admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,491-48,500 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: QT3!!! #1893513
    admin
    Adminisztrátor

      /etc/ld.so.conf tartalma:

      /usr/X11R6/lib
      /usr/lib/qt3/lib

      Szóval ott van benne!!!!! Mégsem találja!!! Ez tiszta kicseszés 😡

      Hozzászólás: QT3!!! #1893512
      admin
      Adminisztrátor

        Márpedig arról van szó, hogy nem találja a libeket. Mi van a /etc/ld.so.conf fájlban?
        Abba is bele lehetne tenni a path-okat. Ha úgy sem megy, végsõ megoldásként esetleg Qt-libfájlok linkelése /usr/lib könyvtárba.

        Hozzászólás: QT3!!! #1893511
        admin
        Adminisztrátor

          De van.

          Hozzászólás: QT3!!! #1893510
          admin
          Adminisztrátor

            Nincs olyan configure-opció, amely a Qt-libeket adja meg (–with-qt-libs) ?

            Hozzászólás: Miért nem vinfos? #1893475
            admin
            Adminisztrátor

              Hát nem tudom. Tényleg más a megközelítés azon a fórumon. A 40. beírásig jutottam, és eléggé eluntam a meglehetõsen üres, személyeskedõ, nem sok szakmai ismerettel, de annál több öntömjénezéssel tarkított flame-et. Nem azt mondom, hogy nem voltak szakmailag értékelhetõbb bejegyzések, de nem ez volt a jellemzõ.

              Hozzászólás: suse 7.3 – Chello #1893509
              admin
              Adminisztrátor

                Nekem is volt fent Suse 7.3
                Chello-m van nekem is.
                Felismerte nekem is a hálókártyát, és beállítottam neki a dhcp-t.
                Ment is alatta.
                Esetleg próbáld meg, hogy az /etc/dhcp könyvtárból kitörlöd manuálisan a konfig file-okat. Utána újraindítod a gépet, és most meg kell találnia a dhcp-t (lehet valami rossz van neki megadva).

                Hozzászólás: Miért nem vinfos? #1893474
                admin
                Adminisztrátor

                  Sz@r a programkód,
                  Az alkalmazástelepítõk, felelõtlenül írkálnak mindenhová,
                  sokvacak alkalmazás, utility, (windowson belül is),
                  Egyszerûen anarchikus az adminisztrációja

                  Hozzászólás: Miért nem vinfos? #1893472
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Link a silent által ajánlott témához:

                    http://www.prog.hu/forum.php?fid=198

                    Hozzászólás: Miért nem vinfos? #1893470
                    admin
                    Adminisztrátor
                      Hozzászólás: Miért nem vinfos? #1893469
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Javslom nézzétek meg a http://www.prog.hu-n a miért a windows a föld vezetõ oprendszere fórum topicot- ott egy kicsi más a szemszö, és egy részének az ott elhangzottak közül igaza van.

                      10 bejegyzés megtekintése - 48,491-48,500 / 49,394