen nehany erv az M$ termekek oldalan.
Hozzatennem, en linuxot hasznalok.
1. A vallalati informacios rendszerek meg nem igazan leteznek linux-ra, ha veletlenul van is egy ketto, a cegednel tutti, hogy nem azt vezettek be. Ha valtani akarsz az iszonyatos penzbe kerul.
2. Sok esetben a szoftverbeszerzes penzt hoz valakinek, es az ingyenes szoftver eseteben ettol elesne. (Talan mindenki talalkozott mar „felsobb” erdekekkel. :)))
3. A megszokas. Leginkabb a fonokok nem mernek donteni az atallasrol, mert pont ok nem hajlandok tanulni.Sajnos tobb pozitivum nem jut eszembe.
Laci (blaci)
Köszi, megnézem.
„show Backup files” be van jelölve az opcióknál?
Ha még az ldconfig is le volt futtatva, és úgy sem jó, akkor érdemes belenézni a configure fájlba. „checking for Qt…” keresése, aztán látszani fog (például ki kellene íratni vele), miket néz meg.
Nah, az elõzõt én írtam, csak közben véletlenül kiléptem 🙂
-
SzerzőBejegyzés