Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem olyan progim nincs amivel betudnék jelentkezni, hanem a linux-ot hogyan kell beállítani, hogy beengedjen, mert a putty hibát ír ki hogy vmi baj van a connect-el!
Egy szervert is kell futass a linuxos gépen ahhoz hogy konzolra bejelnetkezhess.
Telnet (?) szervert. De lehet hogy nem így hívják. Talán remote shell vagy secure shell, utóbbi esetben kell a Putty nevû progi. Elvileg minden más esetben jó a sima windowsos telnet. Nézz körül a http://debian.szintezis.hu és a http://www.szabilinux.hu oldalakon, ezeken rengeteg magyar dokumentációt találsz.Nem olyan progim nincs amivel betudnék jelentkezni, hanem a linux-ot hogyan kell beállítani, hogy beengedjen, mert a putty hibát ír ki hogy vmi baj van a connect-el!
Kössz az infót!
Ha nem megy, akkor majd még írok.Esetleg ssh-val! pontosabban win alol a putty nevu progival! innen le lehet tolteni :http://www.openssh.org/windows.html
uhh… tudom nagy a késztetés, de legközelebb ne installálj urja mindent ha nem megy valami… az egy másik siralomvölgy 😀
Szervusz David!
Koszi a reagalast!!…majd megkerdezem a fiaimtol -OE-k a guruk…)..- mert nem tudom, hiogy mas distributioban mukodott -eee?
udvozlet…
green
ps.: meg ok sem emlekszenek, hogy mukodott volna…:-((…green
[Szerkesztve: 26/9/2002 Gervai_Istvan]
Hali! Hol találom meg azt az emulátort?
Hali! Hol találom meg azt az emulátort?
Másik disztribúcióval mûködik az LS-120?
Nekem annak idején pl. a suse nem volt hajlandó használni egy belsõ zip driveot, ami pl. mandrake és redhat alatt ragyogóan mûködött. Az is ATAPI eszköz volt, stb, máig nem értem, hogy miért.
-
SzerzőBejegyzés