Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
en meg a beta2-ot huztam le anno..
4 konfigbol egyiken se indult el a telepito….
hmmm most fejbol nem vagom min akadt le… de majd megnezem es lokom..hmmm ez ciki…
akkor marad a keti frissites…
bar ez nem olyan elegans…Milyen online update lehetoseg van a mandrake-ben??
olyan gondolok mint az apt-get vagy a yastvagy apt-get install csomagneve. Ha van állandó neted akkor egy apt-get update, és egy apt-get upgrade is jól jön.
„Apróbb” segíségre lenne szükségem. 2.4.19 -es kernel konfigja van valakinek ami mûködik? Make menuconfiggal megcsinálom
a konfigot, majd a szokásos make dep, make clean, make bzImage, make modules, make modules_install. A kész image a helyére,
grub megberhelve (a default sort másoltam, és módosítottam az image nevét) majd reboot és nem tudja mountolni a root
filesystemet. Segítsetek!Uh, közben megtaláltam, én voltam bamba, bocs. Viszont valamiért nem tudom szerkeszteni (ami egyébként ráfér, már a fogalmazási problémák miatt is…), mindig kiírja hogy ‘rossz név’.
ajjaj, látom a szöveg fele olyan mint egy link 😀 – szóval valamit elbaltáztam. Próbáltam nézegetni hogy van-e leírás az ilyen tag-ekrõl (ilyenekre gondolok hogy url, img, stb), de egyelelõre nem találom… 😮
a gep eleg lenne.. csak hat nem a kde-hez..
es lecci ne hulyitsuk mar azzaél a kezdoket, hogy suse brrrrrr…..
ugyanis egy egy distr mint a suse is csak hozza tesz… semmi mast csak hogy sajat gui van a config fajl szerkesztesehez..
es ugyi nem ettol lesz lassabb egy distr..
hanem az ujdonsagoktol mint pl kde3 mar nem p1-re valo…Hello.
Kedves vagy nem is lax messze, de mar ejfelre lejon a 3. cd is.. 🙂
szal reggel vesem is fel es telepitem… 🙂
Amugy te csak mandrake-t hazsnalsz vagy van mas OS || distr is a gepeden? -
SzerzőBejegyzés