admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,481-48,490 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: QT3!!! #1893518
    admin
    Adminisztrátor

      Wecsry:
      Te könnyen beszélsz… hmmm.. bár nekem is gyorsan eljár a kezem format ügyében 😛

      Hozzászólás: Miért nem vinfos? #1893478
      admin
      Adminisztrátor

        David!
        Olvasd végig, a flame-nek vége lesz a topic vége elõt! 😀

        Hozzászólás: QT3!!! #1893517
        admin
        Adminisztrátor

          Newman! A probléma megoldásához tudom javasolni a baltát. Nagyon sokat használ. 😀

          Hozzászólás: QT3!!! #1893516
          admin
          Adminisztrátor

            ldconfigot azért nem futtattam,mert nem én fordítottam a qt-t, hanem az MDK 9 alapból azt teszi fel (nincs is benne semmi más).
            Majd utánanézek, hogy mi a bibi, de nem most, mert kicsit meguntam a dolgot (már lassan 1,5 órája ln-ezek a qt3 könyvtárba).
            No majd leírom, hogy mire jutottam.

            Hozzászólás: Miért nem vinfos? #1893477
            admin
            Adminisztrátor

              ] A vallalati informacios rendszerek meg nem igazan leteznek linux-ra, ha veletlenul van is egy ketto, a cegednel tutti, hogy nem azt vezettek be.

              A legnagyobbak leteznek. Nem azt vezettek be, de nem is Windowst. Unixon szokas ezeket futtatni.

              A korrupcioval kapcsolatban pedig: ez egy ilyen orszag…

              Hozzászólás: Miért nem vinfos? #1893476
              admin
              Adminisztrátor

                Sziasztok!

                Most kovetkezzen nehany erv az M$ termekek oldalan.
                Hozzatennem, en linuxot hasznalok.
                1. A vallalati informacios rendszerek meg nem igazan leteznek linux-ra, ha veletlenul van is egy ketto, a cegednel tutti, hogy nem azt vezettek be. Ha valtani akarsz az iszonyatos penzbe kerul.
                2. Sok esetben a szoftverbeszerzes penzt hoz valakinek, es az ingyenes szoftver eseteben ettol elesne. (Talan mindenki talalkozott mar „felsobb” erdekekkel. :)))
                3. A megszokas. Leginkabb a fonokok nem mernek donteni az atallasrol, mert pont ok nem hajlandok tanulni.

                Sajnos tobb pozitivum nem jut eszembe.

                Laci (blaci)

                Hozzászólás: mc kérdés #1893525
                admin
                Adminisztrátor

                  Köszi, megnézem.

                  Hozzászólás: mc kérdés #1893524
                  admin
                  Adminisztrátor

                    „show Backup files” be van jelölve az opcióknál?

                    Hozzászólás: QT3!!! #1893515
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Ha még az ldconfig is le volt futtatva, és úgy sem jó, akkor érdemes belenézni a configure fájlba. „checking for Qt…” keresése, aztán látszani fog (például ki kellene íratni vele), miket néz meg.

                      Hozzászólás: QT3!!! #1893514
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Nah, az elõzõt én írtam, csak közben véletlenül kiléptem 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 48,481-48,490 / 49,394