admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,541-48,550 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: terminál bejelnetkezés #1893421
    admin
    Adminisztrátor

      Nem olyan progim nincs amivel betudnék jelentkezni, hanem a linux-ot hogyan kell beállítani, hogy beengedjen, mert a putty hibát ír ki hogy vmi baj van a connect-el!

      Egy szervert is kell futass a linuxos gépen ahhoz hogy konzolra bejelnetkezhess.
      Telnet (?) szervert. De lehet hogy nem így hívják. Talán remote shell vagy secure shell, utóbbi esetben kell a Putty nevû progi. Elvileg minden más esetben jó a sima windowsos telnet. Nézz körül a http://debian.szintezis.hu és a http://www.szabilinux.hu oldalakon, ezeken rengeteg magyar dokumentációt találsz.

      Hozzászólás: terminál bejelnetkezés #1893420
      admin
      Adminisztrátor

        Nem olyan progim nincs amivel betudnék jelentkezni, hanem a linux-ot hogyan kell beállítani, hogy beengedjen, mert a putty hibát ír ki hogy vmi baj van a connect-el!

        admin
        Adminisztrátor

          Kössz az infót!
          Ha nem megy, akkor majd még írok.

          Hozzászólás: terminál bejelnetkezés #1893419
          admin
          Adminisztrátor

            Esetleg ssh-val! pontosabban win alol a putty nevu progival! innen le lehet tolteni :http://www.openssh.org/windows.html

            Hozzászólás: nem megy az xserver #1893312
            admin
            Adminisztrátor

              uhh… tudom nagy a késztetés, de legközelebb ne installálj urja mindent ha nem megy valami… az egy másik siralomvölgy 😀

              Hozzászólás: Win32 emulator #1893415
              admin
              Adminisztrátor
                Hozzászólás: LS-120 floppy #1893392
                admin
                Adminisztrátor

                  Szervusz David!

                  Koszi a reagalast!!…majd megkerdezem a fiaimtol -OE-k a guruk…)..- mert nem tudom, hiogy mas distributioban mukodott -eee?

                  udvozlet…

                  green

                  ps.: meg ok sem emlekszenek, hogy mukodott volna…:-((…green

                  [Szerkesztve: 26/9/2002 Gervai_Istvan]

                  Hozzászólás: Win32 emulator #1893414
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Hali! Hol találom meg azt az emulátort?

                    Hozzászólás: Win32 emulator #1893413
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Hali! Hol találom meg azt az emulátort?

                      Hozzászólás: LS-120 floppy #1893391
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Másik disztribúcióval mûködik az LS-120?

                        Nekem annak idején pl. a suse nem volt hajlandó használni egy belsõ zip driveot, ami pl. mandrake és redhat alatt ragyogóan mûködött. Az is ATAPI eszköz volt, stb, máig nem értem, hogy miért.

                      10 bejegyzés megtekintése - 48,541-48,550 / 49,394