admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,591-48,600 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Frissítési problem #1893121
    admin
    Adminisztrátor

      en meg a beta2-ot huztam le anno..
      4 konfigbol egyiken se indult el a telepito….
      hmmm most fejbol nem vagom min akadt le… de majd megnezem es lokom..

      Hozzászólás: Mandrake iso #1893362
      admin
      Adminisztrátor

        hmmm ez ciki…
        akkor marad a keti frissites…
        bar ez nem olyan elegans…

        Hozzászólás: Mandrake iso #1893360
        admin
        Adminisztrátor

          Milyen online update lehetoseg van a mandrake-ben??
          olyan gondolok mint az apt-get vagy a yast

          Hozzászólás: Frissítési problem #1893120
          admin
          Adminisztrátor

            vagy apt-get install csomagneve. Ha van állandó neted akkor egy apt-get update, és egy apt-get upgrade is jól jön.

            admin
            Adminisztrátor

              „Apróbb” segíségre lenne szükségem. 2.4.19 -es kernel konfigja van valakinek ami mûködik? Make menuconfiggal megcsinálom
              a konfigot, majd a szokásos make dep, make clean, make bzImage, make modules, make modules_install. A kész image a helyére,
              grub megberhelve (a default sort másoltam, és módosítottam az image nevét) majd reboot és nem tudja mountolni a root
              filesystemet. Segítsetek!

              Hozzászólás: Kezdõ linuxxossss #1892272
              admin
              Adminisztrátor

                Uh, közben megtaláltam, én voltam bamba, bocs. Viszont valamiért nem tudom szerkeszteni (ami egyébként ráfér, már a fogalmazási problémák miatt is…), mindig kiírja hogy ‘rossz név’.

                Hozzászólás: Kezdõ linuxxossss #1892271
                admin
                Adminisztrátor

                  ajjaj, látom a szöveg fele olyan mint egy link 😀 – szóval valamit elbaltáztam. Próbáltam nézegetni hogy van-e leírás az ilyen tag-ekrõl (ilyenekre gondolok hogy url, img, stb), de egyelelõre nem találom… 😮

                  Hozzászólás: SuSe Linux 8.0 live-eval #1893367
                  admin
                  Adminisztrátor

                    a gep eleg lenne.. csak hat nem a kde-hez..
                    es lecci ne hulyitsuk mar azzaél a kezdoket, hogy suse brrrrrr…..
                    ugyanis egy egy distr mint a suse is csak hozza tesz… semmi mast csak hogy sajat gui van a config fajl szerkesztesehez..
                    es ugyi nem ettol lesz lassabb egy distr..
                    hanem az ujdonsagoktol mint pl kde3 mar nem p1-re valo…

                    Hozzászólás: Kezdõ linuxxossss #1892270
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Hello.

                      Hozzászólás: Mandrake iso #1893358
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Kedves vagy nem is lax messze, de mar ejfelre lejon a 3. cd is.. 🙂
                        szal reggel vesem is fel es telepitem… 🙂
                        Amugy te csak mandrake-t hazsnalsz vagy van mas OS || distr is a gepeden?

                      10 bejegyzés megtekintése - 48,591-48,600 / 49,394