Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
/etc/ld.so.conf tartalma:
/usr/X11R6/lib
/usr/lib/qt3/libSzóval ott van benne!!!!! Mégsem találja!!! Ez tiszta kicseszés 😡
Márpedig arról van szó, hogy nem találja a libeket. Mi van a /etc/ld.so.conf fájlban?
Abba is bele lehetne tenni a path-okat. Ha úgy sem megy, végsõ megoldásként esetleg Qt-libfájlok linkelése /usr/lib könyvtárba.De van.
Nincs olyan configure-opció, amely a Qt-libeket adja meg (–with-qt-libs) ?
Hát nem tudom. Tényleg más a megközelítés azon a fórumon. A 40. beírásig jutottam, és eléggé eluntam a meglehetõsen üres, személyeskedõ, nem sok szakmai ismerettel, de annál több öntömjénezéssel tarkított flame-et. Nem azt mondom, hogy nem voltak szakmailag értékelhetõbb bejegyzések, de nem ez volt a jellemzõ.
Nekem is volt fent Suse 7.3
Chello-m van nekem is.
Felismerte nekem is a hálókártyát, és beállítottam neki a dhcp-t.
Ment is alatta.
Esetleg próbáld meg, hogy az /etc/dhcp könyvtárból kitörlöd manuálisan a konfig file-okat. Utána újraindítod a gépet, és most meg kell találnia a dhcp-t (lehet valami rossz van neki megadva).Sz@r a programkód,
Az alkalmazástelepítõk, felelõtlenül írkálnak mindenhová,
sokvacak alkalmazás, utility, (windowson belül is),
Egyszerûen anarchikus az adminisztrációjaLink a silent által ajánlott témához:
Javslom nézzétek meg a http://www.prog.hu-n a miért a windows a föld vezetõ oprendszere fórum topicot- ott egy kicsi más a szemszö, és egy részének az ott elhangzottak közül igaza van.
-
SzerzőBejegyzés